נארוטו 449 - סוף סוף יש סוף.. וזה לפי הנבואה

Tenguy

New member
נארוטו 449 - סוף סוף יש סוף.. וזה לפי הנבואה

מישהו שמע על הנבואה הזאת קודם ? עד עכשיו דיברו על שאיפה או תקווה לעתיד טוב יותר.... אבל פה ממש נאמר שזו היתה במפורש נבואה, שזה אומר שכל זה היה צפוי.... מעניין! ובסוף - הבורח שכל הזמן נארוטו רצה להחזיר .... סוף סוף חוזר בעצמו - ממש מעניין כמה פרקים נארוטו ידבר איתו .....

jack 1

New member
../images/Emo58.gifפרק גרוע

תגיד אתה צוחק?מדברים על הנבואה הזאת מאז שג'יראייה מת בערך... הפרק הזה היה אכזבה אמיתית.נאגאטו מחייה את כולם ואז מת...אז מה לעזאזל היה הפואנטה של כל הסאגה הזאת? אני מקווה שהסאגה הבאה תהיה יותר טובה למרות שכבר אין לי צפיות...

Tenguy

New member
כן - זה היה פרק מוזר... אולי זה בגלל אובאמה

שמכריח גם את קישימוטו לדבר על שלום ולהפסיק להשתולל
אבל תרגע - אתה כבר יודע עם מי הסאגה הבאה....... יהיה כיף !

lgmtk

New member
הנבואה עוד הייתה מזמן.

בכל מקרה יש לי דבר אחד להגיד על זה... MEH.

daniel si

New member
LAME

ממש ממש גרוע קצת מזכיר את דרגון בול זי , שפתאום כולם חוזרים לחיים עכשיו בטח יחזירו גם את ג'ראייה לחיים , כי גם אותו פיין הרג אחרי הכל ...פשוט יקח זמן קצת להראות את זה

¥otamsh

New member
חחח ווטף

איזה סאגה מבוזבזת, כמה כלום XDD אני שמח שהחליפו עלילה, ושנראה את כל הדמויות החדשות והאנשים המגניבים, ושסוףסוף יהיה לנו קצת מגניב :)

o pie

New member
מה הקטנוניות

סוף סוף יש התפתחות... התקדמות... לא מריחה כמו הפרקים האחרונים. נארוטו מתבגר, פיין מתנדף, קאקאשי, הינאטה והצפרדע לא מתים, קונאן מבטיחה לתמוך בנארוטו, סאסקה בדרך לקונוהא

Lion_Heart

Well-known member
אני היחיד שמתעצבן

מזה שאפילו בafterlife לקאקשי יש מסכה?

sapir aloud555

New member
בלה ../images/Emo58.gif

הטוב - הסאגה הזאת נגמרת, הל. וסוף סוף דברים יזוזו. (קאבוטומארו, פלז, ודי - אני לא יודעת כמה _שנים_ עברו מאז שראו את גאארה לאחרונה. אבל נו.) הרע - 30 פרקים נמשכו בשביל כלום. וקישימוטו יכל להרוג גם את הינאטה, אז, אם ממילא נאגאטו מחזיר את כולם. בכלל, מהפרק הקודם חשבתי שנאגאטו יעשה Seal לקיובי ולא יקשיב לנארוטו, כי זה יתאים לדמות שלו יותר מאשר להקשיב ל2-3 משפטים ולמחוק את כל מה שהוא עבד בשבילו עד עכשיו, אבל כנראה שלא. @_@ טוב, לפחות יש סאסקה.

Ihavenonick

New member
../images/Emo58.gifזה לא כל כך היה צפוי... או שכן...

סוף אמריקאי במנגה? חשבתי שדווקא לא עושים דברים כאלו. מצד שני, אפשר לספור על יד אחת כמה דמויות מפתח טובות מתו במנגה. ואני עוד חשבתי שיש השלמות לספירת הגופות.

למעלה