משקל

משקל

שלום אני בגובה 1.65 אולי כבר קצת יותר.. אני גבוהה מאוד לגילי וגם הרבה יותר מפותחת מאחרים בשכבה. עד שנה שעברה עשיתי המון ספורט אבל גילו לי בעיות בברכים ובגב ועכשיו אני רוקדת ועושה דברים אחרים -מתח,כפיפות בטן ועוד אבל לא יכולה לרוץ ריצות מהירות וארוכות. ניסיתי המון דיאטות והייתה תקופה שכבר התחילו לנשור לי שערות(ואני עוד צמחונית)אבל אני לא יורדת במשקל ולא נראית רזה יותר מבחוץ. אפשר לייעץ לי על תפריט שלא כלול בלאכול יותר?...עד עכשיו ראיתי תפריטים שאומרים בהם לאכול כרגיל ואפילו יותר ככה שזה לא עזר במיוחד.. בבקשה עזרו לי. תודה רבה רבה

victoria777

New member
פשוט אם את רוצה לרזות...

תאכלי קצת פחות ממה שאת שורפת.את לא יכולה למשל לרוץ אבל במקום את יכולה לעשות הליכה מהירה שיותר טובה למפרקים מריצה.לא כדאי לעשות המון דיאטות.במקום זה תשתדלי לאכול מכל אבות המזון באופן מתון.

תפריט מאוזן

מכיון שאת צמחונית ופעילה אני ממליצה לך להתיעץ באופן מסודר עם דיאטנית שתוכל לבצע לך הערכת משקל וגובה בהתאם לגילך וכן לקבלת הנחיות מפורטות לתפריט המתאים לך, כזה שימנע חסרים תזונתיים ויאפשר לך להגיע למשקל המתאים. חשוב להזכיר כי לאור הבעיות שאת מתארת חשוב להתאים לך תפריט אישי ולא לקחת תפריט כללי ו/או של מישהו אחר!

למעלה