משרד שידוכים - דעות?

Roeiii1

New member
משרד שידוכים - דעות?

אז אחרי שלצערי לא הצלחתי בחיים האישיים שלי למצוא זוגיות
ועם אתרי הכרויות כבר מזמן פרשתי - גם האתרים המעטים שבנויים טובו נראים רציניים , דורשים מנוי , ובסופו של דבר רוב הנשים לא עונות וגם אלו שכן לא יצא מזה שום דבר

כבר מתקרב לגיל ה30 וכבר מאסתי לגמרי בחיי הרווקות..מחפש להקים משפחה

עכשיו שמעתי עד השידוכים של פנינה רוזנבלום או בחורה בשם אראלה ועוד כמה כאלו , הם מבקשות כמה אלפים בשביל כמה פגישות ובסוף מוצאות התאמה באופי עם בחורה אחרת

מישהו יכול לשפוך לי קצת אור על התהליך?מישהו התנסה בזה פעם?

קלייטון.ש

Well-known member
אין לי ניסיון אבל ממה ששמעתי התוצאות לא יוצאות מהכלל

בעיקרון למשרדים האלה יש רשימות שלהם, יחסית קטנות, ואתה מקבל כמה טלפונים ומשם לך תסתדר. סביר שהטלפונים שתקבל הוא של נשים שדי מתאימות לקריטריונים שלך, אבל בול אף פעם לא יהיה. יש יתרון שברשימות שלהם יש הרבה פחות אנשים לא רציניים, שהרי עולה הרבה כסף להיכנס. מצד שני לא בטוח שיותר קל שם והאנשים יהיו פחות בררנים. כלומר האשה תענה לך ואולי תיפגש אבל לא בטוח בכלל שיצא משהו מהפגישה.

tzachy

New member
נושא מורכב

אני לא הייתי ממהר לשלם *מראש* סכום משמעותי למישהו/י רק על-סמך הבטחות.

שמעתי שאצל מגזרים מסויימים (חרדים? למשל) או לפחות שם בחלק מהמקרים, נהוג שמשלמים *רק* אחרי שיש חתונה (כמובן שיש הסכם חתום על זה מראש). זה נשמע לי הרבה יותר הוגן כלפי המשתדך (אם כי זה לא קל למשדך...).
סכום סימלי (דמי רישום. עד כמה מאות שקלים בודדים) זה הגיוני, לטעמי.

לשדכן/ית יש אובייקטיבית עבודה לא קלה. השאלה גם מה גודל המאגר שלו/ה והאם הוא יכול למצוא בן/ת-זוג מחוץ למאגר שלו (אז זה אולי יש כאן ערך מוסף משמעותי).

ה כ ל

New member
אף פעם לא ניסיתי להכיר בשידוך, אבל זה נראה לי גועל נפש

כמו כן, גברים מזדקנים שמחפשים בתולות הם איכסה.

AnarchistPhilosopher

Well-known member
בתולות שמחפשות גברים מזדקנים הן איכסה.

בסופו של דבר כל יחסי האישות או היחסים הבינאישיים נסובים סביב כסף.
&nbsp
מה עושים ביום האהבה אם לא קונים מתנה?!
&nbsp

קלייטון.ש

Well-known member
הרבה דברים שאנשים אחרים עושים נראים מגעילים

אבל צריך לזכור שהם לא חושבים כך, וגם כדאי לזכור שהם יכולים להיגעל ממך לא פחות. אני לא רואה מה הטעם להודיע שאתה נגעל ממשהו שמישהו אחר עושה ואתה לא התבקשת לעשות או אפילו לשתף איתו פעולה.
נכון שיש זכות לחופש ביטוי אבל לא חייבים להשתמש בה.

ה כ ל

New member
עזובתך בחייך, זה מפעל של זנות ממוסדת

אני מאד מעריך אותך, אבל האמת חייבת להאמר..

קלייטון.ש

Well-known member
זנות? מאיפה לך רעיון כזה?

