מתגשם.

במסיכה

New member
מתגשם.

ובזמן שאת נרדמת לידי על הספה בציפייה לדוד שיתחמם אני מגלה שכל מה שדמיינתי אז, בחדרי חדרים, מתגשם מולי. ---- אני נפעמת מכל בוקר, אחרי לילה נוסף שעובר איתך. מתרגשת מכל נשימה שלך כשאת ישנה לצידי. מגלה איך אחרי כל מסע קניות מפרך משהו מדגדג לי בלב. אני עומדת לבד בבית ומסתכלת על מכונת הכביסה שהרגע הפעלתי, שמסובבת את הבגדים שלך עם הבגדים שלי במהירות כל כך גבוהה שלפתע אי אפשר להבדיל מי הוא מה, איפה המכנסיים שלי ואיפה החולצה שלך. כשאת חוזרת אני מוצאת אותך מתחילה לסדר את הכביסה למקומה. "זה מלהיב אותי כל פעם מחדש" את מספרת וממשיכה "אני מרגישה גדולה" את מחייכת אלי, חיוך של אהבה. ---- רגע לפני שתתעוררי אני אלחש לך באוזן, "שינית אותי", ומתוך שינה את תשאלי אותי- "מה?" אענה לך תשובה אמיתית, למרות שאדע שלא תזכרי אותה וישר אמשוך אותך אלי לחיבוק. אקח אותך למסך הזה, ואראה לך את השינוי. אז אתן לך לבחור - כמה זמן תתקלחי כשאת יודעת שאני מחכה לך במיטה שתחבקי אותי עד שאירדם.

איזה קטעים יפים יש לך...

מכל קטע שלך יוצא החלום הזה להיות עם זאת שאת אוהבת, לגור איתה לאהוב אותה מקרוב הכי קרוב שאפשר. אני מזדהה עם זה... מבחינתי לאהוב את האחת שלי זה רק בדרך הזאת. ואת יודעת לתאר את זה בדברים הכי קטנים ומיוחדים...

למעלה