מתן טופס 2 - חיבור תשתיות עבור בניית בית

palamino

New member
שלום,
התחלתי בנייה, כרגע באמצע השלד, קיבלתי היתר בנייה, חיברו לי מונה מים אך לא חיברו לי חשמל זמני כי חברת חשמל עדיין לא סיימה את פריסת התשתית בשכונה(שכונה חדשה). נציג מחברת חשמל אמר לי שכדאי שאמסור בעת פתיחת ההזמנה לחיבור חשמל זמני טופס 2 מאשר היתר בנייה על מנת לזרז את חברת חשמל לסיים את התקנת התשתיות בשכונה, המועצה לא מוכנה לספק לי ולשאר הבונים טופס 2 כי חברת חשמל עדיין לא סיימה להתקין את התשתיות בשכונה, למרות ההסברים למועצה שמתן טופס 2 תזרז את עבודת חברת חשמל המועצה בשלה ולא מוכנה למסור לבונים טופס 2, האם יש חובה בחוק תכנון ובנייה שהמועצה חייבת למסור לבונים טופס 2?
האם יש לכם טיפ כדי לעזור לנו לשכנע את המועצה למסור לבונים טופס 2?

בינא

Member
המועצה צודרת ב-100%!!!
אסור להם לתת טופס שלא ניתן למימוש על-פי החוק!
חשמל זמני ניתן לקבל עם גנרטור קטן שכל בעל מקצוע יכול להביא לעצמו.
כתבת שהתחלת לבנות ורק באמצע הבניה קיבלת את היתר הבניה...
זו עבירה פלילית!!!
נראה לי שיש כמה דברים שלא ביצעת שאמורים להיות רשומים בנספח להיתר הבניה וראוי שתיקח מפקח.

לקבלן הלא רשום שלקחת, כנראה לא אכפת להיות עבריין... אלא אם לקחת קבלן רשום לפי דרישת החוק...
משהו בכל מה שכתבת לא מסתדר לי עם התקנות ועדיף שלא תסתבך עם דרישות לא חוקיות מהעירייה.
הכותב הוא בורר מומחה לנושאי בניה ותשתיות

palamino

New member
וואו, אין לי מושג איך הגעת למסקנות האלה, עשית אותי עבריין.
כדי להגן על שמי, את היתר הבניה קיבלתי לפני התחלת בנייה, במקביל חתמתי עם חברה לניהול פרוייקטים שמתמחה בבתים פרטיים, בנוסף למנהל פרוייקט יש גם מפקח צמוד מטעם החברה, קבלן השלד שלי הוא רשום כפי שהחוק מחייב.
לאחר שהצלתי את שמי אתייחס לגוף ההודעה, מאז כתיבתה עברו כמה התפתחויות לחיוב, התקבל טופס 2 מטעם המועצה למרות שחברת חשמל לא סיימה להתקין את התשתיות שלה, היועץ המשפטי של המועצה אישר זאת.

בינא

Member
ראשית, התנצלות אם פגעתי, אבל קרא היטב מה כתבת... |חיבוק|
שנית, אם אין בעיה... אז מה הבעיה? :unsure:

למעלה