מתחיל

• פותח הנושא raz
  • פורסם בתאריך

raz

New member
מתחיל

אני דיי מתחיל וניסיתי לעבוד כמה פעמים עם וירטואל DJ אבל זה לא ממש אמיתי וכיף... מישהו יכול לתת לי עצות למתחילים ולהסביר לי בכלל א-י-ך להתחיל אם יש תוכנה יותר טובה או משהו ליקנות אבל שלא יעלה על האלפייה תודה מראש !

anatwi1

New member
מה המצב?

היי מה המצב? אני ענת בת 25,למדתי בביה''ס למוסיקה מיוזיק, ולאחר מכן קניתי עמדה די רצינית של פיוניר ורמקולים של פרוטק, אני מלמדת היום ח'ברה צעירים איך להתחיל לתקלט, בעקרון יש ח'ברה יותר מנוסים שלומדים אצלי ופחות מנוסים או בכלל כאלה שרק עכשו התחילו, אם אתה מעוניין,צור קשר 0544927937 או 0546739349 יום טוב

djgabi

New member
חבל

את גם משכירה וגם מלמדת על אותה פלטה?? זה ממש לא טוב למשכירים!

anatwi1

New member
למה זה לא טוב?

אני מלמדת ח'ברה לנגן,אני מנגנת בהתחלה ואני גם לידם,זה לא כמו בביה''ס למוסיקה שכל אחד סגור בתא וקורע לציוד את הצורה והמורה לא נמצא לידך, זה בדיוק כמו שמי שמשכיר ממני את הציוד יודע שזה ציוד שעובדים עליו ושהשכרתי לעוד אנשים,זה הרבה יותר בטוח ואיכותי מחברת השכרות שמי יודע מה עשו לציוד שם, לא הבנתי אותך

djgabi

New member
אני מבין שאת רוצה לעשות קצת כסף

ואין בזה רע,אבל למה לא לבחור כיוון אחד,או השכרה,או לימוד. אני חושב שהמערכת שלך עוברת מספיק דברים בזמן שהיא מושכרת לאחרים,אז עוד לבוא וללמד עליה,זה לא טוב. זה כמו לרכוש רכב שהיה בעבר אצל מורה נהיגה.

anatwi1

New member
אני שומרת על הציוד מאוד מאוד,מדובר בעמדה מאוד

איכותית ויקרה,וגם יקרה לליבי:) אני לא משכירה אותה לכל אחד,וכמעט שגם לא השכרתי אותהכמובן שאם מישהו משכיר אותה אני גם בודקת איתו שהכל עובד פרפקט,זאת עמדה ממש חדשה ושמורה היטב,אני בחורה אז אני מאוד פריקית לגבי העניין הזה,אני גם חושבת שאני מאוד פיירית לגבי הסכום שאני גובה עבור השכרה או שיעור, שזה יצא משתלם גם לי וגם לצד השני,בגלל זה חשוב לי שתבין שמדובר בעמדה חדישה לחלוטין ושמורה היטב

למעלה