מתלבטת איזו עגלה כדאי

מתלבטת איזו עגלה כדאי

אני בהריו שני, בבית יש לי ילדה בת שנתיים וחצי.
יש לי טיולון של בייבי ג'וגר שהבת שלי מאוד קשורה אליו (גם בבית אוהבת לנוח בתוכו). את האמבטיה והסלקל שאלנו בזמנו מחברים ועכשיו אין לנו אפשרות כזו.
חשבנו לקנות עגלה משולבת לתינוק שיוולד בקרוב ולהשאיר לבת של את הבייבי ג'וגר כטיולון. כנראה נקנה מיד שניה כי התקציב מוגבל.
חשוב לנו:
1. שיתקפל בנוחות עם הטיולון (אפשר בשתי ידיים, אבל לא משהו מסורבל מדי) ויכנס לבגאז' של יונדאי גטס.
2. ידית אחת ועבירות טובה.
3. שיהיה יציב, המשקל פחות חשוב.
4. שכיבה מלאה/ קרובה למלאה.

נשמח מאוד לרעיונות והצעות איזו עגלה יכולה להתאים לצרכים שלנו.

תודה רבה!

עגלת תינוק - לתינוק שני

בשעה טובה

אם אתם נהנים מהבייבי ג'וגר והניסיון שלכם הוא טוב, הייתי רוכשת עוד טיולון כזה יד שניה.
אפשרות נוספת היא: ברייטקס שמאוד דומה לעגלה שיש לכם.
אופציות נוספות: טאי טאי, בוגבו דגם בי.

תודה רבה

לא נראה לי שאקנה עוד טיולון של בייבי ג'וגר, אולי אקנה אמבטיה וסלקל לבייבי ג'וגר וטיולון פשוט לבת שלי. בנתיים אני רואה שזה יצא לי בערך אותו דבר מבחינת העלות, אז חשבתי לגוון קצת :)
&nbsp
&nbsp
&nbsp

dorinalevy

New member
תשארי עם בייבי ג'וגר

אם את מרוצה, למה לחפש אופציה אחרת
ראיתי פה היום בפורום שאפשר גם לשכור אמבטיה וסלקל, שווה לבדוק את האופציה במקום לקנות חדש.

בת שנתיים וחצי תמאס בקרוב בעגלה

בגיל שלה: או תלת אופן (שהיא מדוושת בו בעצמה) או עגלה לתינוק + ילד/מדרגה שמתחברת לעגלה (לנו הייתה Baby Trend Sit n Stand מארה"ב - הילד הגדול יכול לשבת או לעמוד מאחורה). נראה לי בזבוז כסף לקנות עוד עגלה, וגם לא תוכלי ללכת עם שתי עגלות לבד.

כן

מן הסתם ברור לי שאני לא יכולה ללכת עם שתי עגלות לבד. הכוונה היא בעיקר לסופי שבוע, אנחנו מטיילים ומסתובבים המון ורוצים שתהיה לה את האפשרות לישון בצהריים בעגלה, אחרת נהיה מוגבלים לבית.
בכל מקרה אקנה טרמפיסט.

אני חושבת שעלול להיות שמהר מאוד תתבדי...

עניין של גיל פשוט... אצלנו כמה חודשים אחרי הגיל הזה כבר לא היה סיכוי לישון בעגלה או בכלל בצהריים... אבל זה הכסף שלך
.

לתקופה הראשונה את יכולה לראות גם איך

אתם מסתדרים עם מנשא עבור התינוק בזמן שה"גדולה" ישנה בעגלה.
אחרי תקופה מסויימת היא ככל הנראה תתחיל לדלג על שנ"צ.

ההמלצות שקיבלת פה מהגולשים מצויינות

למעלה