מתיסיWHO?

Ras Arbel

New member
מתיסיWHO?

awho dat? לא מבין ממה התרגשות. גם לא זמר משהו וגם יקר... כל אומן בארץ מהתקוה 6 ועד לפישי הגדול יותר מוכשר מהילד הניו יורקי המפונק הזה. הלהקה שלו מצויינת - אבל רק אם אתם אוהבים רוק כי רגאיי הם לא יודעים לנגן (המתופף שלהם הוכיח את זה בקומפורט). כתבתי את זה פה לפני איזה שנה אבל הנה עוד פעם - ניסיתי להתכתב עם מתיסיהו והחבר'ה שלו לפני איזה שנה (לפני שעוד שמעתי את המוזיקה שלו), ניסיתי לעניין אותם במוזיקה שעושים אומני רגאיי בארץ ואפילו שלחתי להם טיונים. חשבתי שקומבינשן כזה יכול להיות דבר יפה. התשובה שקיבלתי מהם היתה מזלזלת ומתנשאת. מאותו יום, לא כל כך התלהבתי ממנו. אחרי ששמעתי את המוזיקה התלהבתי אפילו פחות - אתם מעונינים בזמר לבן ששר רגאיי בפטוואה? תקשיבו לג'נטלמן כי עושה את זה באמת כמו שצריך. בקשר למחיר - אין מה להתעצבן עליו אישית. אני לא מאמין שהוא האשם בדבר. מישהו ראה שהוא יכול לנצל פה כמה פראיירים אבל אני לא חושב שזה דווקא הוא (ובכל זאת, תזכרו שהוא מגיע עם להקה שלמה. זה שהם לא טובים זה לא בעיה שלו...) אז בבקשה להירגע, לנשום עמוק, להוציא החוצה ולהמשיך לחזור על התרגיל עד שמתיסיהו יהיה בדרכו חזרה לארץ הגודש. אני מאד מקווה שתהיה פה את אותה התלהבות בהופעה הקרובה של איאם, במופע של איק-א-מאוס ובמופע הענק של זיגי מארלי - כל אחד מהם אוכל את מתיסיהו בלי מלח. אהבה אחת, ראס ארבל נ.ב. ניסיתי להשאר חיובי... באמת שניסיתי... well בומבוקלאאט, לפחות אני חיובי לגבי רגאיי ישראלי וג'מייקני...

ditiii

New member
מחאת מחירים על הבארבי!!!

מחאת מחירים על הבארבי!!! בתחילה הבארבי היו לוקחים 60נ ש"ח על הופעות מבחוץ. לאט לאט הם קלטו את האהבה למוזיקה זו והתחילו להבין שכל מחיר שהם ידפקו אתם תבואו-כי את שרופים.חולים.מתים וכו מהמוזיקה. זוהי גזילה ו"גרידיות"(באנגלית). זוכרים את אבא שאנטי? לא פחות מאף אחד אחר. בתקופה ההיא לקחו 60 ש"ח על ההופעה. פתאום מהופעה להופעה הם מעלים את המחיר ב20 שח- 80.100.120 ועכשיו 160. פשוט תפסיקו לבוא ובכך נראה להם מזה קולטורה יקרה

glass vegas

New member
שתגיע לפיטריות שיש למתיסיהו על הרגל

אני ידבר איתך בנתיים תעשה טובה לעצמך ותשתוק... הבנאדם מככב בכל פלייליסט בארה''ב ואירופה. אבל גם זה לא טוב לישראלים איי איי איי...ואחרי זה אומרים שהתחנות רדיו פה מפוצצות בזבל..

Jah 3

New member
אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

מה קורה לאנשים פה.... מה אתם מתווכחים? להירגע אנשים, בימים האחרונים כולם פה מתעצבנים על כלום... להיות חזקים, זה הכל התחיל מהופעה של מתיסיהו שהיא מחווה של רצון טוב להגיע לארץ אז דייי..... ONE LOVE זה הכל

Nechi Nech

New member
glass vegas

תגיד לי מה אתה ילד? מה אתה מלכלך את הפה ככה? מה הוא דיבר עלייך או שסתם נוח לך להיעלב בשם מתיסיהו?.. איזי..

eviaman

New member
כנראה שהוא ילד...

באמת לא במקום ! בפורום הזה מה שמייחד שכל אחד יכול לכתוב מה שבא לו ואף אחד לא יענה ויגיב כמו שאתה הגבת GLASS VEGAS צריך לשמור על הצביון המיוחד של הפורום הזה... בוא לא ניגרר להעלבות! לא נורא תלמד לפעם הבאה לילה טוב

למעלה