מתוך הבלוג שלי

tzahi1980

New member
מתוך הבלוג שלי

פוקח את העיניים ותוהה מביט סביב, הדממה בחדרי עומדת בסתירה מוחלטת לסערה הרוגשת בי. בין כותלי הקירות טמונים הסודות הכמוסים שלי, על הצד האפל שבי. הם ורק הם ראו אותי ברגעי השפל והגאות שחוויתי לסירוגין. רק בחדרי העזתי לבכות ולהתפרק ולשאול שאלות שאינני מצליח לקבל תשובות עליהן, "מה הטעם שהחיים יצרו אדם שיודע לאהוב, אך לקחו ממנו את היכולת ללטף ולחבק אישה? מה הטעם בכך שיצרו אדם רב כישורים אשר רעב להגשמה עצמית, אך עם השנים לקחו ממנו את היכולת להעביר מכחול על בד או פריטה על מיתר?". אין לי תשובות להרבה שאלות, ולמען האמת, אני משתדל לא להתעמק בשאלות אלה יותר מדי, כי אני יודע שאצא מטומטם. אבל אני כן יודע שלכל מה שאני חווה כל יום ישנה סיבה, וזה מה שעוזר לי לצאת מהחדר, מצויק במטרות ותקווה חדשה. אני כאן כדי לרגש אנשים בסיפורים שלי, כי כי לסיפור יש הכח להשפיע ולשנות. יש בגופי השוף והמשותק כל כך הרבה אהבה לתת, כי קיימת האחת המחפשת כח המגיע מבפנים. אני יודע שיש סיבה לכל חרא שאני אוכל, ומחובתי למצוא את אותה סיבה... כמעט שנה שאני דוהר על סוס התקווה, בדרך להגשמה עצמית, אהבת אמת, ולראשונה בחיי אני מרגיש שאני כנה עם עצמי ושתחושה זו אמיתית, אך בעיקר גאה בעצמי, ואם לא אמרתי זאת מספיק, אני גאה בך צחי.

למעלה