מתיסיהו

bigwill

New member
מתיסיהו ../images/Emo197.gif../images/Emo197.gif

הבנתי שיש בפורום דעות חלוקות עליו.. אז - מה דעתכם עליו? אוהבים/לא אוהבים? השיר הכי טוב שלו.. תנו דעות קיצר =]

johnnypsy

New member
הוא בסדר גמור...

לא שיא ההתלהבות... הדיסק הראשון שלו טוב... השני כבר מאבד מעצמו לטעמי

MASHNEK69

New member
מתיסיהו

אלבום אולפן ראשון - ענק אלבום הופעה - מדהים אלבום אולפן שני - נפילה עצבנית

xXx Shiraz xXx

New member
לדעתי..

מממ הוא בסדר, לא מלהיב יעני אם אינ שומעת רדיו וישמיו שיר שלא אני לא אעביר... אבל בפנאן שלי בבית? פחחח מי ישמע אותו לאחי יש את הדיסק ולא לא מסעיר

JamicaniT

New member
אוהבת.

הוא עושה שילוב מעניין בדברים שהוא יוצר. גם בהופעה שהייתה לו בארץ. ואני מניחה שבהופעות בכלל. יש לו הרבה אנרגיות. המלצה - matisyahu - refuge. הוא פשוט מוכשר! מלך בלי כתר.

Carcass

New member
אממ

אני מתגאה להיות אחד הראשונים ששמעו עליו בכלל(חבר של חבר מארהב שלח בזמנו תדיסק ,לפני ש הגיע לארץ בכלל).. גם יצא לי לדסקס עליו עם איזה חרדי שפגשתי בצפת,שהיה בזמנו סלקטה בניו יורק וגם בג'מייקה,וגם הוא דיבר בשבחו. בכל מקרה,האלבום הראשון שלו היה ענק,במשך כמה חודשים טובים לא הפסקתי לשמוע אותו,אבל כן,גם הוא נמאס. האלבום הופעה שלו היה על הכיפאק גם. האלבום אולפן האחרון...צצצ...היו לו שמה כמה יציאות טובות,אבל גם כמה טיונים דיי קקמייקה. ההופעה שלו בארץ היתה על הכיפאק גם,אחלה אווירה,בהחלט יש לו כשרון אדיר,אבל מה שהרס בזמנו היה ה "מופע חימום" של בית הבובות. לאדע מה נסגר בזמן האחרון עם הליקוק שלו ל סטינג ו ל "פוליס",אבל יצא לי לשמוע במקרה ברדיו השבוע את הסינגל החדש שלו.. "Message In A Bottle",השיר המקורי של פוליס,אחלה שיר,מאשין הד עשו לזה ביצוע מטאל אדיר בזמנו גם,אבל מה,מתיסיהו פשוט הרס את השיר הזה,אומנם שמעתי תו רק פעם אחת,בגלגלצ,אבל ממה שהספקתי לשמוע זה כנראה הטיון הכי גרוע שלו אבר. בכל מקרה,האלבום הראשון שלו הכי טוב לדעתי,וכמובן שהטיון האלוף ביותר שלו זה Got No Water. מעניין אם רואים אותי בדיוידי שלו :O

../images/Emo121.gifאגב... מישהו שמע פה

על Adonai & I? איפה אפשר להשיג דיסקים שלו/שלהם? וחוצמיזה, למישהו יש את הכתובת והמספר של הקרמבו רקורדס? אני אשמח! תודה:]

K C

New member
המספר: 035259507

ולא שמעתי אליהם או עליו, אבל שם מעניין

../images/Emo121.gifמומלץ בחום... הוא גם שר בעברית

אדון עולם וכל מיני כאלה, מגניב לגמרי

אה אני יודעת!

דוד קוראים לו, וואי לא עולה לי עכשיו השם משפחה שלו
גם שמעתי עליו לא ממזמן, פחות משנה- אני רק אנסה להיזכר איפה.. אגב, קרמבו זה בשנקין, את המספר כבר נתנו
שבת שלום -כשף!

בית?

זו חנות דיסקים ותקליטים.. לא יודעת, 17 אולי? אם אתה מגיע מכיוון קינג ג'ורג' תלך בצד ימין ותראה את זה לא אחרי הרבה זמן :) -כשף!

../images/Emo121.gifשמעי, כמו שהתו השמיני בשמאי 12

הקרמבו רקורדס בשנקין 564378645 או משהו כזהP:

K C

New member
האלבום הראשון ממש טוב

הרבה מאוד שירים טובים. מהאלבום הראשון זה Short Nigun. אומנם קטע של דקה וחצי, אבל זה מכניס אותי למדיטציה כבדה! וגם King Without a Crown (Live at Stubb's), מתעלה אפילו על המקור. באלבום השני התאכזבתי שאין כלים חיים, שמוריד טיפה מהרמה, אבל האלבום עדיין טוב

from the forest itself

come the handle for the axe, drop the staff moshe rabino split the ocean in half! אחחח chop 'em down איזה שיר תותח.. מומלץץץ

למעלה