מתכננים טיול של כשלושה שבועות לארה"ב, לחוף המערבי.

המטייל11

New member
טיול לחוף המערבי

אני מסכים עם הההמלצה של ABM ( ברוך הבא לפורום , אגב ! ) לקניון הקשתות אך לא הייתי מוותר על ילוסטון .
את הגדה המערבית של גראנד קניון ניתן לעשות גם כטיול יום מוגאס במידה ויימאס לכם קצת מלנהוג . יש טיולים שאוספים ממלונות על הסטריפ בלאס וגאס .
יש כמה רמות של טיולים וחלקם כולל גם את הסקייוולק ( מרפסת הזכוכית ) ,סכר הובר , ארוחת צהריים וכו' .

מתכננים טיול של כשלושה שבועות לארה"ב, לחוף המערבי.

א. האם ילוסטון זה אתר שלא כדאי להחמיצו?
ב. בהנחה שננחת בלוס אנגלס, ונרצה גם להגיע לסקויה, וגם לסן פרנסיסקו ,ולקניונים (ברייס ציון וכו'), האם יש משמעות להתחלת הטיול מדרום או מצפון?

נראה שאתם אנשי טיולים

לפיכך התשובה היא שכדאי להשקיע את המאמץ ולהגיע לילוסטון לפחות ליומיים שלושה. כמובן שתלוי בעונה שבה יערך הטיול. חבל להגיע בדיוק בתחילת האביב כשגשום ופיחס וחצי פארק סגור כי הדובים עדיין ישנים או רק התעוררו. כנ"ל סוף הסתיו...
ויש דברים נאים לעשות בסונומה ונאפה.
עם כל כך הרבה זמן אפילו היייתי מציע לשקול גם שמורות בוושינגטון או טיסה פנימית לסיאטל ולהתחיל משם דרומה.
תלוי כמה משקיענים תהיו עם ברייס.
אני מניח שברייס ברשימה כי אתם מתכננים להיות גם בווגאס... יש עוד כמה מקומות נאים במרחק סביר מכביש וגאס-רינו אם אתם אוהבי תואי הררי מדברי.

המטייל11

New member
טיול לחוף המערבי

שלום אחתעםרעיונות וברוכה הבאה לפורום !

א. ילוסטון הוא אתר שבהחלט לא כדאי להחמיצו . לא כתבת מתי אתם מתכננים את הטיול אך קחו בחשבון שהפארק נמצא במתכונת חורף עד סוף מאי תחילת יוני . זה אומר שהרבה מהמסעדות ובתי המלון סגורים והפארק מכוסה בשלג .

ב. המענה לשאלה הזו תלוי בשני דברים : 1. למתי מתוכנן הטיול 2. האם אתם רוצים להגיע ללאס וגאס

בהנחה ועונת השנה מתאימה ואכן אתם רוצים להגיע ללאס וגאס זה המסלול שהייתי ממליץ :

לוס אנג'לס, פארק סקוייה ,סן פרנציסקו , יוסימיטי , לעלות לילוסטון , ומשם לרדת לברייס קניון , פארק ציון וסיום בוגאס.

קחו בחשבון שמדובר בנסיעות ארוכות , במיוחד הנסיעות מ ואל ילוסטון.
.
אשמח לענות לשאלות נוספות

תודה רבה! הטיול מתוכננן לתחילת יולי. לא ברור לי שיש לי מה

לעשות יותר מדי בווגאס. השאלה מאיפה כדאי לשכור רכב, והיכן להחזירו במידה ורוצים לטוס מילוסטון לסן פרנסיסקו.

בהנחה שנרצה להיות כמה ימים בסן פרנסיסקו וכמה ימים בלוס אנגלס

לא ברור לי שיש לי המון זמן....

המטייל11

New member
טיול למערב ארה"ב

לא הבנתי מה המסלול שאתם רוצים לעשות.
את רוצה לעלות מלוס אנג'לס ( כתבת ששם אתם נוחתים ) לילוסטון ואז לטוס מילוסטון לסן פרנציסקו ? ומשם חזרה ללוס אנג'לס ?

זאת אפשרות.

הדרך בין לוס אנג'לס וסן פרנסיסקו אמורה להיות נהדרת (ויש דברים מדהימים בשני הכיוונים לא?). אני רוצה הכללללל. חשוב לי לגון- גם יער, גם מדבר, גם מקווי מים.

עדיף לנחות בסן פרנסיסקו ולאחר ביקור בילוסטון לרדת דרומה

על כביש מספר 1 לאורך החוף.

מ א1

New member
כוונתכם להגיע לילוסטון בוויומינג או ליוסמיטי?

כי לדעתי הנסיעה הלוך וחזור + שהייה בילוסטון תיקח לכם כשבוע מהטיול. שימו את היעדים בגוגל מפות ותראו מרחקים כדי שתקבלו מושג כלשהוא על האפשרויות. ביקור ביוסמיטי הוא יותר מעשי בטיול בחוף המערבי. נסעתי בכביש 1 מלוס אנג'לס לסן פרנסיסקו, הדרך יפיפיה! ההבדל הוא שאם באים מדרום (לוס אנג'לס) צריך לחצות את הכביש כל פעם שמגיעים לנקודת תצפית. בפסח הקרוב נעשה את הדרך מסן פרנסיסקו דרומה ללוס אנג'לס ואז אוכל לחזור ולספר אם היה הבדל...

תודה!

בינתיים חושבים על אפשרות לנחות ב LA לנסוע לסן פרנסיסקו ואז לחזור דרומה לסקויה פארק, וגאס, קניונים, ילוסטון, לטוס חזרה לLA.

למעלה