מתחיל שירשור המלצות !!!

ZeusMan

New member
מתחיל שירשור המלצות !!! ../images/Emo188.gif

כל ההמלצות לכאן :

אלבום שבתור ילדה קטנה ועד היום..

אני שומעת אותו!! BOB MARLEY - NO MMOR TROUBLE ISRAEL VIBRATION - VULTURS BLACK UHURU - SHINE EYE GAL MACKA B - ROOTS RAGGA DELROY WILLIAMS - THREE MAN IN TRACK BACK EEK A MOUSE - WA DO DEM BLACK UHURU - GUESS WHO'S COMING TO DINNER BOB MERLEY - ROOTS WAILING SOULS -SHARK ATTACK CARLOS - YOUNG GIRL BLACK UHURU - PUFF SHE PUFF GREGORY ISSACS - UNIVERSAL TRIVULATION MACKA B - DON'T DRINK TO MUCH BLACK UHURU - SINSENILLA SYSTERS JAM - THE PEOPLE OF THIS WORLD TWINKLE BROTHERS - NEVER GET BURN ממליצה גם להשיג עוד שירים של האמנים שציינתי (= רק דבר אחד - כמה שנים אני מחפשת חומר/שירים של "SYSTERS JAM" .. מישו בכלל מכיר ת'שיר THE PEOPLE OF THIS WORLD?? יום נעים מלא בסאטלות -כשף!

noa08128

New member
כבר שנים...

אני מחפשת את השיר -נו מור טרבל ולא משיגה אותו! אני אשמח אם תשלחי לי ואתו במסנג'ר

מה הבעיה למצוא אותו?!?!?!?!?!

שמעי אחותי המסנג'ר שלי הוא--->>> [email protected] אנ'לא בבית כרגע, ורגאיי על המחשב הזה בטוח אין!! חח שלא נדבר על זה שאנ'לא יודעת להעלות קישור
אז.. אממ.. שיהיה ערב טוב.. ו.. ואממ.. נשתמע חהחהחה -כשף!

ZeusMan

New member
בום...

Natural Blacks - Forever יושב מצוין על ה-Istanbul Riddim TOK & Lady Saw - Hardcore Lover יושב נהדר על ה-Baddis riddim, משהו בין הדאנסהול המוכר עם צלילים קצת ישנים... Voicemail - Get On Up יושב על ה- Ice Breaker Riddim, עוד דאנסהול חמוד על רידים חם חמוד דאנסהול חם חם חם !!! Capleton - Dem Doom יושב מצוין על ה- Judgement Time Riddim Capleton - Step 2 The Fire אחד המדהימים ששמעתי לאחרונה... חידוש לשיר דיסקו משנות ה-80 (שלא זכור לי השם שלו...) פשוט מדהים !!! Messer Banzani Riddim Ring Ding - Dancehallfieber על אותו רידים... לא מוריד את הרמה... Ce'cile - Bun Rapist Million Stylez - Miss Fatty להיט דאנסהול ענק ששווה לכל הגילאים לשמוע אותו... בונוס : Ini Kamoze - Reggae General משהו שורשי שיוצר בתוכו גלי רגאיי נעימים...

yaarasta

New member
תחקירן תחקירן נהיית, אה?../images/Emo8.gif

אני ממליץ בחום רב על האיסטנבול רידים ISTANBUK RIDDIM מרגש ביותר, יפה ומעציב בוא זמנית! שירים מומלצים עליו: TOK - Marijuana Bounty Killer - Say you leaving Vybz Kartel - Society nuh have nuh heart Jah Cure - What Would It Take רוצו למצוא!!! -יער

ZeusMan

New member
עוד NANKO מרגש...

Nanko - From Ever Since אחרי LUCKY YOU המעולה, ננקו שוב בוחר לבצע שיר מרגש על חיי האהבה שלו...

ZeusMan

New member
ולמי שעדיין לא מכיר

Chuck Fender -Light Dem על ה- ,Confesssions Riddim אחד המקפיצים של הזמן האחרון...

Jah 3

New member
מי שעוד לא שמע...

Perfect - No Bada Me אחד המטריפים ... למי שעוד לא שמע חפשו קישור של שיידי ראנקס כמה עמודים אחורה....

יאללה להתעורר יא מעפעפנים!!!!!

השיר הכי מומלץ שלי היום!!! -->> Cutty Ranks - Six Million Ways to Die ועוד כמה שמתנגנים אצלי עכשיו =) Naty Ranks - Bogle Queen buju banton - informer Red Rat & Beenieman - Ragga Dancehall Mega mix Frisco kid - Gal Pon De Side CD MIX - Reggae Gold 2002 Tok - Top A Tappa Gregory Issacs & Lady Patra - Late Date (בתחילת השיר הזה זה נשמע יאנו הוא הודי בעצירות חח) Mr Vegas - Pull Up (ווגאס יושב הכי יפה על הרידים הזה..) Shaba Ranks - Ting A Ling Cutty Ranks - Chop Chop Supercat Reggae mix 21 במרץ--> תחילת האביב (= -כשף!

קצת ספאניששש...

קבלו אותה בכמה אמנים!!! Baby Ranks Mackie Ranks Divino Tempo Luny Tunez Noriega Don Omar Zion Y Lennox Daddy Yankee Tego Calderon תגידו, קלדרון זה יהודי?? המשך יום מוצלח (= -כשף!

Carcass

New member
Turbulence - Born For This.

כן,טרבולנס חוזר ובגדול,לא צריך להסביר יותר מדי. איכות.

עוד כמה של טורבלנס (=

True love As far As I Can Go Burn Dem Down Notorious Think of peace Famine Riddim Girlfriend My way to Zion God A My Way Join us marihuana תהנו
-כשף!

K C

New member
מה איתך? תומר יוסף

RESPECA תומר יוסף והחזית העממית - ההר קורא לך תומר יוסף - הולך ישר אתה הולך ישרררר, אל תפחד משום דבר!

idk

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

בכלל הדיסק הקרוב הולך להיות מצויין דרך אגב יש לך את איש קטן על המחשב?

למעלה