מתוך ריאיון ישן עם קינג ילומן

Grand Master G

New member
מתוך ריאיון ישן עם קינג ילומן

However, he seemed to fade from the forefront of the Jamaican dancehall scene until recently, when he re-emerged on Dave Kelly's Eight Five rhythm with Orphaned. The rhythm also features Baby Cham's Ghetto Story and Assasin's Anywhere We Go. King Yellowman, however, says it shouldn't be called a comeback because he continued to release songs overseas when he seemed to have a diminished local presence. "I released songs on the international market and when me say international, me nuh mean like America and Europe. Me mean like me target places like Israel, Japan, the Asian market and dem place deh," Yellowman said. "Plus me tour for about five or so months every year." למישהו יש מושג מה הכוונה בכך שילומן שחרר שירים בארץ? ואם כן, אז איזה בדיוק? הריאיון עצמו מ-2006

Carcass

New member
...

נתחיל מזה שהוא לבקן,נמשיך מזה שהוא יתום. מעבר לזה אם לא שמת לב בקליפ,הוא טיפ'לה מעוות בפנים,אז זה בגלל שאין לו חצי פנים,היה לו סרטן והוציאו לו פשוט לחי שלמה או משו כזה.

xXx Shiraz xXx

New member
אלעד לבקנות זה אמנם פגם גנטי אבל זה לא מתבטא

במי יודע מה סבל...חחחח אמרת את זה כאילו זה מחלה סופנית

SouLion

New member
חמודה, תנסי להיות שחור לבקן בחברה הג'מייקנית

ואחר כך תחזרי לכאן לדבר איתנו על סבל...(אם תצליחי לחזור) מה גם שאולי אני טועה אבל אני שמעתי שהפנים שלו ככה בגלל ששברו לו אותם עם מוט ברזל ולא בגלל סרטן אבל שוב...יכול מאוד להיות שאני טועה

Carcass

New member
בדיוק מה שהתכוונתי..

קשיים לא מתבטאים רק באופן פיזי שירז את יודעת.. ובקשר לפנים שלו..אני חושש שהאינטרנט מאשר את הידע שלי :) King Yellowman

xXx Shiraz xXx

New member
התכוונתי שלבקנות לא מוגדרת כמחלה

זה שהחברה לא בדיוק מקבלת את זה בעין יפה, לא הופך את זה למחלה. הסבל שלו נובע מהחברה... וזה כבר משהו שבעייתי לטפל בו. פיס אחינו.

Gouzita

New member
נו באמת טל....

מה זה משנה איך הוא נראה... מגיע לו כבוד על זה שהוא לא נחבא אל הכלים שם ז*ן על כולם ועל הכל ויוצר מוזיקה נפלאה למרות הכל. באמת כבוד! המון

למעלה