מתלבט לנסות את המזון של Biodog

• פותח הנושא Rinor
  • פורסם בתאריך

Rinor

New member
מתלבט לנסות את המזון של Biodog

שלום לכולם,

בבעלותי כלב לברדור מעורב בן 10+ שנים ומאז ומתמיד האכלתי אותו מזון יבש בשילוב בשר מעובד כמו לשון בקר, צלי בקר, כבד על-מנת שיאכל את המזון היבש שלו, שכן ללא המזון המעובד לא היה נוגע ביבש.

אני שוקל לנסות את המזון של Biodog אך אשמח ברשותכם לקבל תשובות למספר שאלות:

1. האם מדובר בבשר נא נטו? כיוון שהוטרינרית שלי לא ממליצה על בשר נא מחשש לחיידקים וטפילים.

2. האם אוכל לבשל את הבשר של Biodog ואז להגיש לכלב?

3. קראתי כתבה מלפני חצי שנה אודות בדיקה של משרד הבריאות והחקלאות בזמנו ומצאו רמות חריגות של חיידקים במזון, עצרו את הייצור. האם עתה הכל בסדר? האם ניתן לסמוך על האוכל שוב?

אני שוקל לנסות לרכוש 5 קילו של הודו, לבשל אותו ואז להגיש לכלב...לבדוק. דעתכם?

תודה לכולם על העזרה!

מזון נא, תזונת BARF

הי,
קודם כל- אכן מדובר בבשר חי. נא. כמובן שאפשר לבשל אותו כי זה פשוט בשר רגיל.
BIO DOG הוא לא היחיד בשוק שמייצר מזון כזה, יש עוד ואני יכולה להפנות אותך לוטרינרית שמייצרת מזון כזה ואתה יכול להתייעץ איתה גם לגבי העניין הזה שהמזון לא מבושל- האם מומלץ או לא.
אני גם קראתי את הכתבות על Bio Dog. אני לא יודעת להגיד לך האם הכתבות היו אמינות או לא, אולי גורם מסוים ביקש לכתוב כתבה על מנת לפגוע בו... חוץ מזה שזה בשר נא, ובכל בשר נא יש המון חיידקים- סלמונלה ועוד.

אתה גם יכול להכין מזון כזה לבד- ללכת לסופר/לקצב בסוף היום ולקנות את השאריות של הבשר. זה יהיה הרבה יותר זול מאשר להזמין מאחת החברות שעוסקות בזה.
לבשר אתה יכול להוסיף: פטרוזיליה, בטטה, קישואים, גזר, אורז. תקרא על זה קצת יש מאמרים ברחבי האינטרנט.
בהצלחה.

למעלה