מתיסיהו

Thanos

New member
מתיסיהו

מישהו יודע אם הוא אמור להופיע בארץ מתישהו בקרוב? כי במעריב לנוער היה רשום שהוא מתכוון להופיע כאן בשבועות אבל לא רשום ככה באתר שלו...

junior gong

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

שמע קטע, אני בדיוק שומע את מתיסיאהו במחשב, ואומר לעצמי ראבק, הבן אדם הזה לא מי יודע מה, שמעתי המון מישראל חובבנים שנשמעים ושרים יותר טוב ממנו, עם קול יותר טוב, ופלואו יותר טוב, יצא לי לשמוע כמה חבר'ה מכאן מהפורום ששלחו לי יצירות וקאברים שלהם שנשמעו בהרבה יותר טוב מהמתיסיאהו הזה סך הכל הגימיק שלו זה שהוא יהודי דתי, אולי ניתחפש לבודהיסטים ששרים רגאיי אולי ככה יהיה גימיק טוב ונתפרסם? חחחחח, אמרתי לעצמי אני חייב לכתוב את זה בפורום רגאיי, ואפילו דמיינתי איך אני נכנס לפה וכותב בכותרת " מתיסיהו " והנה אני נכנס לכאן וקולט את הכותרת של ההודעה שלך בגלל זה צחקתי, איזה פוקס. וגבי השאלה שלך סורי, לא יודע .

eviaman

New member
שמע אחי אני חושב כמעט כמוך...

שמע נכון שהוא באמת רץ על הגימיק של הדתי שעושה רגאיי ראפ... אבל לבנאדם יש כשרון , יש לו אחלה פלואוווו והוא עושה דברים יפים בשירה שלו לגמריי הרגאי שלו אני לא סגור על זה, הרבה דברים חסרים שם בלהקה שלו במוסיקה שלו לדעתי יש לו עוד הרבה להשתפר... אבל מי אני שיגיד את זה? כבודו של מתיסהו במקומו מונח הוא כישרוני , אבל אני לא סגור לגביי הרגאיי שהוא עושה.

junior gong

New member
זה ניתן לוויכוח

לפי דעתך אם הוא לא היה דתי עם זקן וציציות ושני התלתלים האלה בצדדים מישהו היה מעלה אותו לפריים טיים? הרי יש מלא לבנים ששרים רגאי בארה"ב ויותר טוב ממנו למה לא קיבלו במה? כי צריך גימיק בישביל למשוך תשומת לב ולהתבלט מאחרים, ואני לא אומר שהוא לבש שחור ונהיה לדתי בישביל הגימיק חס ושלום הרי הוא דתי מלפני זה לפי מה שנאמר, אבל זה בהחלט עזר לו, ואם הוא כבר התפרסם אז הוא זכאי לביקורות טובות ולא טובות ולפי דעתי, אני התלהבתי ממנו בהתחלה אבל לעומת לבנים שעושים רגאיי קח למשל את סנו בשנות ה-90 הוא שורף את מתיסיהו בלפידים, אני לא חושב שמתיסיהו הביא משהו חדש בשירה חוץ מהקטע של הדתיות הלבוש השחור והזקן, וזה שהוא כשרוני...סבבה....במידה והוא כותב את השירים שלו בעצמו

boofy1

New member
אם כבר מדברים על אמנים שבאים../images/Emo36.gif

מישהו יודע אם ישמצב שמקה-B יבוא ארצה...מתישהו...אי פעם!?

Dtiup

New member
YOU WILL SEE

אני מבטיח לעצמי.. ותזכרו את זה..כאן בפורום. אם מקה בי מגיע אני שם לעצמי סילון בתחת.. זה לא פטיש... זה פשוט מקה בי!

Dtiup

New member
iam still waiting

תמסרו את זה אפילו לגיל בונשטיין... ושיצלמו אותי לאיזו פריק שואו או משהו.. תיהיו בעניינים.. מקה בי בא... אני יושב על רקטה...

REL YESAYA

New member
הוא באמת מחמם את סטינג

סגור ונצור....בהופעה בארץ של סטינג...מתיסיהו פותח את ההופעה

למעלה