נו באמת

Primula

New member
הו נית!

דבר ראשון- אני כל כך שמחה שזה נגמר
!! בלילה שלפני המבחן לא ישנתי טוב והייתי לחוצה ובסוף ישנתי רק כמה שעות וזה היה כל כך נורא
המבחן עצמו בסדר גמור!! קידום כל כך מעצבנים!! הם חושבים שהם מלמדים אותנו לפסיכומטרי או משהו!! הלחיצו אותנו כל כך יותר מדי ולימדו אותנו דברים שפשוט לא היינו צריכים!! את לא יודעת כמה חרשתי על כל חיה ושם עצם גבוה בעברית- ןלא הייתי צריכה כלום מזה!! אולי רק ה-"שעטנז" עזר לי לחיבור (
) אבל זהו!! הבוחנת היתה סטודנטית חמודה שאמרה לנו דברים שסטרו את הקידום ממש! הם אמרו לנו "אל תעשו ככה
אל תעשו ככה וככה
" והיא אמרה לנו שהכל בסדר!! אבל לא משנה, מה שהיה היה, ישנתי אחרי זה והכל היה בסדר.
אני שמחה שסיימתי את הפרק הזה בחיי. היה בסדר וכך גם יהיה
זהו

Primula

New member
אגב,

זה מבחן ממש לא נורא. הוא קליל כזה וקצר יותר ממה שאמרו. הלחיצו אותנו לשווא.

RRonitka

New member
הווו אני שמחה שהלך לך טוב!../images/Emo110.gif

גם אח שלי עשה מבחני הדסה לפני כמה שבועות (זה אותו מבחן כמו את עשית רק ברמה טיפה יותר גבוהה), הוא קיבל היום את התוצאות. הפלא ופלא, הוא נשאר בבצפר, והוא קיבל פאקינג 9 (ש9 זה כמו 10, בטח הסבירו לכם את כל עניין הפעמון הזה, ש9 זה הציון הכי גבוה, ו8-9 זה מעולה, יש את 1 שזה חלש ביותר, כל הדברים האלה...) גאון.
יאי, איזה כיף שהלך לך טוב
אני רוצה שתהיי איתי בבצפר

RRonitka

New member
הוווו ועשו לכם את הכישורי יד?

(ד"א, התכוונתי שהוא קיבל 9 במתמטיקה. ובעוד כמה דברים. והממוצע שלו של כל הנושאים היה 8 וחצי ^^) עשו לאח שלי את המבחן כישורי ידיים שהם היו צריכים להעתיק איזה ציור, והוא קיבל 6. לול

RRonitka

New member
אה,../images/Emo110.gif

וזה למה כתבו לו שלא כדאי לו לעשות בגרות באומנות.
XD

Primula

New member
באמת גאון ><

הלוואי עליי. וכן, גם אני רוצה להיות איתך בבי"ס

Primula

New member
בסדר.

הוא יצא טיפה יותר רזה ונטה טיפונת שמאלה, אבל יש דמיון..
אני די טובה בציור. כתבתי את זה בכישורים שלי

shaya23

New member
בעע... חולה..? טוב נוו לא מרגישה טו

ב... לא הלכתי לביצפר אתמול... והיום היה מיצ"ב ואחרי המיצ"ב שעה חופשית אז הלכנו לאולם ספורט וכמה חברות שלי התחילו לריב וזה בשירותים והיינו שם ולא שמנו לב לזמן.. ולפני המיצ"ב התקשרתי לאמא שלי שתבוא לקחת אותי...ושכחתי מזה.. ואז בשעה החמישית [היינו בשירותים שעה ורבע!] כולם כזה אומרים לי אמא שלך הייתה פה חיפשה אותך.. השגתי טלפון והתקשרתי אליה ואז הלכתי לכיתה לקחת את התיק וכזה כולם אומרים סוף סוף הגעת.. אמא שלך חיפשה אותך וחברה שלי אמרה לי שקראו לי במערכת כריזה... איזה פאדיחות...
בקיצור לקחתי את התיק והלכתי בשעה 5 מתוך 6... חה..

RRonitka

New member
תרגישי טוב...../images/Emo110.gif

גם אני לא מרגישה טוב
כואבת לי הבטן
אבל כאבים ממש חזקים כאלה.

למעלה