מתוך ספרו של שון אסטין:

moe7

New member
מתוך ספרו של שון אסטין:

I discovered that day that you can determine the severity of an injury by looking at the faces of the people around you. If it's really bad, they squint or scrunch up their faces, or even turn away in revulsion. That's the reaction my wound seemed to provoke. Not from everyone, mind you. Elijah walked over as one of the emergency medical technicians was cutting off my prosthetic foot, and act that dislodged a huge blood clot, which landed on the ground with a splat! This naturally disgusted almost everyone in the proximity, with the possible exception of Elijah, who simply said, 'Cool!' and then began poking at the blood clot with a stick, an act that disgusted even Peter Jackson, whose background in splatter films ought to make him immune to such things. "Come on, Elijah. Don't do that!" he admonished. "No, that's OK,' I said. "He can play with my blood clot." ובתרגום מקוצר: שון מגיע למסקנה שמידת הפציעה נמדדת לפי מבטיהם של האנשים מסביב (לפי רמת הרתיעה והגועל), וכאשר בתום יום צילומים, הורידו את רגלי ההוביט, באחת מכפות רגליו התגלה קריש דם... אליהו היה היחיד שתלהב מכל העניין והתחיל לשחק עם קריש דם עם מקל (!?) אחרי שפיטר ג'קסון עצמו ביקש ממנו להפסיק, שון הרגיע אותו וענה "לא, זה בסדר, הוא יכול לשחק עם קריש הדם שלי" ...בפורום ממנו הקטע לקוח הרוב די נגעל, אחרים ירדו על התנהגותו ילדותית של אליהו, אבל בעיני המיעוט הספור די מצחיק. אפילו מר פיטר ג'קסון, שעשה סרטי אימה מטופשים, מפחד מקצת דם. נרא שרבים רכשו את ספרו של שון, המורכב בעיקר מקטעי זכרונות (אני, באופן אישי, די מתעבת ספרי זכרונות משום שם מתעדים מציאות במקום לייצר דבר מה חדש, ורבים בבני משפחתי כתבו ספרים מהז'אנר, כך שממש הפכתי למתנגדת לרעיון הכתיבה התעודית, זה נראה כאילו כולם מנסים לסחוט כסף על ידי סקרנות האנשים לאנשים מוכרים
) *איור של אליהו משחק עם קריש הדם*

Piece of Wood

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo19.gif|אליהו|

"אליהו היה היחיד שתלהב מכל העניין והתחיל לשחק עם קריש דם עם מקל (!?)"
**כאב בטן** חחחחחחחח... דיי זה הרג אותי משום מה
עם מקל?!?! פחחחח... עוד הוכחה לכך שאליהו הוא בנאדם קרוע... חוש הומור בשפע זה דבר מבורך

m L o

New member
נצל"ש..../images/Emo9.gif

או.קיי אי ניד הלפ!!!!!!!!!!! אני צריכה שתתנו לי תרשימה של כל הסרטים שאלייז'ה שיחק בהם.. ראיתי רק את שר הטבעותים ושמש ניצחית... *חור בהשכלה*
ואם למישהי יש כח היא יכולה לסדר את זה מהסרט הכי טוב לפחות והלאה והלאה... תודה מראש!!!! אההה ולא כתבתי פה 3 ימים כי היתי באילת...
מאוד נהנתי למי ששואלת..חחחחח בקיצור אני ישמח אם תעזרו לי...טנקס!!!

g a g a

New member
כל הסרטים כולם -

נמצאים באתר הכי הכי הכי לאוהבי הסרטים: IMDB
זה לא מסודר על פי טיב הסרט אלא על פי השנה בה נעשה הסרט. תבלי

