משתתפים מהיפה והחנון בבלוג chicadvisor

תגובה:

הפשטת את המעיל להימרח על אור, אלון וזורנזון הלוהטים
.

NicoleA

New member
הסרתי את המעיל כי היה חם בפנים

אבל אין ספק שהחבר'ה לוהטים :)
פעם הבאה אקח אותך איתי אז אהבת?

נחמד ../images/Emo24.gif.

אעיין מחר ברשומות נוספות בבלוג שלך בחיפוש רעיונות מקוריים ( אני לא מתעניינת באופנה, אני כן תמיד מחפשת סגנונות מרעננים שידברו אליי אישית), מפגשים עם סלבס on the record הם פחות כוס התה שלי. לצורך העניין אני חייבת להודות שרוב הגרדרובה של היפות לפי התוכנית די מזעזעת בעיניי
. המון גיזרה גבוהה, לא מעט חצאיות קפלים כדי לתת נפח לטוסיק,... תבניות סבתא בשמלות. מתוחכם מדי, מסובך מדי, פומפוזי מדי עבורי
.

אנ'לא יודעת אם זה אנחנו

או הן, האומה גם יורדת על דוגמניות שמעיזות להיתפס יורדות לסופר בג'ינס חרוש וגופיות שנצבעו בכביסה, כשבעיניי זה אחלה אאוטפיט למסע קניות בשכונה, או לכל הפחות אאוטפיט לא יורד מכל אאוטפיט אחר למטרה זו. בעיה נוספת שנצפתה בוילה היא איפור ערב בשעות הבוקר המוקדמות - מה הסיפור של זה
? איפור כבד באור היום נראה כמו טייח ומזיק לעור הפנים
.

NicoleA

New member
שושיטה יקרה

קודם כל תודה רבה :) אני רואה שאת בהחלט מבינה בתחום!! אגב לגבי העניין של האיפור כבד בבוקר, אז קודם כל אל תשכחי שלמרות שאצלם זה מצולם בבוקר אצלנו זה משודר בפריים טיים בערב ;) עכשיו ברצינות, יש קטע כזה של בטחון עצמי שממש מושפע קשר ישיר מדברים כמו איפור ובגדים וכאלה. לדוגמא, יש לי חברה ממש טובה, שלא מוכנה לצאת מהבית בלי למרוח טונות של איפור (ואני מתכוונת ברמות שזה נראה מהצד כאילו שהיא השתמשה בשפכטל). אבל האפקט שזה משפיע על הבטחון העצמי שלה הוא כ"כ קיצוני שאין לנו לב להעיר לה על זה. אגב, כידוע פגשתי חלק מהמשתתפות בתוכנית במציאות, ואת אחת מהן יצא לי לראות ללא איפור בכלל (אני לא אגיד מי כדי לא להעליב אף אחת) ויש לה עור פנים מאוד בעייתי שמאפיין בדר"כ בנות בגיל תיכון, בכל אופן במקרה שלה שכבות האיפור עושות פלאים ולא הייתי מעיזה להראות פריים אחד שלה ללא איפור. ובהקשר הזה, לכל האוהדות של ניר חן, אני רוצה לספר שהוא אמר על בת הזוג שלו בתכנית, אולה, שהיא נראית מדהים בבוקר בלי איפור (במילים שלו) "היא נראית יותר יפה בלי איפור מאשר עם". תודו שזה מחמם את הלב לשמוע את זה :)

LuLiLoPiLaTo1

New member
די גם ניר היה שם? הוא היה חמוד חבל שלא

הביאו אותו גם בעונה הזאת :)

NicoleA

New member
לכל המתעניינים/ות

ניר חן באמת חמוד אמיתי, וגם פנוי.. רם לא היה, והמקורות מוסרים שהוא היה בחתונה של חבר טוב. אגב, רם לא פנוי.. מקווה שלא שברתי כאן לבבות

למעלה