מתאים לי !!!!!!!!!!!!!!!!

מתאים לי !!!!!!!!!!!!!!!!

שלום אשה תכליתית אשר אש חישקה בי תצית. סיפור חייך בפניי פירטת בהרחבה ואת רעבך לאהבה ציינת בהדגשה. רצית חיים שבך ישכנו אך רק רפאים עימך התקיימו, צהובת שיער תמימת יופי שביקשה חייה לנהל בלי דופי ובשם הנאמנות ליבה נאטם וגופה רק אט אט נבל. מה דחף לשינוי בחיים? מה הצית שוב הרצון להרגיש? אלו השאלות ולך המענה ואני בכלל לתשובות לא מצפה. אני על המהדורה החדשה נדלקתי וכל מילותי אליה כיוונתי. כל ההתלבטויות והלבטים שבקול נאמרו לשני הצדדים את מקומם הבהירו, המציאות לא תיטפח על פנינו כי מגדלים באוויר לא בנינו, מאהבה וירטואלית לא ניזוננו, ציפיות ואשליות לא טיפחנו. השארנו הכל לאחרי... ומנפילות וירטאוליות להינצל. להתראות אישה נאורה שבפניי, את סגור ליבה פתחה.

אורמור

New member
מתאים לי, לא מתאים לי?

וידוי….. כל חייה נהגה כפי שראוי..תמיד עשתה את הדבר הנכון בזמן הנכון דאגה לכולם ופעלה על פי החוק והסדר.. הסתובבה במעגלים הנכונים..תמיד ידעה ``למה``..ובחרה כפי שציפו ממנה התרחקה מקרבות ומדון..גינתה את פורעי החוק.. הרימה גבה מול אלו שזזו מהמעגל לא התחברה כשלאור נסיבות חדשות..פרצה מעגל..וגם זה באישור כשמצאה עצמה מתחברת מחדש לאנשים מהמין הנגדי תמיד בחרה את המהוגנים..המיושבים המעונבים אלו שטרחו לאמר את הדבר הנכון בזמן הנכון.המרוסנים המנומסים..אלו שהירצו לה על מצב היקום שנאמו לה בעברית תיקנית אודות מצב החסה בשטחים שלא הישתטו ..היו משובצים בעמדות רמות במשרות תקניות מוגדרות.. ולצידם הזיעה..התאמצה להצטיין..להפגין נימוסיה..חוכמתה .. ובכל פעם מצאה עצמה יגעה..ונמלטה..לא הבינה ממה..אך נמלטה יום אחד חדר לעולמה פרא..משולח רסן חצפצוף..מהיר חימה..מהיר מחשבה והוא שלא כמותם..לא טרח מי יודע מה להתמרח עליה לספר לה כמה היא יפה חכמה מיוחדת.. הוא פשוט היה איתה..הצחיק אותה..הרגיז אותה..נגע בה הפתיע אותה.. פתאום לא חשה צורך להצטיין..להבריק להקסים..פשוט הרפתה הרשתה לעצמה להיות היא..לא מקוטלגת לא מנוונת..משוחררת בלי יותר מידי מחשבה ידידיה הותיקים הרימו גבה..את? איתו?..אייך? הכיצד? והא לא ענתה..ולא היה איכפת..היא היתה שם..ומצאה שטוב לה..בלי להסביר בלי להאיר בלי להצטדק.. הוא היה אומר לה..תפסיקי לחשוב ,תזרמי..תרגישי והיא שתמיד ניתחה כל מצב לא חדלה..אבל אט אט הרפתה..מצאה עצמה מחוברת..שייכת מתנעמת עליו על משובותיו , משוגותיו, הכל נתקבל בסלחנות אוהדת..והוא היה שם.. והיא רצתה שיהייה שם..והרגישה שייכת וכבר לא רצתה לכבוש יותר..ולא להקסים אחרים המשפט הראשון שעלה בה אז בראשית..כשניכנסה לשם ``לא מתאים לי``..כל כך מצחיק אותה היום.. כי מה יותר מתאים מאשר זה שעושה לך טוב?.. והיא ממשיכה לצחוק..והיא שם..וטוב מוצאת עצמה מולו באלף מישרות..מאהבת ,אמא, אחות, מעצבת, מנהלת פרויקטים, יחצנית. ורואה שכר בעמלה..ודברים שנראו משם נראים אחרת מפה..והיא מצאה שם גרעין שלא ידעה עליו מבראשית..ומעניין לה וטוב..והיא אוהבת..כל יום טיפה יותר את השמש את הירח ואת הכוכבים. אז מתאים לי לא מתאים לי? מה אתם אומרים?....... אור

Sודית

New member
מתאים לחצי עולם.....

לחצי הזה המנומס זה שהפנים כל השנים זה שהתעורר לחיים חדשים אורמור, חיים שלמים רגשות ומאווים פרשת לפנינו בכמה מילים תענוג לקרוא את מילותייך

אורמור, צדקת ב-100% !!!

מה היית עושה עם המעונבים? מורידה מהם את העניבה ועושה `סאדו` ?! וואלה, הפרא הזה שווה 100 מעונבים... הרי לא בעל חיפשת לך, נכון?

אורמור

New member
המעונבים...

כאמור היוו קישוטים יפים לחיי.. אבל הפרא.. חבל``ז מה שהכי טוב בו זו..הצניעותתתתתתת הרוסה עליו חחח

ketty

New member
מתאים לי...גם!!

אפילו רק בחילקו לפרט את סיפור חיי בפניך...בטח היה מפתה! אין לי או לה כל התשובות אפילו לא אחת... אני מסכימה עם כמעט כל מילה שלך ארבל... ממש תענוג לי לקרוא אותך. חחחחחחחחחחחח שלא תחשוב שאני מתחילה איתך...ציינת שהפורום לא פורום של הכרויות נכון?? חחחחח צוחקת!!!

קטי יקרה!

הבנת את הודעת המנהל באופן ההפוך מהכוונה העיקרית ! הפורום בהחלט ובעיקר מיועד לממש את האהבות האסורות ואין שום מניעה שהדבר יקרה בין אנשי הפורום. התכוונתי שאינני מסכים שהפורום יראה כמו פורום הכרויות, דהיינו פורום של מודעות למכירת הגוף. איננו מוותרים כאן על תהליך החיזור והפיתוי לעיני כולם ואח``כ ההמשך המחייב דיסקרטיות , הוא כבר עניינך האישי.לצורך כך תוכלי להשתמש באמצעי תקשורת אחרים ( אימייל, איסיקיו וכד.`).

למעלה