moe7

New member
ברוחע השווה ../images/Emo8.gif

הרי רשימה: (אתם מוזמנים לערוך הערות נוספות משלכם) "בחזרה לעתיד2"- BACK TO THE FUTURE 2 למה כן? סרט מצחיק, משחק מצויין, תסריט מהודק, עיצוב מגניב, מייקל ג'יי פוקס וקצב מהיר. למה לא? בטח לא בשביל אליהו, וא מופיע כדקה בתפקיד "ילד משחקי וידיאו #1" "מלכודת התשוקה"- INTERNAL AFFAIRS למה כן? לא יודעת, לא ראיתי. אולי זה טוב לבעלי חיבה יתרה לריצ'רד גיר. למה לא? שוב, אליהו מופיע בתפקידון קצרצר, ואם באמת לא צפה בסרט עד גיל 16 (כפי שאמר), סביר להניח שלא הפסדנו הרבה. "אבאלון"- AVALON למה כן? תפקידו הראשון "הרציני" של אליהו. הוא היה פשוט מקסים כילדון, צפו בעיקר בסצינת בית הספר עם ויכוח ה"MAY, וה"CAN". למה לא? סאגה משפחתית קצת ארוכה ודורש מעט סבלנות. "געגועים בפרדייז"- PARADISE למה כן? ת'ורה בירץ' ואליהו כילדודס, בספור קיצי בעיירה פסטורלית. למה לא? מלאני גריפית ובן ג'ונסון מעיקים. גם התסריט. הכל מתקתק מדי ומעצבן. "על כנפי החלום"- RADIO FLYER למה כן? סרט בלתי מזיק. חמוד. נאיבי. על ילדות במצוקה. למה לא? סרט ילדים טיפוסי על אמונה בחלומות, התמדה, קירבה בין אחים ונגד אלימות במשפחה והכל מועבר בצורה מסורבלת ומגוכחת להפליא. מהסוג שילדודס יבלעו בשקיקה ויגרום לכל המבוגרים יותר כאב שיניים. DAY O למה כן? לא ראיתי, אך כל דבר עם אליהו כרוח רפאים, או דמות בדיונית, נשמע מסקרן. למה לא? כל דבר עם אליהו כרוח רפאים, או דמות בדיונית, נשמע מסוכן. "צעיר לנצח"- FOREVER YOUNG למה כן? בגלל האבסורד בכך שמל גיבסון הינו חיל ועוד מן העבר ועוד אחד לא נשוי, שבכלל זקוק לעזרתם של אליהו וחברו ההמומים. למה לא? משום שאחרי שהשלמנו עם האבסורד, העלילה צפויה עד למרכיביה הזעירים ביותר. "העד"- THE WITNESS למה כן? לא ראיתי, אך נראה שמדובר בסרט רציני. למה לא? ? "הרתפקאות האקלברי פין"- ADVENTURES OF HUCK FINN למה כן? לא ראיתי, אבל בחייכם! אליהו בתפקיד האק?! אדיר! בואו בהמוניכם, יהיה בלאגן! למה לא? זה סרט בהפקת דיסני
"הבן הטוב"- THE GOOD SON למה כן? לא ראיתי, יתכן שבגלל מאקולי קאלקין. למה לא? כנ"ל. "הורים בהזמנה"- NORTH למה כן? קליל, צבעוני, קצבי, הזוי, אליהו בתפקיד מגניב של ילד שעושה הכל ומנסה לדפוק את המערכת ולמצוא הורים חדשים שיוכלו להעריך את מגוון כישוריו הכמעט על-אנושיים. וכן סרט נפלא לבעליי סטיית ברוס וויליס, כמו אימא שלי למשל. למה לא? לא מאוד מצחיק. ג'ייסון אלכסנדר וג'וליה לואיס דרייפוס מאוד מפוספסים בתפקיד הוריו של נורת', הופעות האורח השונות חלשות. "המלחמה"- THE WAR למה כן? לא ראיתי. קווין קוסטנר אולי? למה לא? ? "פליפר" למה כן? לא ראיתי, אבל יש דולפין. למה לא? אומרים שאין הרבה יותר. "סופת הקרח"- THE ICE STORM למה כן? סיגורני ויבר, קלווין קליין, כריסטינה ריצ'י, טובי מגוייר, קייטי הולמס ואחרים בסרטו של אנג לי. רציני, אלגנטי, כהה, מודע לעצמו, כן ומדוייק להפליא. למה לא? חשיפה ליותר מדי מציאות מסוגלת להרוג.

