מתאים לי מתאים לי!

shellyland

New member
מתאים לי מתאים לי!

משהו טוב קרה במתאים לי, ואני רוצה לספר לכם על זה: יש למתאים לי מכנסיים במידות גדולות במיוחד. פשוטות. מחמיאות. יפות. לא נורא יקרות. רק מה - לא הכי נוחות בעולם והתפר באזור המפשעה בהן נקרע באופן קבוע לאחר מספר שבועות. מכיוון שבמידות גדולות למדנו להתפשר על מה שיש, להגיד תודה ולא לבוא בתלונות - העדפתי להמשיך ולרכוש אותן בכמויות גדולות באופן קבוע (3-4 פריטים כל סוף עונה, למעלה מ-10 פריטים בשנה!) ולהגיד תודה שיש משהו שגם עולה עלי, גם נראה טוב וגם לא צריך לקחת משכנתא. רק מה, ברכישה האחרונה שמתי לב כי משהו קצת שונה. מסתבר שלא כל הנשים המלאות הן פראייריות כמוני, וכנראה שיש כאלה שהתלוננו, כי מתאים לי חיזקו את התפרים במפשעה באופן מיוחד ושינו מעט את הגזרה כך שתשב טוב גם על גוף שהפרופורציות שלו אינן בדיוק האידאל (קרי: תוספות מיותרות בירכיים ובישבן). כצפוי, הפריטים נמצאים אצלי כבר למעלה מחודשיים, ומלבד העובדה שסוף סוף הם נוחים, עושה רושם כאילו הם לא מתכוונים להקרע בעתיד הנראה לעין. כל הכבוד (רק חבל שלא חשבו על זה קודם)!

maymay

New member
מתאימה לנו ../images/Emo13.gif

היי , ברוכה הבאה, אני שמחה שהגעת אלינו, ראיתי אותך מסתובבת כבר בכמה פורומים ואין ספק שתוכלי לתרום לנו מרוח ההתלהבות (לפי מה שראיתי עד כה). ואגב בגדים נקרעים, יש חברה אחת בארץ, אני לא אגיד את שמה אבל זה 4 אותיות מתחיל ב"ז" ונגמר ב"ה", שמרבית הבגדים שלה במידות 44 הן גם טובות ל46, נמתחות כאילו, ויש הרבה גזרות בסיסיות אידאליות - אמהמה? מאחר וארץ ישראל היא הפחזבל של העולם בכל הנוגע למותגים, החולצות והמכנסים נקרעים ונפרמים מייד עם הכביסה הראשונה, ואני לא מדבר את איזור הזרועות או קו המותנים אלא על דברים כמו המז´ט במכנס (כאילו מה, השמנתי בקרסול?), והגיע הזמן שגם אנחנו נקבל את הסחורה שמגיעה מ ס פ ר ד לבריטניה, צרפת וכו´. ואם כבר מדברים על החברה הזו , ששוב אני לא אגיד את שמה אבל זה 4 אותיות מתחיל ב"ז" ונגמר ב"ה", אז אולי זה העיוות הקבוע במוחי, אבל כשאני טסה לארצות ניכר, גם מידות 42 (שומו שמיים) עולות עלי, ורק בארץ הן אפילו לא מגרדות את כף רגלי השמאלית!! למה?!?!?!?!?!?! האם אנחנו ארץ של אתיופיות צנונות ואנורקטיות בהתקדמות ב ל ב ד ? האם אף אחת כאן לא אכלה חומוס בחייה? האם המבנה הים תיכוני אינו של אגן רחב? אז למה, למה חברות הבגדים מתעקשות לספק לנו בגדים לילדות בגנון של שרה ? הא? ובנימה זו אלך לאכול משהו, להרגע אתן יודעות

למעלה