משרד שידוכים עוסק בשידוך לגיטימי לגמרי של גברים לנשים למטרת נישואין.
הנשים משלמות למשרד כמו הגברים.
אולי אתה חושב על משרדים שעוסקים בשידוך גברים ישראלים לנשים זרות, למשל מרוסיה, אבל גם שם לא מדובר בזנות, אפילו מדובר בגברים מבוגרים שמחפשים נשים צעירות. ובכל אופן יש הרבה משרדים שעוסקים בשידוך ישראלים לישראליות.
וברור שהשואל התייחס למשרדים כאלה. הוא איש צעיר ולא נראה שהוא שואל על המשרדים הנ"ל.

קלייטון.ש

Well-known member
תיווך

כשאתה רוצה למכור או לקנות דירה אתה פונה למתווך. המתווך יש לו רשימה של דירות ורשימה של מתעניינים והוא משדך ביניהם ועבור טרחתו הוא מקבל שכר.
אותו דבר שדכן למטרת נישואין רק שבניגוד לנדל"ן מקובל לשלם סכום עבור הכניסה לרשימות השידוך, ולא רק עבור עסקה מוצלחת. שני הצדדים משלמים ולא רק הגבר (בוודאי במקרה ששניהם ישראלים).

קלייטון.ש

Well-known member
בדיוק להפך

נישואין הם מוסד שבו אנשים מקיימים יחסי מין בלי הנאה ובלי תמורה, וכל מטרתם בכך היא להמשיך לקיים את הנישואין כדי שיוכלו להמשיך לקיים יחסי מין ללא תמורה וללא הנאה.

בשביל סקס צריך להתחתן עם אישה אחת כל החיים?

ולהתחייב לבין זוג אחד? מה הטעם? נראה לי נישואים זה תוצאה של נורמה ולחץ חברתי.

מאושר בלי זוגיות

וטוב לי. יותר ויותר אני חושב שיחסים עם נשים זה כרוך באיכסה (לא אפרט). פעם התעניינתי יותר בבחורות והיום לא ממש צריך אותן (ואני לא גיי ונגעל מיחסים בין גברים).פעם יכלתי להיות מתוסכל או מרגיש כאב בגלל שלא יכלתי להשיג בחורה שרציתי. היום בחורות ככל שהן מתבגרות הגוף שלהן מתעוות וזה לא מושך אותי.

shayCn

New member
אין לך מושג כמה אתה צודק

מרגיש קצת כמוך, ממש לא זקוק או צריך אישה לצידי לאורך החיים. תודה לאל למדתי להסתדר לבד, התחשלתי במשך השנים ואני שמח שיצא לי אפילו לעבור את החוויה הזאת פעם בחיים של חיי נישואים וגירושים. תודה לאל, ללא ילדים אחרת לא הייתי היום אני.
וכן, צריך לשבור את הסטיגמה שגם גבר לא חייב להיות גיי כדי להשאר לבד ולא לחפש אישה. לא רק שגוף של בחורה מתעוות עם השנים, נפשית היא הופכת מתוסכלת יותר מהזיקנה וקשה יותר כלפי הגבר.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

אנשים צבועים יש הרבה.

מדברים על חופש ורצון של כל אדם לעשות או לבחור מה שטוב לו במדינה דמוקרטית אבל בפועל
רוב האנשים לא בוחרים מה טוב להם אלא הולכים עם העדר.
בפועל החברה הישראלית היא שמרנית ורק מדברים גבוה גבוה כלפי חוץ על חופש ובחירה של כל אחד. אם אדם ילך בדרך שונה יסתכלו עליו בעין עקומה וידביקו לו כל מיני תויות.
יש המון אנשים שפועלים כמו בעלי חיים. יש כאלה שלהוליד ילדים זה ההישג הכי גדול שלהם. מה ההבדל בינם לבין חתולה שגם היא מולידה בלי חשבון?

shayCn

New member
בגלל זה, לא עושים חשבון

חיים לפי איך שהכי מתאים ונוח לחיות, אחרת, החיים הופכים לסבל מתמשך. לא בחירה חופשית ולא רצון חופשי.
&nbsp
&nbsp

למעלה