משפט אחד על אתמול בסלואו

משפט אחד על אתמול בסלואו../images/Emo70.gif

"ככה דאנס צריך להיות!!" אני לא יודעת מה איתכם, אבל בשבילי זה ה'דאנס', למה?! כי היה FAYAAAAAAAAA זה למה!!!!!! אחלה מוזיקה, אחלה סטים, פייייי יאההההה יער- שמתי ת'מה ששמת ככה בביצבוצים מהכניסה- פנאני נאני.. דאב וורסיב- הופתעתי לטובה, שבוע לפני כן היה עמוס מדי בשביל להנות מהם, וואלה אתמול, שמו אחלה סט- טאכלס ככה צריך להיות! להתחיל באיזי ולהתחמם לרגא.... רוד בוי- רמי, רודי וטבסקו.. צריך להוסיף?!!?!?!?! פשוט.. מי שלא היה אתמול הפסיד דוגמא של 'איך דאנס צריך להיות!' שתהייה אחלה של שבת, מה שנשאר ממנה, שבוע טוב ותישמרו על עצמכם, עם ישראל! -כשף!

K C

New member
../images/Emo4.gif

הייתי שם מ-11, אלה שהייתי איתם היו בדודא הביתה... גם הייתי בטוח שההודנא השבוע

REL YESAYA

New member
שבוע הבא!!!!!!!!!!!!!!

פלורנטין הולכת להיות עדה לטירוף מוחלט!!!!!! מכל הארץ הולכים להגיע לדבר הכי קרוב דאנס ברחוב אף אחד לא יפסיק לרקוד לרגע!!!!!!!!!!!! לרגע!!!!!! 11 הרכבים1!!!! כולם יבואו מלאים מעל אש מפנק!!!!!!!!!11 עדיף שני אפסיק לדבר!!! אההה לכתוב אהההה סseen1!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

yaarasta

New member
a who dat a madman!!!

one taquila 2 taquila 3 taquila FLOOR! (מתאים גם פה, לא?
)

yaarasta

New member
קבלי תמונות מאתמול ../images/Emo70.gif

דאנס ניייייייייייס בסלואומשה אתמול אני הנעמתי קצת מוסיקה, אח"כ גימל מייקי (dubversive) הקפיץ אח"כ ורוד-בוי סאונד שחטו עד 5:30 לפנות בוקר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הנה תמונות מאתמול:

yaarasta

New member
מייקי על הפטיפונים

לא מפסיק להפתיע עם dup-plates וספשלים עוקצים אחד אחרי השני

yaarasta

New member
Rude-Boy a SLAUGHTERER!!!!!

רוד-בוי ממשיכים להוכיח....................

yaarasta

New member
Tabasco: a true WARRIOR

from one FRONT-LINE to the other!!! היישר מהחזית הלבנונית. BIG UP (just dun wheel up
)

yaarasta

New member
rami grammi

LAST, אבל ל-ח-ל-ו-ט-י-ן not LEAST רמי גראמי !!!! חבר'ה, שאתם (ובעיקר שאתן) רואים אותו, ממליץ לבקש חתימה.

rudeboy sound

New member
a who dat mad man???

dance of all dance yesterday faya burnnnnnnnnnnnnnnn כשמנגנים עד שעה חמש ומשהו בבוקר ואנשים עדיין רוקדים - זה אומר הכל..... כבוד לכולם! נהניינו כמו תמיד... RUDEBOY FAMILY

REL YESAYA

New member
תבוא ואל תשכח!!!

להביא גם את כל החברה מהשכונה כמי שלא שם לא שם וןכנראה שהוא נרדם

למעלה