מתי התאהבתם לראשונה ב U2?

anatotel

New member
מתי התאהבתם לראשונה ב U2?

ובכן, בשבילי זה היה בגיל יחסית מאוחר. זפזפתי לי בערוצי המוזיקה למיניהם ופתאום ראיתי איזה בן אדם בשדה תעופה לוקח תפוח מיד של אישה, נוגס בו, ונשכב על המסילת מזוודות. המתנתי לראות לאן זה התפתח וזה התפתח לשיר מדהים (beautiful day) של להקה שתמיד ישבה לי איפשהו בחלק האחורי של התודעה. זיפזפתי בין עוד כמה ערוצי מוזיקה וראיתי איזה צעירון בתחילת שנות ה- 80 עם תסרוקת ממש ממש גרועה שמתלבש גרוע קופץ על הבמה לצלילי גיטרה חשמלית שעושה קולות מוזרים שמזכירים קצת מוזיקה צבעית, הוא המשיך לקפוץ ועכשיו גם עם דגל לבן, צועק on more...no more... הגיעו הכתוביות והבנתי שזה sunday bloody sunday של אותה להקה שראיתי לפני כמה דקות בערוץ אחר. במשך כל אותו היום תהייתי לגבי sunday bloody sunday, למה יש כל כך הרבה דם ביום ראשון? הם לא נחים בראשון? זה כמו שבת, יום בטלה. נזכרתי שלפני כמה שנים ראיתי שיר מזעזע שלהם בטלביזיה, שיר שגרם לי לחשוב עליהם כלהקת רוק טובה שנהרסה עם השנים, השיר הוא דיסקוטק, שהיום הוא אחד מהשירים האהובים עלי. באותו יום רגלי הביאו אותי לטאוור רקורדס, קניתי 2 דיסקים, את all that you can't leave behind ואת under a blood red sky, בתוך שנה מרגע זה כבר היו לי את כל הדיסקים שלהם, כמות נכבדה של סינגלים שהלכה וגברה וממשיכה לגדול עוד היום. לפני חודשיים ראיתי אותם בהופעה חיה במילאנו, התאהבתי סופית באדם קלייטון (שחייך אלי!) והיום, היום אני מקווה שהם ימשיכו את הסיבוב הופעות שלהם גם באוסטרליה שם אהיה בעוד מספר חודשים. אז, מתי התאהבתם אתם ב- u2? (אגב, הפורום הזה הוא של הלהקה הכי טובה בעולם! זה ממש לא הולם שהפורום מת כל כך!) ולסיכום, תמונה של אדם יקירי!

BloodyRose

New member
הממ... קשה להגיד

מאז ומתמיד אחותי שמעה אותם, אז הם תמיד התנגנו בבית. אני זוכרת שהיא נסעה להופעה שלהם בארץ, ואז באמת היו חודשים אינטנסיביים של U2 בבית וכנראה אז זה באמת נכנס לי לראש, למרות שאני זוכרת ששנים לפני זה כתבתי על שולחנות בבי"ס (פאקינג בי"ס יסודי!) U2 בכל הגדלים והצורות. מתי זה הפך מ"להקה שאחותי שומעת" ל"להקה שאני אוהבת"? נורא קשה לי לעשות את ההפרדה הזו... אני זוכרת שכבר בגיל 14 יצאתי עם בחור שהיה תלוי לו בחדר פוסטר של The Joshua Tree וזה עזר לי להבין שמדובר בבחור איכותי
אבל באמת שאין לי שום אפשרות לענות על השאלה שלך. מאז ומתמיד שמעתי אותם, לא זוכרת רגע ההתגלות ראשוני בו גיליתי לראשונה את הלהקה המופלאה הזו

OrlyNL

New member
מאז שאני זוכרת את עצמי

ממש ככה. לא זוכרת תקופה בחיים שלי שלא הקשבתי ל U2.

מאז שגיליתי אותם ב92'

זה התחיל מסקרנות, נראה לי שהשיר הראשון שעשה לי את זה היה THE FLY, הסאונד של הגיטרה, הECO (הד) שלו, פשוט עד היום גורם לי להחסיר פעימה, לאחר מכן התברר לי שאני מכיר עוד הרבה שירים שלהם, פשוט לא ידעתי שהם שלהם כמו NEW YEARS DAY וWITH OR WITHOUT YOU וPRIDE, היום יש לי את כל האלבומים כולל PASSENGERS, הם עדיין מרגשים.

Hangman Jury 87

New member
שהם הוציאו את

All That You Cant Leave Behind קניתי את האלבום הזה בפראג עוד בתקופה שהוא יצא. תמיד שאני שומע אותו זה מחזיר אותי לתקופה ההיא שהייתי שם (אז בשבילי תמיד נהדר לשמוע אותו
) וגם זה האלבום שמשום מה אני הכי מחובר אליו. אחרי שקניתי את האלבום הזה קניתי עוד כמה אלבומים שלהם ו-2 אוספים.

steelwater

New member
התאהבתי

כשיצא השיר BD ממש התאהבתי בו וחשבתי שזה שיר מעולה! והוא עדיין אחד השירים האהובים עליי שלהם. ואז עקב כך קניתי את הדיסק ו-U2 הפכה להיות הלהקה האהובה עלי במשך הזמן והיום יש לי כמעט את כל הדיסקים... עכשיו U2 היא חלק בלתי נפרד מהחיים שלי ואני ממש מחה שזה ככה!:) הם מעולים. אני ממש זוכרת איך שמעתי את Bג וכל-כך התרגשתי, הייתי בשוק, אמרתי לעצמי "וואו! זה ממש שיר גדול!" אוהבת יעל

dr evil1

New member
מצטרף.

מאז שהנחתי את ידיי על האלבום הזה, לא עזבתי את הלהקה.

למעלה