מתי סוגרים תפורום המת הזה ?! :mad:

m0ral

New member
מתי סוגרים תפורום המת הזה ?! :mad:

נוווו....כריס דיברת עם הנריי ? עד מתי כבר אפשר פאקינג לחקות ?! יום אחרי יום הם מאכזבים יותר ויותר עם ההתנתקות הזאת שלהם !!! פחדנים :mad: שיוציאו כבר משו......מעצבן ברמות

maor ravid

New member
חצוף עם כל הכבוד הם לא עובדים בשבילך...

אתה כל היום נכנס ורק נותן ביקורת ונמתלונן עם כל הכבוד לך ול"אהבה" שלך להנרי וניקה הם לא חברים שלך ולא יוצרים מוזיקה בשבילך אז קצת כבוד וסבלנות אני חושב עם כל הכבוד שהפורום פתוח אבל קצת פרופורציה הם לא חייבים לך כלום הם עובדים קשה וכשיש חדש כולם ישמעו אז קצת כבוד שחיילים נלחמים ואנשים בחוסר אונים לא מחכים לסינגל מהנרי וניקה זה לא הזמן תפגין קצת מודעות למצב שיש בארץ המשך שבוע טוב ושקט

m0ral

New member
אני היחיד שמעלה כאן קבצים יכלב !!

אני היחיד שנכנס לפורום הזה.....כל הזמן מעלה תמונות ו הודעות אז לפני שאתה מתחצף תחשוב טוב טוב !!!! ו אני יודע מה אני אומר !!!! מה הקשר מלחמה עכשיו :mad: הם לפני זה מפחדים להוציא שירים !!! חוץ מזה ניקה "שיקרה" לי ו עם כל הכבוד !!!! דיברתי איתה לפני כחודשיים ו היא אמרה שנישמע משו חדש בקרוב קרוב !!! ו אין כלום אז תעשה לי טובה ו תשתוק אני יודע טוב טוב מה אני אומר ו "ביקורת" זה בדיוק מה שהצמד הזה צריך !!!! אכזבהההה

maor ravid

New member
כלב אתה יודע למי תגיד... יחלאה

וזה שאתה מעלה תמונות זה לא אומר שקנית ת'עולם חחח הבנת? למה פעם כל תמונה שניה פה היתה שלי אני לא יריב איתך ואתה לא ממש מעניין בכל אופן ותמשיך לחפור כרגיל בזה אתה אלוף חסר כבוד לאמן כיאלו שהם חברים שלך. ושוב אתה מעניין אותי בדיוק כמו החורף של שנה עבה

Ben Love Nikka

New member
חחחח גם אני דיברתי עם הנרי לפני שלושה חודשים

והוא אמר לי בקרוב, תלוי איך הוא לוקח את הבקרוב שלו... אני מאמין שבאמת עד הקיץ מקסימום הם כבר יוציאו, הדיסק כבר מוקלט, חודש חודשיים שלוש ארבע מקסימום חמש . אני מעריך שזה יצא לפני הקיץ . ועוד יש לי להוסיף, הנרי עובד קשה גם על עיניינים שלא קשורים לניקה , כמו לכתוב עוד כמה שירים לשרית חדד שמוציאה סינגל ואלבום ממש בקרוב, וגם את השיר שעשה לאמדורסקי.

DORAMOR10

New member
תנוח חומד (לא לערב את ג'ואל פה)

לבנתיים ג'ואל ודודי שרון כבר הפציצו בשירים חדשים מאשר הנרי וניקה חחח!

למעלה