נוסע השנה, סופי ומוחלט!

thesheep

New member
נוסע השנה, סופי ומוחלט!

בפעם השלישית, נוסע למקום היחיד שמעניין אותי בעולם - אירלנד! אני נוסע עם חברתי בין 29 לאוגוסט ל20 בספטמבר.. מישהו באיזור בתאריכים האלו?

איזה כיף לך!

אם אני אחסוך מספיק כסף וימי חופש... אז אולי גם אני אגיע מתישהו, אבל בטח יותר לכיוון סוכות...

לגוטל

New member
תעשה חיים! ../images/Emo13.gif

אני אהיה שם בתחילת אוק'... עד אני צריך להמתין בסבלנות איכשהו.

לגוטל

New member
גם ארץ מהממת

שם התרבות הקלטית בריטית נשתמרה. האנגלו-סכסים דחקו את הקלטים הבריטים לשם והם קראו להם Waelas (או משהו כזה) שכוונתו בשפתם היא 'זרים' ומכאן בא השם ווילס, למרות שהשם הקלטי שלה הוא Cymru ועדיין קיימים שם מנהגים קלטים רבים (שדומים לאלו של אירלנד וסקוטלנד) ויש להם שפה משלהם, שמאוד יפה דרך אגב למי ששומע אותה. הדבר שהכי ריתק אותי בנוגע לארץ הזו זה 'המבינוגיון' שהוא המיתולוגיה הוולשית, שלמרות ההשפעה הנוצרית רואים הרבה על התרבות והמסורת הקלטית שהייתה קיימת פעם ויש שם סיפורים משעשעים ומרתקים. גם ארתור מוזכר שם, כי כמובן הוא היה (באם הוא היה אכן קיים, כפי שאני מאמין) מנהיג בריטי שלחם וכנראה עצר את ההתפשטות הסקסונית במאה השישית או החמישית ואלו שאם כבר יזכרו אותו אלו הבריטים המובסים שנדחקו למערב בריטניה. לצערי בטיול הקרוב שלי לאזור לא יצא לי להיות שם, אבל אני בהחלט אגיע לשם מתישהו... היא לא תברח. תהני ונשמח אם תספרי על חוויות מהטיול שלך כאן (למרות שזה פורום על אירלנד) ותתני המלצות!

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifאתה יכול לעשות לי טובה?

קנה מזוודה גדולה, תעבור דרכי ותכניס אותי פנימה.. אם אתה לא תגלה לצה"ל שברחתי.. אני גם לא אגלה

למעלה