מתי כספי אתמול בערוץ 2 , מה קרה לו???

nuti18

New member
מתי כספי אתמול בערוץ 2 , מה קרה לו???

מה זה היה צריך להיות כל הבכיינות הזאת ,הטלת האשמה אחרי כ"כ הרבה שנים על גרושתו , האדרת אישתו הנוכחית עד כדי סגידה מביכה, זה מעורר תמיהה, האם הוא באמת סוגד לה או שזאת תסמונת של התנהגות נפחדת תחת רודנותה של אשתו הנוכחית, שאמנם לא ראינו אותה (הצטנעות???) אבל שמענו אותה ואת הטון שבו הורתה לו איך להתנהג.. מה לומר..וכו' . זה לא נראה כ"כ טוב,זה מביך , ולא משכנע בלשון המעטה כל ההצהרות שלו, ובכלל את מי זה מעניין החיים הפרטיים שלו!!!, שיחסוך את זה מאיתנו הוא כבר מספיק מבוגר. מה פתאום הוא נזכר עכשיו?? מה הכל מותר כדי לקדם את ספרו החדש?? אני רק חושבת על ילדיו מאשתו הראשונה, מה הם מרגישים?? כנראה שהציניות שמובילה את מסעות הפרסום לכל "יצירה" חדשה שיוצאת היא זאת שמנחה גם אותו וכנראה גם בניצוחה של " האישה הענקית" שלו. מה הוא לא יכול היה למצוא משהו אחר חוץ מהתבכיינות?? אין לי ספק שתובנות חדשות ומעמיקות באוטוביוגרפיה שלו לא נמצא , לאור הכתבה הזאת. דבר נוסף שאיכזב ולא החמיא למתי כספי היה התייחסותו למה שנעשה עכשיו במוסיקה , האם הוא לא מספיק גדול חשוב בכדי לוותר על הכפשת האחרים במטרה להאדיר את עצמו?? מאכזב, איש מבוגר שמדבר ברמת הבנה של ילד מתבגר. ואני דווקא מאלו שאוהבים את המוסיקה שלו . חבל.

נטלי51

New member
אכן חבל. מתי היקר, למען עצמך ולמען כולנו - שי

שים את העבר בצד וחזור ליצור את המוסיקה הנפלאה שלך.

למעלה