נורית גלרון קוראת פה?

נורית גלרון קוראת פה?

נורית אהלן לך אני כבר שנים אוהבת אותך וכל כמה שנים מגיעה להופעה שלך. אני הכי אוהבת את ההופעות שלך בצוותא תא, וכך היה לפני שנה ששרת שם מלא שירים מדהימים בעיבודים יפים וחדשים איכותך נשמרת כל השנים הללו וכל היופי שבה ובקולך ובהופעתך על במה. אבל מה הקטע? אמרת שיוצא תוך כמה חודשים דיסק חדש שלך של שירי זך.וואלה, עברה כבר שנה.ואז הבנתי שקנו תסדרה לרשת ואת מחכה שהיא תעלה ליחצנות וכו וכו ואז להוציא הדיסק החדש. מכירה את רשת היטב ולא סתם הם נופלים כל הזמן. משנים לוח שידורים של תוכניות על ימין ועל שמאל, מפילים לעצמם סדרות/תוכניות חדשות הכל שם בהיסטריה ובחוסר ראייה לטווח ארוך וראייה מערכתית.הקהל שלך ברובו הוא לא הקהל שאוכל אוטומטית את שינויי השידורים - הוא לא רשת שאומרת לעצמה "מה זה משנה הצופה יישב בכל מקרה מול הטלוויזיה אז אפשר לעשות מה שרוצים", הקהל שלך הוא לא כזה. ולא נעמיד פנים. אני קשורה לתעשיית הטי.וי. ותעשיית המוזיקה בארץ, אני רואה מה קורה מסביב לזמרות שהן מקבילות לקריירה שלך. הוציאו תקליטים אלאל, עטרי, גל, והמכירות איך לומר לא משהו. והנה אפילו האח גדול לא הקפיץ את הדיסק החדש של אלאל ולא כתבת שער ב7ימים. כך שאין קשר בין יחצון לבין תוכלת התקליט ברשימת הנמכרים. שורה תחתונה אני אומרת בחיאת נורית, הבטחת לנו ואת לא מקיימת. לא פייר. אנחנו אוהבים אותך ככ ומתגעגעים. ח ממודיעין

REDbloodedMAN

New member
לדעתי

זה באמת לא משהו שתלוי בה, יחצנות,יחסי ציבור וכו' הם דברים שנמצאים באחריות של חברת התקליטים בעיקר.

למעלה