מתוך "שפת השחרור"

עליזה 63

New member
מתוך "שפת השחרור"

מתוך "שפת השחרור" מחשבות מרפאות אחשוב מחשבות מרפאות. כשאני מרגיש כעס או טינה, אבקש מאלוהים שיעזור לי להרגיש אותו, ללמוד ממנו, ואז לשחרר אותו. אבקש ממנו שיברך את אלה שכלפיהם אני מרגיש כעס. אבקש ממנו שהוא יברך גם אותי. כשאני מרגיש פחד, אבקש ממנו לקחת אותו ממני. כשאני מרגיש אומלל, אחשוב על הכרת תודה. כשאני מרגיש מקופח, אדע שיש לי מספיק. כשאני מרגישי בושה, אזכיר לעצמי שלהיות מי שאני זה בסדר. אני מספיק טוב. כשאני בספק על התזמון בחיי או על המקום בו אני נמצא עכשיו, אזכיר לעצמי שהכל בסדר. אני נמצא בדיוק במקום בו אני אמור להיות. אומר לעצמי שגם אחרים נמצאים במקום בו הם אמורים להיות. כשאני חושב על העתיד, אומר לעצמי שיהיה טוב. כשאני מסתכל לאחור אל העבר, אשחרר את החרטות. כשאני שם לב לבעיות, אומר לעצמי שיימצא פיתרון בזמן הנכון, וגם תגיע מתנה מתוך הבעיה. כשאני מתנגד לרגשות או למחשבות, אתרגל קבלה. כשאני מרגיש חוסר נוחות, אדע שזה יעבור. כשאני מזהה רצון או צורך, אומר לעצמי שהם יבואו לסיפוקם. כשאני דואג לאלה שאני אוהב, אבקש מאלוהים שיגן עליהם, וישגיח עליהם. כשאני דואג על עצמי, אבקש ממנו שיגן וישגיח עלי. כשאני חושב על אחרים, אחשוב אהבה. כשאני חושב על עצמי, אחשוב אהבה. ואז אני אראה איך המחשבות משנות את המציאות. היום אחשוב מחשבות מרפאות.

למעלה