מתארחים במארסיי היום

ANGELUSPIKE

New member
אחת המחציות הגרועות של מניו בשנים האחרונות

כזה חוסר דיוק לא ראיתי, אני מקווה שהסר יפעיל את הממטרה טיתן לשחקנים בראש, שוב גיבסון הוכיח שהוא לא ברמה של מניו, הייתי מוציא אותו ושם את סקולסי או אפילו את אנדרסון, נאני היה אגואיסט כל המחצית, אני מקווה שאלכס יתן לו בראש ויסדר לו אותו.

ANGELUSPIKE

New member
האמת אחרי שראיתי את המשחק

אני חושב שתיקו מאופס זה פרס בשבילינו, כי לא הגיעה לנו גם התיקו הזה.

GIOVANINI

New member
מה אתם רוצים מגיבסון שפרגסון אשם בשעמום

כבר כמה שנים פרגסון עובר באלופות לשיטת ה4-5-1 עם 3 קשרים אפורים באמצע + 2 קיצוניים וחלוץ אחד. פרגסון משחק כבר שנים על תוצאה ושעמום במשחקי האלופות אלא אם כן במשחק בגומלין חייבים לנצח(רומא 7-1 גומלין, וכו). איפה הימים שפרגסון היה בא לטורינו ולמילאנו נגד אינטר בגמר מול באיירן ושיח' 4-4-2 בלי לפחד עם 2 חלוצים קול ויורק, אני עד עכשיו חושב שבגלל זה הפסדנו לברסה בגמר היינו צריכים לשחק 4-4-2 ולא לפחד מולם ולשחק 4-5-1. בקשר גיבסון הוא סוג שחקן כמו קאריק וכמו פלטשר, מה אתם רוצים שיעשה יבקיע שלושער??? הוא שיחק בסדר גמור כמו שפרגסון רצה שיעשה, ימנע מהקישור של מארסיי לפתח משחק. כמו כן גיבסון שחקן בית לא איזה שחקן מבחוץ שנקנה במיליונים ומאכזב, לכן לדעתי גיבסון שחקן ממוצע בסדר כמו שאושיי ווס בראון, מה לעשות לא כל דור שעולה הוא גיגס סקולס בקהאם וכו. ועדיין איכשהו הקבוצה האפורה של העונה מקום 1 בליגה, ברבע גמר הגביע, ועם סיכוי טוב לעלות לרבע גמר אלופות

שחקני הבית שציינת עדיפים על פניו

ולא אהיה עם דמעות אם שחקן בית כמו גיבסון יעזוב ובכך יתאפשר מקום פנוי לשחקני בית צעירים יותר מוכשרים (ויש כמה).

למעלה