מתחילה שרשור מתכונים ב 5 דקות.

מנה אחרונה

1 קופסאת שימורים - קוקטייל פירות. 1 קופסאת שימורים - ליצי. 1 שמנת מתוקה עמידה. 1 שקית מרשמלו. מסננים מהנוזלים, שופכים לקערה עמוקה ויפה את התכולה של קופסאות השימורים. מוסיפים שמנת מתוקה, ישר מהקופסא לפירות שמחכים בקערה. חותכים כל מרשמלו לחצי, מוסיפים לקערה. מערבבים, ממתינים שעתיים לפחות. מעדן.

נשמע יאמי אמיתי ../images/Emo210.gif

עידית ,ערב טוב מה שלומך? סחטיקה על היוזמה לפתוח את השרשור המתוק הזה בעצם כל מתכון בחמש דקות יתקבל כאן בברכה והנה תרומתי הצנועה............ בקערה שוברים עוגיות נשיקות בכל הצבעים......... מערבבים עם שמנת מתוקה אפשר מוכנה של ריצ' , אגוזים קצוצים, שבבי שוקלד ( אם מקפיאים את חפיסת השוקלד נתן לגרדה בקלות עם קולפן הירקות או על מגרדת גסה) מיישרים בתבנית פיירקס מעטרים מלמעלה בזילופי סירופ שוקלד או מייפל למקרר ל4 שעות ו....וואלה.........יש עוגה . אפשר לערבב במקום האגוזים והשוקלד עם חתיכות תות אבל צריך לשטפם ולייבשם לפני החתוך על מנת שלא יהפכו את התערובת למימית. במקום להגיש בפיירקס אפשר למלא גביעי יין גדולים. אויש עכשיו עשית לי חשק.............

sarlior

New member
יש לי! יש לי! יש לי!

מוס מהיר וטעיםםםםםםםם! 1 צנצנת ממרח "נוטלה" 3 מיכלי שמנת מתוקה א. להמיס מעט את הנוטלה במיקרו כדי שיהיה נוח לעבודה. ב. בקערה, לערבב את הממרח עם 1 מיכל שמנת מתוקה. ג. להקציף 2 שמנת מתוקה לקצפת ולערבב עם השוקולד. ד. להעביר לפיירקס ולהקפיא. ה. ללקק את האצבעותתתתתתת

אפשר להוסיף משהו?

גם לאחר קירור במקרר זה מוס מעודן שקוצר מחמאות אדירות. אני משתמשת בצנצנת נוטלה של 400 גרם

דנטל

New member
הכל פה מתוק

ממיסים שוקולד במיקרו. שוברים לתוך השוקולד המומס קורנפלקס ומערבבים. מעבירים לגביעי נייר ומניחים לקירור במקרר. זהו. ובכל זאת מלוח - ברווזי ביצים לאורחים: מכינים ביצים קשות (כן, אני יודעת, זה כבר יותר מ- 5 דקות, אבל נתחיל את הספירה לאחור מ-ע-כשיו). חותכים כל ביצה לחצי. מוציאים את הצהוב ומערבבים לעיסה עם קצת חרדל ופלפל. ממלאים שטוח את הגומות שבחלבונים ויוצרים מהעיסה עיגולים קטנים שישמשו כראש ויונחו על החלק הצר שבקצה הגומות, כך שהראש ידבק בחלקו למילוי שבגומות ולא יפול. חותכים משולשים קטנים מגזר שישמשו כמקור ועושים עיניים מפלפל שחור שלם. כל כך חמוד וכל כך טעים.

צ'יק צ'ק ../images/Emo71.gif

קופסת תירס שימורים יש? 2 קופסאות טונה יש? להוסיף להן כ 2 כפות מיונז לפי הטעם ואפשר לשדרג במלפפון חמוץ חתוך דק דק כמו-כן: לגרד גזר בפומפיה ולהוסיף: 1 פלפל חריף קצוץ דק ככל האפשר 2 קליפות לימון מגורדות מיץ לימון מעט שמן זית מלח ככל שיושב יותר במקרר ככה יותר טעים אמרתם רק מתוק אז הנה לא רק מתוק....

סלט כזה עוד לא אכלתם!../images/Emo41.gif

ככה טעים ככה בריא לגרר במגררת והכי צ'יק צ'ק במעבד מזון 1 ראש סלק מקולף ( לא מבושל גב' רבינוביץ לא מבושל ...חי) 1 צנון 2 גזרים 1 ראש סלרי יענו ירקות שורש שינקו מהאדמה את כל הויטמנים והמינרליים לערבב עם שמן זית,לימון,מלח,פלפל ותגניבו קורט סוכר לשפור הטעמים אנטי אייג'ינג באחריות!

סלט גזר וכרוב בחרדל

חותכים לרצועות דקות כרוב וגזר, מוסיפים כף חרדל, כף מיונז ומערבבים. ניתן לאכול מייד אבל גם אחרי כמה שעות זה מצויין.

אני יודעת לא קשור אך לא יכולה להתאפ

ק החמין שלי: שעועית לבנה + חיטה שטופים (עדיף להשרות קצת קודם) בצל קצוץ דק 1 תפו"א מקולף שלם פפריקה, פלפל שחור, מרק עוף מעט שמן מלח בסוף כדי שלא יקשה את הקטניות בשר - אני קונה רק מעט אסאדו. יקר קצת אבל שווה והסוד שלי - 1 כף סילאן! למי שלא יודע סילאן זה דבש תמרים. זה לא ימתיק אלא רק ישדרג את הטעם. את כל זה לזרוק לסיר וכל הלילה על הפלטה. אפשר להוסיף ביצים קשות. באחריות.....

למעלה