נגד רטלין

natasha391

New member
נגד רטלין

היי ויקי. על אילו פרתרונות היית ממליצה ללדה שסובלת מהפרעות קשב וריכוז קשור- פרט לרטלין?
אני ממש נגד...

תודה

האם יש תחליפים לריטלין?

שלום לך,

ראשית, אני מבינה את ההתלבטות שלך בנוגע לנטילת ריטלין.
אנחנו, ההורים רוצים להגן על ידינו ומעדיפים לא להכניס לילדים שלנו חומרים כימיים לגוף . אני רוצה להתייחס לעניין זה ולהעלות נקודה למחשבה:
כדאי שניקח בחשבון שלצד הפחדים מהחומרים הכימיים, ישנם מספר רב של מיקרים בהם החומרים הללו (שנבדקו ואושרו ע"י משרד הבריאות) חוללו פלאים באיכות החיים של בני האדם, משפרות את התפקוד ומאפשרות לילד/ לאדם להגיע לריכוז מירבי וע"י כך להצליח במשימות החיים. כמובן שאין ספק שיש תופעות לוואי במוצרים אלו, ועם זאת כדאי לתת את הדעת לכך שהתועלת עולה הרבה פעמים על הנזקים (שאנחנו לא יכולים לאמוד אותם מראש).

בנוסף, בהחלט כדאי לבדוק ולהתנסות גם בפתרונות הטבעיים שהרפואה האלטרנטיבית מציעה כתחליף לנטילת הריטלין.

תוכלי לקרוא על מגוון תחליפים בקישור הבא:
http://www.proaging.co.il/node/827

בעבודתי עם הורים לילדים מיוחדים, שמעתי הרבה הורים שבחרו לתת לילדם תוסף תזונה מבית טבע שנקרא ZOOM . הזום מבוסס על שילוב ייחודי של פוספטידיל-סרין ואומגה 3 מועשרת ב–EPA. פעילות התרכובת הספציפית בהקלה על תסמיני הפרעות קשב וריכוז בילדים נבדקה מחקרית והתוצאות הראו שיפור משמעותי אצל הנוטלים אותו.
מסיכום המחקר שערכה חברת טבע בנושא עולה כי אצל המשתתפים שנטלו את ה "זום" נצפתה הקלה במגוון מתסמיני הפרעות קשב וריכוז ושיפור באיכות חייו של הילד ומשפחתו. השימוש ב"זום" נמצא כבטוח וללא תופעות לוואי חריגות משמעותיות.
הנה מידע רלוונטי בנושא, אולי יכול לתת מענה גם לכם
http://selfcare-teva.co.il/keshev/?utm_source=google&utm_medium=search&utm_campaign=keshev

מכל מקום, זו רק המלצה שלי בלבד ואינה מהווה תחליף לביקור או המלצה של רופא משפחה או רופא מומחה בתחום. אני עונה מהידע שלי, ומזכירה שאינני רופאה או מתמחה בתחום זה.

אשמח לעדכון מה מתקדם ,
בהצלחה גדולה
ויקי

Shirlymor

New member
אז כן או לא?

אני מבינה את מה שאת אומרת לגבי איכות חיים, אבל לא הצלחתי להבין מדבריך האם את נמנת עם אלה שכן תומכים בלקיחת רטלין, או שגם את מעדיפה את הפתרונות הטבעיים...

תודה

האם ליטול ריטלין או לא?

העניין של נטילת תרופות בכללי הוא מאד אישי ומשתנה מאדם לאדם

אני אישית מעדיפה את הפתרון הטבעי ZOOM , כתוסף תזונה.
עם זאת, במידה ועדיין יש בעיות והילד צריך עזרה בריכוז כדי להצליח בלימודיו- שווה לתת ניסיון גם לריטלין לתקופה שמחליטים מראש , ולראות איך זה משפיע על הילד. ללא ניסיון, לא נוכל לדעת את תגובתו של הילד לריטלין.
אני מכירה המון ילדים שזה עושה להם פלאים, ועבורם זה הפתרון הנכון ביותר.
ושוב, זו רק דעתי האישית. ואני לא רופאה ולכן ממליצה להיוועץ ברופאים מומחים.

בהצלחה

למעלה