מתי ההופעה הבאה של אמאר סאונד??!

יש תקלוט של איימר סאונד מחר!!!!!

יום שלשי, בהרצליה במקום ששמו 'סורס'

Shuye

New member
אוף עד הרצליה...

אני צריך שתי עבודות כדי לממן את הדלק שלי לשם חח יש לך מושג כמה כניסה? מתי מתחיל?

reality i

New member
תשובה :

המוזיקה מתחילה כבר מ22:00 בלילה כניסה : 20 ש"ח גילאים :21 ומעלה מוזיקה : איימר סאונד בסט שמוקדש כולו לבחורות בסצינה....ליידיז נייט....בדיוק כפי שנעשה בימי שלישי בקינגסטון,ג'מייקה במועדון שנקרא "אסיילום" www.myspce.com/amarsound

Gouzita

New member
עצוב קצת

כל ההגבלת גיל הזאת... לדעת שיש דבר כל כך טוב וכל כך קרוב מעבר לכביש ליד הבית.... במה בניי 21 נבדלים מבני 18?

DuBsYs

New member
אכן קטע דפוק ביותר כל ההגבלת גיל הזאת

לצערנו יש הרבה מקומות שתומכים באפלייה המטומטמת הזאת. אבל איאפשר להאשים רק את בעלי המקומות, יש המון אנשים שכאשר הם מגיעים לגיל 25 בערך הם שוכחים שהם פעם היו בני 18-24 ומתבאסים לצאת למקומות בהם מסתובביםחבר'ה צעירים. לא פעם שמעתי מבחורות שהן מתבאסות לצאת למסיבה עם בחורות כוסיות בנות 20 כי הן מרגישות זקנות.... זה חבל מאוד כי באמת עצוב למנוע מחבר'ה צעירים לצאת לבלות במסיבות הטובות. בכל מקרה לכל מי שלא יכול להגיע לכל המסיבות בגלל הגיל וגם למי שכן, ביום חמישי הבא, ה21.06 חוגגים בכל העולם את יום המוזיקה! גם אצלנו! שדרות רוטשילד ונחלת בנימין הופכות למתחם ענק של מוזיקה! 7 במות שונות של מוזיקה חיה ותקליטנים! בבמת הרגאיי יתנו בראש::: זבולון דאב סיסטם בהופעה חיה ומלאה! ואח"כ אפיקו מאן יסובב כמה תקליטים רוטס עד דאנסהול! כל זה קורה ב-20:00 בערב (או קצת לפני) עד 23:00 שדרות רוטשילד, תל אביב כניסה חינם...................

Shuye

New member
תיכננתי לבוא עם כל כך הרבה בחורות

אבל בגלל שלאף אחת מהן עדיין אין 21 כנראה שנאלץ לוותר... חח למה צריך סלקציות? דווקא ברגאיי? דווקא עם איימר סאונד?! לא אמרתי תכניסו ילדים, גיל 18 זה בסדר גמור (אני בן 20)

למעלה