נושא לדיון -: מה לדעתכם צריך לעשות כדי להפסיק את תופעת האלימות פשיעה ירי רצח וכו' החריגה המטורפת בחברה הערבית בישראל ?

מוטי חוף

Well-known member

הירי בדיר אל-אסד: נקבע מותם של שניים מהפצועים

אלי אשכנזי ויואב איתיאל
שניים מהפצועים בירי בדיר אל-אסד, בשנות ה-20 לחייהם, מתו הערב (שישי) מפצעיהם.
המשטרה מעריכה שהרקע לאירוע הוא סכסוך בין משפחות.

גבר השליך את אשתו מהקומה השנייה בבית בגליל; מצבה בינוני

אלי אשכנזי
גבר בן 38 השליך הערב (שישי) את אשתו מהקומה השנייה של ביתם בטובא-זנגרייה שבגליל.
האישה נפצעה באורח בינוני ופונתה לבית החולים זיו בצפת. המשטרה עצרה את החשוד.

נערך לאחרונה ב:

אלי אשכנזי ויואב איתיאל

אלי אשכנזי ויואב איתיאל
מוטי מה שבן גוריון עשה בקום המדינה עם הערבים
אולי לא נולדת אז אבל תאמין לי היה שקט לגמרי איתם

תסביר בקיצור לי ולצעירים כאן מה בדיוק הוא עשה ?
עוצר מאחרי הצהרים שהפועלים חזרו מהעבודה עד הבוקר וגם פטרולים בשטח במשך היום איפה שהיו בעיות
מוטי, תאמין לי אפילו ציפורים לא צייצו בכפרים וגם הם הערבים אמרו שאז היה להם טוב בלי כל השבאב והיריות
מה צריך בן אדם? עבודה פרנסה ומנוחה וזה מה שהיה להם בעוצר

צריך לכבוש את הכפרים מחדש!
לסגור כפר ולהיכנס לכל בית שיש בו נשק, לדעתי המשטרה יודעת בדיוק איפה, כל מי שמעורב בהחזקת נשק בלתי חוקית לעצור ולשפוט שיפוט מהיר תוך מתן העונש המקסימלי הקבוע בחוק שהוא בין 7-10 שנים. החרמת רכוש כמו של נאשמים בסחר בסמים. את כל זה יש לבצע עם לפחות גדוד של מג"ב בסיוע הצבא. רק פעולה אגרסיבית כזו תביא פתרון.

מוטי חוף

Well-known member
לסגור כפר ולהיכנס לכל בית שיש בו נשק, לדעתי המשטרה יודעת בדיוק איפה, כל מי שמעורב בהחזקת נשק בלתי חוקית לעצור ולשפוט שיפוט מהיר תוך מתן העונש המקסימלי הקבוע בחוק שהוא בין 7-10 שנים. החרמת רכוש כמו של נאשמים בסחר בסמים. את כל זה יש לבצע עם לפחות גדוד של מג"ב בסיוע הצבא. רק פעולה אגרסיבית כזו תביא פתרון.
זאת בערך ההצעה של איתמר בן גביר אני מבין שהצבעת עבורו

זאת בערך ההצעה של איתמר בן גביר אני מבין שהצבעת עבורו
מוטי תאמין לי הכל בגלל הסמאלאנים
הם לימדו את הערבים ובגלל זה יש להם דרישות ובעיות
אין לי בעיה שהערבים יתקדמו אבל כל ציוץ והתפרעות שלהם ביד קשה
כי אצלם שהיד רכה הם עושים יותר דווקא

מוטי חוף

Well-known member

יפה שאתה מסכים עם מה שרשום בחתימה שלי למטה - :

רק שלטון ומטכ"ל ברוח ה-101 בסגנון ימין קיצון יביאו הרתעה ובטחון

מוטי חוף

Well-known member

השנה נרצחו בישראל 31 ערבים​

הרצח הכפול בדיר אל-אסד:​

חאפז ואחמד נורו בדם קר מטווח קצר, בשל סכסוך משפחתי​

באירוע נפצעו גם שני ילדים באורח בינוני וקל •​

הרקע לתקרית: סכסוך ישן בין משפחות בכפר •​

לפי ההערכות, היורה ביקש לפגוע רק בחאפז, אולם קרובו אחמד נקלע לקו האש •​

כוחות המשטרה פרסו מחסומים לאיתור החשוד בירי •​

מתחילת השנה נרצחו בישראל 31 ערבים​

1618034242051.png
האלימות במגזר הערבי לא שוככת, והלילה נוספו שני קורבנות חדשים: חאפז סנע אללה, בן 26 ואחמד סנע אללה, בן 23, שנורו למוות מטווח קרוב אמש (שישי בלילה) בכפר דיר אל אסד שבצפון הארץ. בתקרית הירי נפצעו בנוסף שני ילדים, במצב קל ובינוני.

באירוע הירי בכפר נפגעו שני הצעירים, בני משפחה אחת, ושני ילדים, בני 10 ו-13. הנפגעים פונו לבית החולים בנהריה לקבלת טיפול רפואי, אולם שם הרופאים נאלצו לקבוע את מותם של שני הגברים. ד"ר תאמר נעמה, מנהל רפואי בארגון ההצלה "חיאן", מסר כי שני הילדים נפגעו מרסס, ונפצעו באורח בינוני וקל. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי הירי בוצע בשל סכסוך בין שתי משפחות בכפר. לפי החשד, היורה התכוון לפגוע רק בחאפז, אולם קרוב משפחתו אחמד נקלע לקו הירי - ונרצח אף הוא.

1618034332147.png
מוקדם יותר אמש דווח על אירוע ירי ביישוב איבטין, שבו נהרג אדם אחד ושניים נוספים נפצעו באורח בינוני וקל. הרקע, ככל הנראה, פלילי.
על פי נתוני המעקב של עמותת "יוזמות אברהם", מתחילת השנה נרצחו 31 ערבים בישראל, בהם 25 אזרחי המדינה, על רקע פלילי. "ב-26 מהמקרים, הרצח נעשה באמצעות כלי ירייה", נמסר מהעמותה. "19 מהנרצחים היו עד גיל 30, ובארבעה מהמקרים היו מעורבים שוטרים בירי".

מוטי חוף

Well-known member
תגובה של גולש בוואלה :

"איפה המנהיגות הערבית עודה אחמד טיבי וכל החברים שיודעים להאשים את המשטרה והמדינה רק לא את עצמם
זו התרבות שלכם עליה גדלתם זו דרככם קיבלתם תקציבים הוקמו תחנות משטרה נעשה כל שאפשר ללא הועיל "

למעלה