מתאבקי הצמרת - סקר קטן

אילן די

New member
מתאבקי הצמרת - סקר קטן

לאחר כל הבלגן שהיה לאחרונה - מיהם לדעתכם 5 המתאבקים המובילים ב- WWF (רק 5, אני יודע שיש כמה טובים שנשארים בחוץ, אני רוצה באמת את 5 המובילים, לא חובה לפי הסדר). החמישיה שלי הם: HHH Y2J אוסטין. WHAT ? אוסטין... קורט אנגל טוב נו... רוק צר לי מר אנדרטייקר - הפיודים האחרונים עם מייבן ופלייר - לצערי משאירים אותך בחוץ.

t-man

New member
הבחירה שלי

הרוק אוסטין טריפל איץ´ ג´ריקו RVD אם היתה עוד אפשרות הייתי בוחר באנגל

תיקון

משום מה ברח לי מהראש כמה מתאבקים החמישייה שלי טריפל אייץ´ אנגל ואן דם אוסטין דה רוק אם היית שואל: מי הם המתאבקים האוהבים עליך? הייתי עונה את מה שרשמתי בהודעה הקודמת שלי

itaikadosi

New member
אז ככה אתה אומר המובילים אז המובילים (בישבילי) הם: אוסטין דה רוק y2j hhh ואנגל (למרות שאני שונא אותו) ../images/Emo109.gif אם הייתה אומר 5 אהובים אז זה: אנדרטייקר אוסטין רוק hhh וrvd

אילן די

New member
תוצאות (בינתיים)

3 המובילים הם רוק, אוסטין ו- HHH עם 5 קולות. אחריהם Y2J עם 4 קולות. אנגל - 3 קולות. ואן דאם - 2 קולות. ואחרון קיין עם קול אחד.

The Game

New member
הבחירה שלי...

טריפל אייץ´. רוב ואן דאם. סטיב אוסטין. קורט אנגל. ורק בגלל שלא היה לי במי לבחור אז - דה רוק.

מייבן, צחקנו, נורא מצחיק, עכשיו...

לא לפי הסדר דה רוק אוסטין אנגל ג´ריקו טריפל אייצ´ למרות שבעצם עכשיו אפשר די למחוק את כולם ולשים רק את האן וו או, כל הזמן שמים אותם

dead man inc

New member
הבחירה שלי היא :....

אנדרטייקר, אני מצטער לאכזב אותכם אבל אין מה לעשות כיום אנדרטייקר הוא בצמרת תרצו או לא ולא משנה מה הפיודים שלו אוסטין, אותו דבר אוסטין לא משנה מה הפיודים הוא בצמרת דה רוק (לצערי), כמה שאני שונא אותו, אותו דבר פיודים קטנים גדולים הוא בצמרת והכל רק בגלל שהוא מדבר הרבה כריס ג´ריקו, רק בגלל שהוא האלוף אבל לא יותר מזה וקורט אנגל, מתאבק רציני בלי הרבה זיוני שכל טריפל אייץ´ נשאר בחוץ , בחייכם הקטע עם התינוק וסטאפני NOOOOOOOOOOT I DONT THINK SOOOOOOO לצערי קיין לא נכנס אבל אני רואה שקיין מתחיל להתאושש ומתחיל לעלות בסולם הצמרת

למעלה