נגמר

revital28

New member
נגמר

חברים יקרים, חברים אהובים, זוכרים אותי מלפני מספר ימים? היו הכל נגמר. בעוד שעתיים הוא אורז את חפציו ויוצא מהבית. הוא בחר בה. הפסדתי הכל ובגדול. היא סיפרה לו על השיחה. הוא רתח מזעם. צעק קילל ועזב לבית הוריו. קשה לי מאוד. אני מרגישה שכל עולמי חרב עלי. אני אוהבת אותו, וכנראה שלנצח אוהב. אני בוכה, עצובה ובקושי מצליחה לטפל בילדים. אני משתדלת להיות חזקה יותר, אך אני נשברת כל פעם מחדש. אנא עיזרו לי. כתבתי לו מכתב בפורום הגרושים, חשבתי שאם אשפוך את הדברים על הנייר ארגיש טוב יותר. אך לא כך קרה.

לורה...

New member
רויטל28

שלום לך יכול להיות שהוא צריך זמן להירגע,והוא עוד יחזור אחרי מחשבה. יכול להיות שזה ה``הקש ששבר את גב הגמל`` ואכן זה זהו. מה שלא יהיה,לדעתי,תני לו זמן,כמו כמה ימים-שבוע,ואם לא חל דבר,דברי איתו או כתבי לו על רגשותייך ואז ראי לאן מובילים פני הדברים. תהיי רגועה למען עצמך,כתבת שאת נשברת זכרי לשמור על אופטימיות גם ברגעים קשים ולמצוא דברים שגורמים לך להעלות חיוך על פנייך. שיהיה לך בהצלחה לורה30

revital28

New member
לורה היקרה

את פשוט מקסימה. תמיד עוזרת ואומרת את הדברים הנכונים. תודה על החמימות שבדבריך.

linet1

New member
חכי...מוקדם להסיק מסקנות

הייתי באותה צלחת שלך, רק שאצלי זה היה הפוך. אני הייתי זו שקיימתי רומן. והדבר התגלה. התגובה הראשונה שלי היתה - פרידה. וזאת משום שחשתי רע עם המעשה, לא יכולתי להביט בעיניו ובכלל זו היתה מן מערכת התגוננות. אחרי חשיבה ארוכה, החלטתי לדבר, להסביר למה נגררתי לרומן כזה (אני גם נפגשתי פעם אחת). דיברנו בפתיחות, ואני זוכרת בבירור שכאשר נפלה ההחלטה כי אנחנו נפרדים הקרקע רעדה מתחת לרגליי. כשהבנתי שאני עומדת להפסיד הכל החלטתי לפתוח את סגור ליבי ולדבר על הכל (הכל!!!!). זה היה לפני כמעט שנה. היום אנחנו עדיין ביחד וטוב יותר ממה שהיינו לפני הבגידה. חכי...תני לו אוויר, תני לו לעקל שאת יודעת, תני לו לעקל את הבושה שבמעשיו ובכתביו. וכשהכל יירגע...נסי בעדינות לדבר ולא מתוך הוכחה אלא מתוך רצון להישארות ביחד. זו עצתי. נ.ב. נועם:) הנה ניכנסתי:) וברוח טובה:)

דספרדו

New member
לא להתרגש

קודם כל זה שאת מרגישה חרא זה בסדר גמור כשבן זוג עוזב ככה חושב שהרגשה כזו הנה טבעית לאללה עכשיו אם עזב כל כך מהר אז נראה כאילו חיפש תרוץ לעזוב ואת רק סיפקת לו את התרוץ אז תרגישי שלמה עם עצמך חומד, הרי הוא זה ש ``אשם`` וחוץ מזה נסי להיות חזקה א. בשביל הילדים והמשפחה בזמן עושה את שלו, ולאחר ימים מספר הוא יתעשת..ויחזור ואם תהיי חזקה מספיק אולי אפילו יחזור נחמד יותר וירגיש רגשות אשמה אז קחי נשימה ארוכה ומה יהיה יהיה רק טוב...ביי

lmerav

New member
וגם אני חושבת עלייך ואומרת

שאת חייבת להיות חזקה ולחשוב קודם על הילדים באיזהשהו שלב הכל יסתדר עבורך הגלגל מסתובב אל תשכחי. חושבת עליך תמיד כל תמיכתי נתונה לך מירב

היי רוויטל !!!!!!

רוויטל תקשיבי ברגע שתברחי עכשיו את תברחי כל החיים עליך לתת זמן לעצמך !!! אני מאמין שאם תעשי מדיטאציה זה מאוד יעזור או שאת מסתכלת על הידים שלך את רואה 5 אצבעות אך בסופו של דבר תביני שיש 10 אצבעות 5 חומרניות שמרגישים וחמש רוחניות תני לחפצים לזוז לדבר ואז באמת תביני שהאצבעות שלך באמת מדברות אליך לפרטים נוספים את מוזמנת תמיד ליצור איתי קשר באימיל [email protected] כל מה שנשאר לי לאחל לך שהאביר האמיתי שלך על הסוס הלבן יבוא מתי שהוא פשוט תני לעצמך זמן . שיהיה לך יום קסום מלא בשבלולים ופרפרים בשלל צבעים וגוונים ביי ביי עדי קצמן רפלקסולוג הולסטי .

למעלה