moe7

New member
המשך ../images/Emo26.gif

"אוליבר טוויסט" למה כן? לא ראיתי, אך מעניין כיצד אליהו מגלם את הארטפול דודג'ר, הנער המבוגר מבין ילדי הרחוב של פגין הנבל. למה לא? גם זו הפקה של דיסני. "פגיעה קטלנית"- DEEP IMPACT למה כן? לילי סובייסקי, כחברתו של אליהו ומורגן פרימן בתפקיד נשיא ארה"ב השחור, סוף העולם מעולם לא היה קרוב כ"כ. למה לא? או שלא. "סיוט בחדר המורים"- THE FACULTY למה כן? סרט אשר מביא לאליהו הופעה בתוכניתה של ריקי לייק לא יכול להיות לא מעניין, אבל יכול להיות לא מטופש להחריד. מומלץ לכל אוהבים גיקים, מצלמי חרקים, מאמינים בעבמים ובג'ון סטיוארט כמורה לכימיה. וישנם הרבה משפטים שהפכו לקאלט במקומות מסוימים. למה לא? ג'וש הרטנט, ג'ורדנה ברוסטר, קליאה דובאל. מישהו רוצה לחזור לביצפר? "שחור ולבן של TJ": למה כן? לא ראיתי, אך אליהו וברוק שילדה חולקים נשיקה ארוכה ורטובה. למה לא? כנראה שזה תלוי באופן בו תתמודדו עם הנשיקה. ובאופן בו אתם מתמודדים עם תרבות ההיפ הופ וונאביז מחומצנות. "והדבורה בכל זאת עפה"- THE BUMBLEBEE FLIES ANYWAY למה כן? התספורת של אליהו נפלאה. הלבוש קז'ואלי וכולו רעננות ופשטות. למה לא? הספור מטופש, ריצ'ל לי קוק די מעצבנת, ג'נין גורפלו מאכזבת. ספור קיטשי וסרט מיותר. "כמעט טיפשים"- CHAIN OF FOOLS למה כן? מצחיק, מפתיע, מרענן ומקורי. קומדיה שחורה עצמאית ומגניבה. עם סלמה האייק וסטיב זאן. ואליהו בתפקיד המגניב ביותר שאי פעם עשה, רוצח בן 17, פזיז ותמים למראה. למה לא? אם אינכם אוהבים את אליהו, או העלי חוש הומור יבש במיוחד. "שרה"ט:אחוות הטבעת"- LOTR:THE FELLOWSHIP OF THE RING למה כן? נו באמת! תחילת מסעם הארוך של תשעת חברי האחווה במטרה להציל את גורל הארץ התיכונה מידיו חסרות הנופח הפיזי של סאורון, חסר העפעפים. למה בכלל העירו אותו? למה לא? ארוך. ארוך. ויש ליב טיילר אחת והרב עלפים מלוקקים קמעה בגלימות בלתי אופנתיות בעליל. "אפר יום ד'"- ASH WEDNESDAY למה כן? לחובבי אדוארד ברנס (שביים בעצמו) או רוזריו דוסון (אמנם יפיפיה, אך עציצית להחריד), הצילום, העיצוב הצהבהב והפסקול המגניב. למה לא? התסריט איום ונורא. הקונספט עצמו בעייתי מעט, ברנס ואליהו ינם שני אחים, עבריינים, איריים, שמתחסכים עם כנופיה מקומית. הכל אפל, אבל פשוט לא נתפס כטבעי דיו. מתי לאחרונה ראיתם את אליהו בשרותי הבר עם אקדח ביד? ADVENTURES OF TOM THUMB AND THUMBELINA למה כן? סרט מצוייר שלא ראיתי, לא ברור אם בכלל הגיע לארץ. אליהו כאצבעוני, כמה טבעי. למה לא? בחייכם! אצבעוני?! כבר ספורו של החתול במגפיים נשמע טוב יותר! וג'ניפר לאב יואיט בתפקיד אצבעונית? למות בזה הרגע! מילולית.
"ניסיון העשרה"- ALL I WANT\TRY SEVENTEEN למה כן? אליהו עושה סקס. כן, כן, הילד המפוחד גדל לגבר. כמעט. למה לא? סרט ספריות וידיאו טיפוסי. בינוני, לא מאוד מצחיק, חורק פה ושם. עם לא מעט שחקנים ליגה ג' ומטה. עם פרנקה פוטנטה ודבי הארי, שנראה שעדיף היה אילו פשוט התאיידה אחרי האייטיז. "שרה"ט:שני הצריחים"- LOTR:THE TWO TOWERS למה כן? הטבעת מכבידה על פרודו, אנו מגלים את גולום (פנינת המסע), מגלים מחדש של הקוסם האפור לשעבר, מברכים לשלום טת האורוק היי, ומצטרפים למלחמה המחרידה על מממ... על... ארץ? חופש? סוף אופטימי, כן, זו הייתה ללא ספק הכוונה. אבל זה יחכה לנו בסרט השלישי. למה לא? זה ארוך יותר מהחלק הראשון והשלישי גם יחד. לפחות מבחינה מנטלית. "ספיי קידס3" למה כן? לא ראיתי את הסרט במלואו, אך ספיי קידס זה תמיד צבעוני, מהיר, משעשע. למה לא? ספיי קידס זה גם מעצבן. THE GUY (אליהו, בתפקיד הזוי לגמרי) מופיע בתפקיד אורח כשתי דקות. קשה להאמין ששתי דקות משנות את מהלך כל סרט, אשר לפחות ממה שראיתי, היה מטופש וילדותי. "שרה"ט: שיבת מלך"- LOTR:THE RETURN OF THE KING למה כן? אם חשקה נפשכם בעוד מעט מפרודו, חבריו והטבעת הארורה (בכל זאת, צריך להשמיד אותה וכו'), כאן פרודו עושה את חלקו המרתק מכל כפרודו הרשע. למה לא? יש לחכות שעתיים וחצי נוספות לקטעים בהר הגזירה, וזו עלולה להיות גזירה בפני עצמה. "שמש נצחית..."- ETERNAL SUNSHINE OF THE SPOTLESS MIND למה כן? מישל גונדרי נפלא משתף פעולה, פעם נוספת, עם צ'ארלי קאופמן, התסריטאי הכוכב הראשון. בתכנון- תסריט מבריק, דמויות מטורםות, קאסט מרשים (בעיקר קייט וינסלט) וסאונדטראק נפלא. למה לא? איכוצ'י מאוד. איכוצ'י זה נפלא, אך רק אם יודעים אתכם איכוצ'י מהו. מקווה שלא שעממתי אתכם למוות

