נאטוריזם ונכים

40גבי

New member
נאטוריזם ונכים

שלום לכולם קודם כל ברכות על פתיחת הפורום. אני מניח שאחד המסרים של הנאטוריזם זה שכל אחד יקבל את עצמו כמו שהוא, ולא צריכים להיות "חתיכים" כדי להיות ערומים, והשחברה תקבל את כולם כמו שהם. אני קטוע רגל ( קטיעה גבוהה) מרגיש מצויין עם גופי , ואין לי בעיה להחשף. אני מתעניין בנושא נאטוריזם ולמרות שאין לי נסיון כזה , הייתי רוצה לנסות. האם החברה הנטוריסטית מקבלת אנשים עם "שוני" , כאשר הם מרגישים לחלטין שלמים עם גופם ורוצים להשתתף בחוויה? אשמח מאוד לשמוע פרטים תודה גבי

קוואנט

New member
שלום גבי ../images/Emo13.gif

החברה הנטוריסטית בהחלט מקבלת את כולם. אני גם מאמין שמי שמקבל את עצמו, מקרין את זה החוצה ואנשים יקבלו אותו בלי קשר למצב הפיזי שלו. אתה יותר ממוזמן להשתתף בחוויה, ויש לי תחושה שתהנה מכל רגע
.

40גבי

New member
תודה על התגובה החמה

ואני בהחלט מסכים איתך שמי שמקבל את עצמו החברה מקבלת אותו. קצת מטרידה אותי המחשבה שמדובר בלהגיע לבד לקבוצה שאני לא מכיר ( בלי קשר לעירום). בכל אופן כשתהיה פעילות נוספת בבריכה או מועדון ( לא בחוף ים) אשמח לקבל עדכון. גבי

giora10

New member
גבי, אף אחד אינו מושלם

לכל אחד מאיתנו יש שריטה...ההבדל בעומק. לך יש ברגל ולאחר במקום אחר, ולכן כולנו ללא בגדים שווים. מה עושים במפגש חברתי לבוש?. משוחחים, שותים, אוכלים, צוחקים, מספרים על חוויות, כדורגל, טיולים בארץ ובחו"ל ואפילו מדברים על זוגיות, יחסי מין, זיונים ושאר הנאות החיים. במפגש נטוריסטי עושים את אותו הדבר...רק ללא הבגדים...וללא ידים. כיון שאין כיסים כאשר אנו עירומים, אנו נזהרים שבעתיים.

40גבי

New member
לא הבנתי את המשפט האחרון

...וללא ידים. כיון שאין כיסים כאשר אנו עירומים, אנו נזהרים שבעתיים. ללא ידים? ומה העניין של זהירות וזה שאין כיסים? כנראה פספסתי בדיחה
ואין לי שריטה ברגל - בשביל זה צריך שתהיה רגל.....( וכן הבנתי את מה שאמרת...
) ואצלי הידיים בכל מקרה תפוסות על הקביים אז בכלל אין בעיה..
גבי

giora10

New member
במפגשים נטוריסטים אנו נשמרים...

במפגשים נטוריסטים אני נשמרים, מלגעת אחד בשני. אינני מדבר על נשיקה ידידותית, או על לחיצת יד, זה מקובל.

veredella

New member
תשובה לגבי לגבי נטוריזם ונכים

שלום גבי, 1. בקהילה הנטוריסטית בישראל משתתפים אנשים נכים כמוך ולכן אם אתה רוצה להצטרף אלינו כל מה שעליך לעשות זה לפנות לאתר של העמותה הנטוריסטית,למלא שאלון הצטרפות ואז יפנו אליך בחזרה במייל. 2. כתבת שאתה לבד בלי בן זוג אז אומנם נכון שקצת קשה להיות לבד אולי בסיטואציה כזו אבל מהר מאד לאחר "התאקלמות" אתה לא תרגש לבד. גם אני מגיעה לבד למפגשים אז אין לך מה לחשוש להגיע לבד משום שתמיד יש אנשים שמקבלים את החדשים שמגיעים (ואני אחד מהם) ורד

40גבי

New member
האם ניתן לבוא למפגש ראשון ללא הרשמה

ורד תודה על מה שכתבת , כל התגובות כאן בהחלט עוזרות להחלטה לבוא. כיון שאני לא יכול כנראה להגיע לפעילות בחוף (הליכה על חול הינה מעט בעייתית , והאמת היא שאני גם לא ממש חובב ים...)ולפי מה שקראתי רק היא "פתוחה" האם ניתן להגיע פעם ראשונה למפגש במועדון/בריכה ללא מילוי טופס הרשמה לעמותה? ( כאורח - כמובן שאין לי בעיה לשאת בעלות אורח ) גבי

veredella

New member
הגעה למפגש הראשון - תשובה לגבי

לגבי, למפגשי העמותה הנטוריסטית חדשים לא יכולים לבוא בלי להירשם אבל אם אתה רוצה לנסות את החוויה הנטוריסטית באופן חופשי בלי להירשם אתה מוזמן לבוא בשבת יפה (כי עכשיו חורף ותלוי במזג האוויר) לחוף נווה מדבר בים המלח. הגישה בחוף נווה מדבר מאד נוחה גם לך (וזה נכתב מתוך ניסיון וצרחות בנושא .....) ורד

קוואנט

New member
ניתן להירשם למפגשי העמותה...

כאן
לא מסובך מדי, ובכל זאת, ההצטרפות היא כדי לוודא שמגיעים נטוריסטים אמיתיים ולא מציצנים.

למעלה