מתעניין

שבלייה1

New member
מתעניין

שלום,
אחרי התנסות בהשכרה מתחיל ללמוד את התחום וכרגע שתי שאלות ראשונות:
כיום ברשותי למעשה הרכב של אשתי אני חי על דו גלגלי, פורד פוקוס סטיישן 2012. אוטומט. כושר הגרירה 750 עם בלמים. מן הסתם זה מאפשר לגרור קרוואן קטן. האם יש בעיה לגרור עם הפורד בגיר אוטומט? או שכדאי להתחיל לחשוב על רכב אחר?
והאם ישנה המלצה לקרוואן לזוג+2 שיעמוד בתנאי המינימום האלה של הרכב חייב שתהיה מקלחת בקרוואן.
תודה.

מתעניין

שלום לך,
ראשית אני מלא הערכה לעובדה שאתה חי על דו גלגלי (אשרך) כמו שצריך.
לגבי הרכב: כמובן שההמלצה היא נפח מנוע יותר גדול הרכב פחות יתאמץ אבל מאחר ולפורד פוקוס יש מנוע חזק ואמין לא תהיה לך בעיה לגרור קראוון שהוא 750 ק"ג (זה לפי הוראות היצרן) אז זה בסדר גמור.
בהחלט יש קראוון שעונה על הדרישות שלך הדגם הוא קארדו 161 (מוצר גרמני) יש בו מיטת קומותיים+ פינת ישיבה שהופכת למיטה זוגית+מקלחון+כיריים 3 להבות +תנור חימום+מזגן (חמוד מאד) סדר גודל של עד 80,000 ש"ח יד שנייה שנת 2015 במידה ואתה מעוניין לראות ולרכוש צור עימי קשר ונתאם.(צירפתי לך 2 תמונות לעיונךׂ)
בברכה
אמיר

שבלייה1

New member
קארדו 161

היי אמיר ותודה על התגובה במהירה. ראשית הקרוואן נראה תפור המידות למה שאנחנו צריכים. לא חשבתי מחר בבוקר לרוץ ולקנות למרות שמהיכרות אישית עם עצמי כשזה מתחיל לדגדג באצבעות לא עובר עוד הרבה זמן עד ש....
האמת שלא חשבתי ישר על ההתחלה להגיע לסביבות ה 80K מה הסיכוי להגיע יותר לכיוון האמצע גם בשנתון נמוך יותר?

קראדו 161

היי, בהחלט תפור לצרכים שלך לגבי מחיר הדגם הספציפי הזה הוא גרמני ומקסימום תגיע ל- 77- 75 בלחץ על שנתון 2015 אבל יש עוד דגמים של קראוונים מאד דומים במפרט שלהם (מיוצרים בסלובניה או בצרפת או בהונגריה) ואותם תוכל לקבל שנת 2014 - 2013 -2012 במחיר של 65 - 68.
שלא תטעה ניתן להשיג קראוונים ישנים יותר במחירים של 40-45 (שבד"כ דורשים טיפול וחידוש) או שישנה אופציה לרכישת קראוון שמיוצר בארץ לפי המפרט שלך במחיר של דומה של 45-70 אז אתה מבין שאופציות הבחירה הם מגוונות וצריך קצת לקטט רגליים ולהשתדל לא ליפול ברכישה לא נכונה.
על מקרה אני יעזור לך במידה ותחליט לרכוש קראוון ולא משנה איזה סוג, בשמחה. אמיר

למעלה