מתנה מעזה

Harrington

Well-known member
מנהל
2.עם השונאים להחזיר מתנות לאחר קבלת מתנות?
שם הבעיה. יש מתנות שצריך להחזיר לאלתר וככל שניתן, פי כמה וכמה.

זה אחד הפתרונות שהצעתי זה מכבר לבעיית הטילים מרצועת עזה. אם על כל טיל שנורה לעברנו ישראל מחזירה תוך 5 דקות טילים לאזור השיגור המוערך, זה ייפסק. למען הסר ספק, אני לא מדבר על הטילים המדויקים שיש לנו שמסוגלים להיכנס דרך חלון חדר השירותים ולהוריד למחבל את האצבע הקטנה ברגל מבלי לפגוע בשאר גופו או נוכחים אחרים. אני מדבר על לירות בכוונת מכוון רקטות טיפשיות, כמו אלו שהם יורים עלינו. אני גם מדבר על טבלת תג מחיר. על הטיל הראשון שהם יורים אנו יורים 2 בחזרה, על השני 4, וכך הלאה. אנחנו לא מסתכלים מראש מי נמצא בשטח הירי (שלהם) או מי יכול להיפגע. לא מעניין אותנו.

אני סבור שאם ישראל תנהג כך, ראשית העולם יסתדר עם זה מצוין פשוט כי זה הגיוני לחלוטין ושנית הטילים מהרצועה יפסיקו להיות משוגרים לעברנו תוך סיבוב אחד (קטן) או שניים לכל היותר.

אבל בשביל זה צריך אומץ להחזיר מתנות :).

אבי בן 1231

Well-known member
שם הבעיה. יש מתנות שצריך להחזיר לאלתר וככל שניתן, פי כמה וכמה.

זה אחד הפתרונות שהצעתי זה מכבר לבעיית הטילים מרצועת עזה. אם על כל טיל שנורה לעברנו ישראל מחזירה תוך 5 דקות טילים לאזור השיגור המוערך, זה ייפסק. למען הסר ספק, אני לא מדבר על הטילים המדויקים שיש לנו שמסוגלים להיכנס דרך חלון חדר השירותים ולהוריד למחבל את האצבע הקטנה ברגל מבלי לפגוע בשאר גופו או נוכחים אחרים. אני מדבר על לירות בכוונת מכוון רקטות טיפשיות, כמו אלו שהם יורים עלינו. אני גם מדבר על טבלת תג מחיר. על הטיל הראשון שהם יורים אנו יורים 2 בחזרה, על השני 4, וכך הלאה. אנחנו לא מסתכלים מראש מי נמצא בשטח הירי (שלהם) או מי יכול להיפגע. לא מעניין אותנו.

אני סבור שאם ישראל תנהג כך, ראשית העולם יסתדר עם זה מצוין פשוט כי זה הגיוני לחלוטין ושנית הטילים מהרצועה יפסיקו להיות משוגרים לעברנו תוך סיבוב אחד (קטן) או שניים לכל היותר.

אבל בשביל זה צריך אומץ להחזיר מתנות
סליחה שאני מגיב לך!!!
התגובה שכתבתה היא מינורית מדי.
אני כבר מזמן הצעתי וגם פה, הצעה, להקים סוללת ארטילריה לאורך כל הגבול עם הרצועה ולחברה למערכת אוטומטית שמפעילה אותה למשך 10
שעות רצופות ללא אפשרות להפסיקה, וזאת לאחר יציאה אחת בלבד מהרצועה.
אך .................... להיות אדיבים עם החמאס ולהתריע שקיימת האפשרות הזו.
אני מאמין שהחמאס ינסה אם אכן זה עובד ולא ינסה שנית.

Harrington

Well-known member
מנהל
סליחה שאני מגיב לך!!!
סלחתי (אם כי לא ברור לי אם אתה מתנצל בפני או בפני עצמך. הרי את הבטחתך לעצמך אתה מפר בתגובתך זו, לא משהו שקשור אלי :)).
התגובה שכתבתה היא מינורית מדי.
אולי. אבל אני מעדיף תגובה ריאלית על-פני תגובה מתלהמת שאין לה כל היתכנות במציאות.
מה שאתה מציע, תהא דעתי על כך אשר תהא, לא ייושם לעולם וזה ברור לכל בר דעת. זה לא ייושם כי זה נוגד את המשפט הבינלאומי. זה לא ייושם כי העולם לא יקבל זאת. זה לא ייושם כי לא תהיה ממשלה בישראל שתעשה זאת.

לעומת זאת מה שאני הצעתי, לפחות בעיני, ריאלי לחלוטין ועונה על כל הנ"ל. זאת תגובה מידתית והגיונית, לגאלית ולגיטימית, ובכוחה לעצור את המשך הירי מהרצועה בדיוק באותה מידה שבכוחה של הצעתך לעשות זאת.

למעלה