מתקפת הגשרים

Eran De Niro

New member
מתקפת הגשרים

בעקבות המקרה שקרה השבוע , בכביש 4 גהה , (גשר הולכי הרגל המחבר בין בני ברק לגבעת שמואל , ) אז מה היה לנו , אחד גשר
אחד משאית
אחד מטען חורג
ואחד נהג לא אחראי
והיום בפינתינו איך להרוס גשר לוקחים אחד נהג שמים אותו בתוך משאית (לא חשוב מאיזה חברה ) לוקחים אחד מטען חורג גבוה , ומתחילים לנסוע רצוי מאוד לא לבדוק את מסלול הנסיעה אחרת לא נוכל לגרום לגרום לנזק המבוקש , בשביל להרוס גשר צריך להיות במהירות גבוה מאוד רצוי 100, חשוב מאוד לבוא לגשר במהירות ולא לעצור , טוב נפסיק עם החגיגה שעשיתי עד עכשיו ונדבר ברצינות, כל המקרים הללו נגרמים מתוך חוסר תשומת לב , אני באופן אישי עובד קבוע עם מטען בעל גובה , ואני אתן דוגמא אם אני מוביל סוס גבוה כמו אקטרוס עם ספוילר ואני יודע שאני צריך להגיע מאשדוד לצורך העניין לפ"ת אני יודע שאני לא אוכל לעבור בגשר בר אילן כי הוא 4.75 אז אני אדאג למסלול חילופי , ואני לא מדבר על איילון ששם הגשר הנמוך ביותר לכיוון צפון הוא 4.70. 4.65 דבר שני אני הייתי מציע להוציא תקנה שבכל רכב מסחרי יהיה חייב להיות רשום הגובה העצמי של הרכב , כך יהיה תמיד מול העינים הגובה העצמי של המשאית וכך נשמר על הדרך ועל מעברים נמוכים כמו בבניין עריית ת"א ששם כל שני וחמישי נהג מוריד את הארגז שלו יש שם מקדם בטיחות של מטר לפני הבטון, חובה על כל נהג להחזיק מטר ברכב , מומלץ למנופאים ולנהגי מוביל/יות ולזכור את התקנות היום המשטרה מתחילה לצוד כל מי שמעל 4.80 ללא אישור מטען חורג נכנסים בו כהוגן , אני הייתי מציע לכולנו להיות יותר אחראים ולהראות שנהגי משאיות זה לא עם של שלומיאלים שיהיה לכולנו יום טוב

לצערנו זו לא פעם ראשונה

אבל יש דבר אחר שיותר מפליא אותי: כל השבוע החזאים אומרים שתהיה מערכת חורפית סוערת בשבת, וחשש לשטפונות בנחלי מדבר יהודה וים המלח. נדמה שהמטיילים עושים דווקא... ויוצאים לים המלח כאילו אין מחר. בדיוק בעת כתיבת שורות אלה, כביש ים המלח נסגר עקב הצפה. אתם יודעים כמה עולה חילוץ מנחל של אדם בודד ? שלא לדבר על קבוצה... לדעתי בכל שבת עם מערכת חורפית סוערת, יש להודיע בחדשות בכל שעה, ולבקש ממטיילים שלא להגיע לאיזור. אין מ לעשות, גשם + ים המלח = שטפונות. זו הנוסחה המדוייקת בעולם. באחריות.

Eran De Niro

New member
תומר אנחנו ישראלים

תגיד לא , נגיד כן תגיד כן ,נגיד לא הכל הפוך על הפוך

למעלה