מתי הופ וליאם יגלו על בת?

astar0802

New member
מתי הופ וליאם יגלו על בת?

אני עד עכשיו לא הצלחתי להבין מתי הם יגלו.
מישהו יכול לעזור לי?
ובכמה פרקים אנחנו רחוקים מהפרקים בארהב?

gal253

New member
באיזה פרקים אתם בארץ?

מה קורה עכשיו עם תומס בפרקים של הארץ? הוא כבר יודע? הופ ותומס כבר התחתנו?

astar0802

New member
בארץ

בארץ תומס מנסה לעשות הכל שהופ וליאם ייפרדו.
הם בדיוק לפני חתימה על ביטול הנישואים.
תומס עדיין לא יודע.

gal253

New member
אז כנראה

כנראה שאתם בפרקים של מאי או יוני. ברגע שתומס ידע זה יהיה בערך חודש וחצי עד שהסוד יתגלה. הסוד התגלה בתחילת אוגוסט

gal253

New member
לפחות זה יהיה

קצת פחות בלתי נסבל לצפות בפרקים כי יהיו עוד כמה שיידעו ואז תומס ינסה להשפיע עליהם ויהיה גם קטע חזק אבל מאוד מעצבן עם המתמחה השחורה כוכבת האינסטגרם.
&nbsp
אגב פלו כבר גרה בדירה של וויאט ? ואמא שלה כבר חזרה ללאס ווגאס? או שעדיין הן גרות אצל אריק?

Liatuli

New member
מי זו המתמחה השחורה?

מספיק יש את זואי המעצבנת, אני מתה כבר שהיא תעוף.
פלו ואמא שלה עדיין גרות אצל אריק.
היא תעבור לגור אצל וויאט ? אני מקווה מאוד שוויאט באיזשהו שלב יבין שטעה ושיחזור לסאלי.

astar0802

New member
ספוילרים

הפרקים פה בארץ מאוד מעצבנים.
תומס ממש בלתי נסבל.
אי אפשר לראות אותו בא לי לתת לו כאפה מהמסך חחחח

ספר לנו קצת מה הולך בפרקים אצלכם

gal253

New member
עדכונים

קודם כל ברור שתומס החדש הוא על הפנים מכל הבחינות. כנראה שתומס הקודם פשוט לא רצה לחזור ותומס החדש הכיר את המפיק ומקבל ההחלטות ביפים - ברדלי בל - אחרי שהיה שנתיים בסדרה אחות צעירים. ולכן הכניסו אותו לסדרה בזרועות פתוחות וחוזה של שנתיים.
&nbsp
המתמחה אתם מכירים אותה פשוט ברח לי השם שלה - היא בת 16 עם מיליו פלוס עוקבים - זו הסיבה שהיא הגיעה לסדרה. יקרה איתה משהו מאוד חזק ומאוד מעצבן - אני לא רוצה לגלות לכם ולהרוס לכם - אתם כבר תראו לבד. פלו תעבור בקרוב לגור עם וויאט אבל מי שאוהב את וויאט עם סאלי לא צריך לדאוג כי נראה לכם באמת שוויאט לא יכעס על פלו כאשר הסוד יתגלה ויחזור על הברכיים לסאלי?
אחרי שתומס יגלה את הסוד זה יתחיל להיות קצת יותר מעניין. גם החבר של זואי יידע על זה ואז יתחילו כל מיני שיחות ואיומים וזה יהיה טיפה יותר נסבל לצפות בפרקים.
&nbsp

Liatuli

New member
לא, זה פשוט בלתי נסבל לראות את תומס הזה והתפקיד המעצבן שלו

הוא פשוט מרושע מכל בחינה.........
אך יכלו להפוך את הדמות שלו ב-360 מעלות

למעלה