נוסעים...

נוסעים...

שלום פורום יפה שלי, אני, בר ואמיר נוסעים לסמינר של מועצת נוער- נפגש מחר בערב. תהנו בנתיים, ליאור.

נתראה בסמינר ../images/Emo13.gif

למרות שכבר לא תוכלו לראות את ההודעה- ליאור, בר ואמיר- נתראה בקרוב מאוד בנורדיה ...

ba r2 0 1 0

New member
חזרנו../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

וואו היה כל כך כיף
המון המון המון המון
ליאור על הכל
היה פשוט נהדר
גל הייתה לך אחלה הרצאה והיא תרמה מאוד לכולם (הייתה בין היותר מוזכרות במשוב... ולטובה
).
גם הדרך להעביר את הדברים, בסיפורים השונים.... מצד אחד מרטין לותר קינג ומצד שני הראל סקעת הייתה מאוד מקורית, מרעננת ומעניינת
ליאור
מה שאני חושב על הסדנא שלך כבר שמעת במשוב....
אבל שוב בקצרה.... זה מאוד מאוד תרם
כי לא רק הסברת מה צריך לעשות, אלא התנסינו בנאומים ופתיחות נאומים עם הקתימב"ה בפני כולם, ובעזרת ההערות של כולם ושלך למדנו מה אפשר וכדאי לשפר אצלנו וככה נהיינו בעצם יותר טובים
כל הכבוד...
אין לי זמן לרשום חוויות.....
יותר מאוחר או מחר....
אמיר אנא לא לפרסם תמונות שלי
וליאור.......................... אני לא חסום
בר

ba r2 0 1 0

New member
אהההה ושכחתי../images/Emo70.gif

השניצל חתולים דווקא לא היה כזה נורא
חחח והיה גם קטע מצחיק..... בכמו שסיפרו פה על החתולים.... כל היום, לפני הארוחה ראינו כמה ארנבים מסתובבים שם.... ואחרי הארוחה הם פשוט נעלמו
חחחח התחלנו לצחוק....
ואיזה ילד הקיא את השניצל ארנבים בלילה....
מסכן.... רק למה בחדר שלי?! מאז הדרך היחידה בה נכנסתי לשירותים זה היה שהרגליים שלי קשורות לאל-בד
דרך אגב אותו דבר עם מה שקרה לארנבים היה למחרת גם עם כלב..... מה שכן אפשר להגיד עליהם זה שהם משנים ומגוונים את התפריט בארוחות צהריים.... שלא ישעמם
כל הכבוד
מה שכן הם לא מגוונים זה האחרוחות ערב ובוקר.... או שזה באשמתנו כי אנחנו לא אכלנו?! כי בארוחת ערב ביום הראשון הגישו כמה דברים.... ואמרתי לליאור לא לאכול הרבה שתשאיר למחר כי זה מה שנאכל גם מחר.... והפלא ופלא! בארוחת בוקר שלמחרת היו בדיוק אותם דברים שהיו בארוחת ערב אתמול

Frgr

New member
היה מגניב :)

ואגב, אני הילד המקיא :D עכשיו יש לי 38 וחצי חום וכאלה.. לא נורא :) היה ממש טוב, לדעתי יותר טוב משנה שעברה.

ba r2 0 1 0

New member
זה לא כל כך קשה לדעת....

ככה זה בדר"כ שאוכלים שניצל חתולים בתוספת תותים תוצרת מתן

ba r2 0 1 0

New member
תרגיש טוב../images/Emo70.gif../images/Emo13.gif

ואם לא תגיד לליאור
"אם כואב לכם משהו תגידו!"

ba r2 0 1 0

New member
../images/Emo70.gifכולכם מוזמנים ל............./images/Emo70.gif../images/Emo13.gif

קומונת מועצת הנוער העירונית כפר-סבא
מועצת הנוער העירונית של כפר-סבא היא גוף דמוקרטי, א-פוליטי, המייצג את כל בני הנוער בעיר. פעילים, נציגים, פעילים לשעבר
וכל בן-נוער כפר-סבאי שהוא, מוזמנים להכנס ולהתעדכן, להציע רעיונות ולהעביר את דעתו, רצונו, הערותיו, והארותיו של הנוער בעיר
כי הנוער-זה מה שמשנה
ובכלל.... תמיד
כל בני הנוער מוזמנים להצטרף למועצה עצמה
לתרום-ולהיתרם

משוב

היה אחלה סמינר!!! אחלה מנחים ומנחות!!!! אחלה הרצאות!!! החתולים היו ממש טעימים!חחחחח ושוב תודה למי שעזר שהסמינר יהיה ממש טוב. בר, אני לא שם תמונות בפורום מסיבות ביטחוניות אוהב אמיר

ba r2 0 1 0

New member
חחחח בואו נגיד שהפורום הזה כבר

מתורגל ומנוסה.... לא מפרסמים תמונות, לא מפרסמים פרטים......
חח מסיבות בטחוניות
אז תביא את המצלמה למליאה ותוריד את התמונות למחשב שם....

........

זה באמת מסיבה פשוטה שלא כל מי שבתמונה רוצה להתפרסם באינטרנט וזה גם מסוכן(לדוגמא אני לא רוצה לשים את התמונות כי אני לא רוצה לפרסם תמונה שלי באינטרנט)

למעלה