מתכונים בדיאטת אטקינס

הילית111

New member
מתכונים בדיאטת אטקינס

מתכונים בדיאטת אטקינס ערב טוב לכולם! אשמח לקבל קישור לאתרים בעברית או למקומות אחרים בהם ניתן למצוא מתכונים קלים להכנה עם מרכיבים שנמצאים בארץ ושעומדים בעקרונות של דיאטת אטקינס שלב הזירוז (=השלב שבו רוצים להוריד משקל מסויים לא השלב שבו מתאזנים ושומרים על המשקל) יש לי את הספר של אטקינס ובמתכונים שם יש הרבה מרכיבים שלא נמצאים בסופר אלא בחנויות מיוחדות והם גם לא כל כך זולים... כמו קמח דל פחמימות וכד'. הייתי שמחה לקבל מתכונים על דברים זמינים שניתן לקנות בסופר. מתכונים משביעים. וכמובן בעברית כי קשה לי עם מתכונים באנגלית. בכלל אני יודעת שיש בחנויות טבע כל מיני חטיפים דלי פחמימות וכו אבל זה מאוד יקר ואני רוצה לאמץ מתכונים שמחד לא ידרשו הוצאה כספית רבה והשקעה מיוחדת וגם מבחינת הזמן שאני יכולה להקדיש לזה(אין לי זמן ....... ) אולי דברים שאפשר להכין מראש ולהקפיא אבל לא דברים מסובכים מדי אשמח לקבל מתכונים לתפריטים שונים של הדיאטה הזו מאנשים שעושים את הדיאטה הזו ואימצו את השיטה הזו כדרך חיים (ואני מתארת לעצמי שיש הרבה) וגם להם חשוב הנושא הכלכלי וגם הנושא של הזמן שני גורמים שהם קצת מקשים. אשמח לתובנות ולעצות. אני מוסיפה שאני מודעת לכל המבקרים של השיטה הזו והחסרונות לכאורה ואשמח לא להיכנס לנושא הזה. אני אוסיף שאני צריכה להוריד כ-17 ק"ג (עודפים אחרי לידה...) המון המון תודה מראש !!!

למעלה