מתאהבים מחדש בתפוז
אנשים

מתאהבים מחדש בתפוז../images/Emo43.gifאנשים

פורום ארבעים פלוס וקולנוע
לב מזמינים אתכם להתאהב מחדש. היכנסו לפורום, ספרו לנו על מקרה משפחתי מרגש ואולי תזכו בכרטיס זוגי לסרט אהוב אותי" מתנת רשת בתי הקולנוע
לב. http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=102&MessageId=124441511
מבצע אחים בדם-למען שלמה שלמה לבית זיו, חלה בלוקמיה חריפה לפני כ–11 שנים. חייו ניצלו אז בזכות תרומת מח עצם מאחותו ענת. המחלה חזרה פעם נוספת ושלמה מחפש תורם מוח עצם באופן נואש. הדרישות: גיל 18–50, עדיפות ליוצאי מרוקו וצאצאיהם (לפחות צד אחד ממוצא מרוקאי),ללא מחלות כרוניות ושאינם נוטלים כדורים באופן קבוע. בשל בהילות עמותת "עזר מציון" ארגנה יום התרמה, אשר יערך היום ב"גרנד קניון" בחיפה משעה 11:00 עד 20:00 בקומה הראשונה, ליד טרקלין חשמל. פרטים נוספים: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/please/shlomo.doc

abci5

New member
../images/Emo207.gif../images/Emo53.gif המשחק מול מינשנגלדבך...

גונבה לאוזני שמועה שהמשחק יערך במגרש בהרצליה. האם זה נכון? אם כן, היכן ניתן לרכוש כרטיס? תודה מראש :)

19מייקל

New member
משחק הידידות...

בן מכבי נתניה לבורוסיה מנשנגלדבך יתקיים ביום ראשון 14.12 בשעה 20:00 באיצטדיון העירוני בהרצליה !! המחירים לא ברורים נתניה פירסמה מבוגר 20 נוער 10 ובאתרי הספורט היה רשום מחיר אחיד של 10 שקלים... אפשר לקנות את הכרטיסים בקופות איצטדיון מכבי נתניה יש לברר שעות פעילות לפני ההגעה ! ונראה לי שיש אפשרות להזמין דרך הויזה ! וכמובן ליפני המשחק באיצטדיון העירוני בהרצליה !

tristan79

New member
גם באתר הרשמי של הקבוצה

המחיר הנקוב הוא 10 ש"ח לכרטיס, ללא הבדל דת, גזע, מין, גיל או יציע...

SjP

New member
כל מנוי מקבל 2 כרטיסים למשחק

מדובר על המנוי המלא עד כמה שהבנתי ולא על המיני-מנויים שהושקו מכירה תהיה גם ביום שישי במשחק מול סחנין בקופות

אני משאר לעצמי שהגרמנים לא היו מוכנים לסכן את

גופם במגרש הקופסא האיכותי אז הוחלט לעבור למגרש יותר נוח למשחק. כנראה שאני יעשה לי "סופ"ש מכבי נתניה" ואנסה להגיע ל2 המשחקים (לראות את מתיאוס צולע במגרש אמורה להיות חוויה בלתי נשכחת).

tristan79

New member
מתיאוס אמור לשחק?

שמעתי שזה נזרק כרעיון, אבל זה באמת יכול להיות משהו שישדרג את המפגש הזה מסתם משחק ידידות לחוויה אמיתית. אני אפילו מוכן שהוא יטחן וישחק מחצית בכל קבוצה (או משהו כמו 20 דק', בהסתכלות ריאלית על הגיל והכושר). אמנם זה קצת נסיעה, אבל זו באמת יכולה להיות חוויה ששווה להשקיע בשבילה (במיוחד עם תג מחיר כל כך נמוך לכרטיס)

SjP

New member
אכן מתיאוס אמור לשחק

במדי נתניה כמובן (בלבד) וכן, שווה לבוא, בכל זאת לא רואים כל יום אלוף עולם משחק במדי קבוצתנו, או קבוצה כמו מנשגלדבך שבאה לארץ לשחק נגדה

למעלה