נורת פלורוסנט

• פותח הנושא macro
  • פורסם בתאריך

macro

New member
נורת פלורוסנט

מהו אורך נורת פלורוסנט 30 וואט סטנדרטית? האם יש גוף תאורה פשוט של 4 נורות או רק 2 נורות? אני צריך את זה לתאורה לאקווריום באורך של מטר

macro

New member
בקשר לנורה

הוארך של גוף התאורה הוא מטר או המנורה עצמה? בחנות דגים נאמר לי שאורך הנורה הוא 90 ס"מ.

מאגר

New member
אורך הנורה

אורך הנורה הוא 120 ס"מ אורך הגוף הוא בין 123 ל- 127 עד 130 תלוי מי היצרן ואיזה גוף מה שמתאים לאקווריום זה מנורת פלורסנט 20 וואט שאורכה 60 ס"מ עם הגוף המכוסה שמתאים לאקווריום 71 ס"מ

macro

New member
אתר עם נורות 90 ס"מ

מצ"ב לינק לנורות 30 וואט הנקראות גם T12 באורך 90 ס"מ כלומר קיימת נורה כזו השאלה האם ניתן להשיג כאלה בארץ?

רז חשמל

New member
אורך נורות

עד כמה שאני זוכר יש נורות באורך מטר, אני אבדוק את זה היום ואני אחזור אלייך עם תשובה.

רשר

Well-known member
מנהל
תיבה בגודל האקוריום ונורות סטנדרט

של 20W באורך 60 ס"מ סדר אותם כך שיכסו מקסימום שטח לפי הרוחב שיש לך. ולא תסתבך עם נורות משונות שמוכרים בלינק בכמות של 30 יחידות. אין צורך בגופי תאורה, מספיק לחבר לתיבה בתי נורה מתאימים ומשנקים. רן

macro

New member
הבעייה היא

שאני צריך לאקווריום כושר תאורה של 100 וואט. חשבתי על 3 נורות של 30 וואט ולא 5-6 נורות של 18 וואט. כמו כן למישהו יש מושג כמה צריך לעלות צ'וק אלקטרוני של 36 וואט לפחות רצוי אם יש כפול שיתאים ל-2 נורות

רשר

Well-known member
מנהל
בתאורת פלור' אין ווטים, תשאל מומחה

לדגים כמה לומן צריך לאקוריום, לומן זה נתון של אור וכל נורה מספקת ביעילות שונה של יחס לומן/ ווט,

nhezy

New member
תאורת פלורוצנט.

מנורת ליבון רגילה (אגס) של 100W נותנת שטף אור 1340LM (לומן). פלורוצנט של 18W נותן שטף אור 1150LM . - פלורצנט 36W נותן " " 2760LM . - " 4300LM " " " 58W . - פלורצנט 30W נותן (בהערכה) 2000-2300LM . אין לי נתון מדויק. - 90CM . מדובר על פלורוצנטים מסוג COOL-WHITE בקוטר של 26MM . אורך מנורות 18W- 60CM 36W- 120CM 58W- 150CM 30W- 90CM .

macro

New member
תודה רבה על המידע

אז הכיוון שלי הוא 3 נורות של 30 וואט, האם מישהו יודע אם ניתן לחבר את כולם לצ'וק אחד או שחייבים צ'וקים נפרדים. אם כן אשמ למעגל חשמלי עם תרשים של הסטרטרים וכו... ד"א אם הנורות קרובות מאוד ניתן לשים רק סטרטר אחד שידליק את כולן?

רשר

Well-known member
מנהל
איפה שתמצא נורות 30W שם תמצא

משנק מתאים וגם יעזרו לך בשרטוט סכמת חיבורים. אני הרבה שנים חשמלאי ולא ראיתי נורות 30W וגם לא משנקים שלהם? אבל אני לא דג ולא באקוריום. לך על ציוד סטנדרטי שתוכל להשיג גם בעתיד. רן

רז חשמל

New member
המשך

חברת ניסקו נציגת אוסרם בארץ מייבאת גם נורות 30 וואט וגם משנקים אלקטרונים. הטלפון שלהם 03-7657100 . בהצלחה

ganjaman stound

New member
אם אתה צריך לאקווריום של מעל 100 ל'

עדיף שתחשוב על נורות כספית לצמחיה עם מכסה מוגבה מאוורר לאיוורור עוצמת החום

למעלה