moe7

New member
מצטערת על אינספור הטעויות ../images/Emo10.gif

פה ושם חסרים "ה"אים ויש לא מעט טעויות מזנים אחרים

g a g a

New member
wow../images/Emo70.gif שיחקת אותה../images/Emo45.gif

נהניתי מאוד לקרוא את הרשמים שלך
יש לך את זה. את מתכוונת לפתח את כישרון הכתיבה שלך? או שזה סתם תחביב? אה...ו- LMAO@הסרט DAY O

moe7

New member
טודע לך ../images/Emo8.gif

אני מקשקשת המון שטויות גם בבלוג וגם קצת בדפיוצר. אף אחד לא ממש צריך אותי, כך שאמשיך לקשקש בהתנדבות. מבטיחה לשתוק כממש אעלה למישהו על העצבים

MoNeT1

New member
../images/Emo105.gifכל הכבוד =] שימושי ביותר../images/Emo45.gif

קבלי ח"ח

m L o

New member
תודה לכן!!!!!! ../images/Emo140.gif

*רצה לראות אותם!!* חחחחח אני יודיע לכן ברגע שאני יראה כמה מהם...

butterfly211

New member
../images/Emo3.gif../images/Emo28.gif

"לא, זה בסדר, הוא יכול לשחק עם קריש הדם שלי".
כה הומואי.

למעלה