מתנה על החלון לבוקר טוב

Eran De Niro

New member
מתנה על החלון לבוקר טוב

היום בבוקר הגעתי למשאית ומצאתי דו"ח חניה על סך250 שנרשם ב8:10 בבוקר כנראה לא היה להם מה לעשות , אבל האבסורד שחניתי במקום שאפילו למתים אני לא מפריע , אבל בכל זאת קיבלתי דוח האבסורד פה שאין איפה להחנות בצורה מסודרת מגרש מסודר וכו ' בשנה האחרונה חניתי ברמת השרון במקום בו לא מקבלים דוחות אלא מכתב מעורך דין גרתי במערבית של רמת השרון בין המיליונרים , ופה אני בעמחה ישראל בין בני ברק לרמת גן צמוד לגדר של בית הקברות ובמרחק של 500 מטר מהבית הכי קרוב , ואפילו זה מפריע להם , נמאס כבר הציד הזה של הרשיות כנגד הנהגים זה סתם יכול להרוס את היום וגם לגרום לבעיות אחרות בעבודה , והדבר הכי מעצבן התשובה שקיבלתי מאחד מהאחרים במשרד של הפיקוח האמת שנמאס לי בא לי להקים ארגון עם ביצים לא אחד כזה משוחד שברגע שהוא נובח סותמים לו את הפה באיומים על דברים שהוא עשה ... אני מוכן להילחם , אבל במלחמה צריך חיילים והשאלה אם יבוא איתי עוד אנשים למלחמת הזכויות גם למעסיקים וגם לשכירים

אני איתך

למען האמת אני גר במושב, וכאן אין בעיה לחנות איפה שבא לי. אני אמור לציית לתקנות של המועצה האיזורית או של הנהלת המושב, אבל אין כאלה. בעקרון אני מתחשב באנשים ומשתדל לחנות רחוק מבתי מגורים. הסיבה העיקרית היא שלפעמים אני יוצא בלילה לעבוד, ואני לא רוצה שהרעש יעיר מישהו. שאר נהגי החברה שאני עובד בה, גרים בעיר ולפי הידוע לי הם מחנים במגרש מסודר עם שומר. זאת הוראה מהמנהלים של החברה. חוץ מזה ערן, כתבת שאתה חונה במקום שלא מפריע אפילו למתים. לדעתי צמוד לבית קברות כן מפריע להם. אולי הקברן שלח לך פקח
בכל רעיון שתיזום יש לך את הקול שלי ותמיכתי. כל דבר למען ידידיי הנהגים, כמובן במסגרת החוק !

Eran De Niro

New member
רק במסגרת החוק

למרות שרוצים להוציא את כולנו מהחוק . רק מעניין מי יביא בבוקר למחוקק את הלחם והחלב ואת החומר גלם לעיתון וכן הלאה וכן הלאה , אולי קטנועים יעשו את העבודה למרות שגם שם טוחנים אותנו , (יש לי ווספה שלא שווה אלף שקל והביטוח שלה 3500 אבסורד )

למעלה