מתי כבר יהיה את יונתן באירוח?!

ayeltush1

New member
שטיות אין לא אייסיקיו!!

אני מתכתבת איתו מלא כבר בפרטי הוא אמר עם אני לא טועה שיש לו ואסור לו לתת אני לא ממש זוכרת עם זה משהוא אמר אבל תבינו שלאף אחד אסור להביא גם עם יש להם (לאחד השחקנים) אז על תאמינו לכולם ויהונתן עם אני לא טועה הוא מתארח ב30 וגור בינוואר חח אני יודעת עליהם הכל חח סתם דרך אגב אני ויהונתן התחתנו חחחח דרך המחשב כן כן זה אפשרי (אני מקווה שלא איכפת לו שאני מפרסמת את זה אבל לא יכולתי להתאפק) חחח יהונתן בעלי היקר חולההה עלייך וגור אחי המאומץ חחח איילת

lollipop1

New member
התחתנתם?!

הא?! פרטי הסבירי ונמקי... הא וחח זה בסדר גם אני מדברת איתו והוא אמר לי בגלל זה לא הבנתי!

lollipop1

New member
לא אכפת לי את מי הוא יאהב יותר

חח רק שיהיו לי ילדים ממנו...

lollipop1

New member
תודה.. אבל הייתי מסתפקת בסמל מין!

אכן אני לא מהפרגנות אבל הפעם אני יחרוג ממנהגי כי את באמת חמודה :)

ayeltush1

New member
תשאלו אותו אפילו חחחאת לא מאמינים.?

התחתנו דרך המחשב חח זה חתונה תכנולוגית חח נכון כמו שרועי אמר באירוח שלו שיש מישהי מהפרום שהם התחתנו אז אותו דבר היום אפשר לעשות הכל דרך המחשב חח יהונתן עם אתה רואה תהודעה הזאת חח תגיד להם שזה נכון ?... תיראו שאלתי אותו עם הוא רוצה שנתחתן בפרטי אז הוא אמר סבבה וגור אח שלי המאומץ חחחח

שני ממן

New member
חח סבבה מאמי שיהיה לך בהצלחה...

רק שתדעי שהוא בוגד בך...חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

lollipop1

New member
חחח כןןן!!!

מאמינות.. מפרגנות! חח עלק בוגד הוא זונה ממין זכר לא שיש רע בלהיות זונה... מהסיבות הנ"ל: 1. המקצוע הכי עתיק בעולם (רחב הזונה הייתה זונה) 2.נהנים 3.אחלה כסף 4. אם אין לך סרסור את קובעת מי הלקוחות 5. העבודה בלילה ככה שכל הבוקר פנוי!

ayeltush1

New member
חחחחחחחחחחחח

עם הוא בוגד בי בשרון חחחח שהיה לו בכיףףףף לדעתי הם זוג מושלם עם הוא בוגד איתך שהיה לו עוד יותר בכיף את ניראת לי סבבה של ילדה חח זה לא שהתחתנו התחתנו חחחח שיעשה מה שהוא רוצה אני חולה עליווווו (הוא ביכלל לא יודע שפירסמתי את זה חח) הוא בטח יהרוג אותי חחח סתם יהונתן הילד הכי הכי מתוקקקק בעולם והוא בעלי חח איילת

lollipop1

New member
מזל"ט (ולא הטיל)

קיצור של מזל טוב.... חחח אני חמודה !? תודההה מאמי גם את! חחח מאיפה את? ושני מאיפה את? ובהצלחה אתם זוג נהדר חחח את הורגת אותי איך שאת כזה אנחנו נשואים חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח והוא ושרון לא חברים... נכון?!

lollipop1

New member
מזל"ט (ולא הטיל)

קיצור של מזל טוב.... חחח אני חמודה !? תודההה מאמי גם את! חחח מאיפה את? ושני מאיפה את? ובהצלחה אתם זוג נהדר חחח את הורגת אותי איך שאת כזה אנחנו נשואים חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח והוא ושרון לא חברים... נכון?!

למעלה