נושא שעלה במוחי לאחרונה

נושא שעלה במוחי לאחרונה ../images/Emo12.gif../images/Emo125.gif

בעודי מסתובבת לי בעולם, חשבתי [כמובן] על אליהו ועל הסרטים שהוא שיחק בהם. ברגעי שיעמום אלו הגעתי למסקנה מסוימת [וזאת רק דעתי] שהמשחק שלו כשהוא היה ילד הרבה יותר מרשים מהמשחק שלו בתור אדם מבוגר. עכשיו, אני לא אומרת שהוא שחקן גרוע, כי בכל זאת אני מעריצת אליהו מושבעת [^_^] וצריך לבסס את זה על משהו. אני אוהבת את המשחק שלו אבל שמתי לב להבדל הזה בין הסרטים וההתרשמות שלי מהם. למשל המשחק שלו ב"הבן הטוב" ממש מדהים לדעתי, הוא משכנע נורא והוא כזה קטן שכאילו לא מצפים ממנו ליותר מידי והוא בכל זאת ממש טוב שם, וזה בהרבה סרטים שהוא צעיר. כשהוא מבוגר יותר הוא עדיין משחק טוב אבל הוא פחות בולט, ועם זה אז גם המשחק שלו קצת פחות מרשים, הוא קצת רגיל כזה. אם ישאלו אתכם מי שיחק הכי טוב בסרט זה יהיה לאו דווקא הוא, לעומת זאת שבסרטים ישנים יותר בהחלט אפשר לבחור אותו בלי לחשוב בכלל. נראה לי שפשוט מילד מצפים להרבה פחות ויש הרבה פחות למי להשוות. זו סתם תהייה שלי, הייתי חייבת לשתף נו...
אליהו אתה עדיין השחקן האהוב עליי

מיה ווד

New member
נכון כי כמו שאמרת

ילדים בדר"כ לא השחקנים הכי טובים בעולם ואם לילד כמו אלייז'ה יש כישרון משחק אז זה יותר בולט כשהוא קטן... והוא בהחלט שחקן מצוין גם עכשיו... לדעתי כמובן ...

מיה ווד

New member
ודרך אגב .. חח

הוא כזה חמוד בתמונה הזאתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת כמו בובה קטנה עם העיניים הכי מדהימות בעולם !!!!!!!!!!!!!!!
i want him 2 be mine

למעלה