נו רספונזה שאלון......

butterfly211

New member
נו רספונזה שאלון......../images/Emo79.gif../images/Emo28.gif

טננההנהננהנהנהההה.... |השפעות| מי האדם האחרון ש...: שפך עליך שתייה: זרק עליך משהו: צייר עליך משהו: תרם לך תשובה במבחן: איפה בפעם האחרונה...: רבת עם מישהו: התנשקת: אכלת: הלכת מכות: הצטלמת: מה הדיסק האחרון ש...: שמעת: קנית: המלצת עליו: צרבת: שברת: מה הבגד האחרון ש...: לבשת: פשטת: קנית: לווית מחבר: זרקת: בטח מה המקצוע האחרון ש...: למדת בבית ספר: שהיה לך בו מבחן: שעשית בו שיעורים: שהברזת ממנו: שרצית לרצוח את המורה שמלמד אותו: מי קרוב המשפחה האחרון ש...: נישק אותך: הרביץ לך: קנה לך מתנה: הכין לך אוכל: ראה איתך סרט: מהי תוכנית הטלוויזיה האחרונה ש...: ראית: הקלטת: רצית לראות ושכחת: נרדמת באמצע שלה: שפשוט סגרת את הטלוויזיה בגללה: מהו הפורום האחרון ש...: תהית למה הוא הוקם: התעצבנת על החברים שלו: חשבת שהסקר שבו מטומטם: צחקת על הודעה שכתובה בו: נכנסת אליו לפני הפורום הזה: מהו המאכל האחרון ש...: אכלת: הקאת: הזמנת: אכלת עם חבר: זרקת על מישהו או הפלת על עצמך: החבר הטלפוני האחרון ש...: דיברת איתו: ניתקת לו/ניתק לך: התקשר אליך: התקשרת אליו: ניתקת אתו כי אימאבא צעקו עליך: מהו הפירסינג האחרון ש...: עשית: החלפת: חיטאת: רצית לעשות: מהו הבלוג האחרון ש...: קראת: המליצו לך עליו: חשבת שהבלוגר שמאחוריו אידיוט: קראת והזדהית איתו עד דמעות: מהו הסרט האחרון ש...: הצחיק אותך: ריגש אותך: הפחיד אותך: היית מוכן להרוג כדי לראות: מי החבר האחרון ש...: הצחיק אותך: עצבן אותך: הבאת אותה בשיחת נפש: חלמת עליו: חשוב לך יותר מכל אחד אחר: מהי ההופעה האחרונה ש...: היית בה: רצית להיות בה, אבל לא היה לך כסף: רצית ללכת, אבל לא היה לך עם מי: רצית ללכת, אבל הי הייתה רחוקה מדי: כולם רצו ללכת, ורק אתה לא: מתי בפעם האחרונה: ערסים התנחלו לך מתחת לבית: העירו לך על איך שאתה לבוש: הבטן שלך קרקרה: שמעת מוזיקה: חלמת חלום מוזר: צחצחת שיניים: התקלחת: החלפת גרביים: רצית ללכת לישון:

butterfly211

New member
ושכחתי להגיד שהוא לקוח מ- 660../images/Emo28.gif

יחי ההעתק הדבק
|דהגש|מי האדם האחרון ש...: שפך עליך שתייה: לא זוכרת... בטח אני
זרק עליך משהו: מישהו זרק עליי טיפקס צייר עליך משהו: אני תרם לך תשובה במבחן:חברתי השולתת
איפה בפעם האחרונה...: רבת עם מישהו: במסנג'ר
התנשקת: על הלחי
אכלת: במטבח הלכת מכות: לא הלכתי מכות
הצטלמת: באילת.. לפני 782365328962 שנה מה הדיסק האחרון ש...: שמעת: משהו צרוב קנית: לא קונה המלצת עליו: אוונסנס
לבר בהודעות צרבת: סתם שירים שברת: סתם דיסק שנפל לי רק לפני כמה דקות... הוא בטח ריק מה הבגד האחרון ש...: לבשת: מה שעליי מן הסתם. פשטת: ג'ינס? קנית: מכנס, 3 חולצות וג'קט.. זה היה ביחד לווית מחבר: לא זוכרת זרקת: חולצות בצפר.. מה המקצוע האחרון ש...: למדת בבית ספר: היסטוריה.. (מבחן
) שהיה לך בו מבחן: חח היסטוריה שעשית בו שיעורים: מתמטיקה..
שהברזת ממנו: פיזיקה ותנ"ך.. אבל זה היה בידיעת ההורים! |מלאךתמים| שרצית לרצוח את המורה שמלמד אותו: מתמטיקה!!!!!!!!!!11111 מי קרוב המשפחה האחרון ש...: נישק אותך: מישהו שאני לא מכירה בחתונה של בת דודה שלי..
הרביץ לך: חח זה לא נקרא הרבצה.. זה דקירה בסכין. הבת של בן דוד של אמא שלי. קנה לך מתנה: אמא.. בגדים הכין לך אוכל: אמא..
ראה איתך סרט: אח שלי נראה לי מהי תוכנית הטלוויזיה האחרונה ש...: ראית: רוזוול הקלטת: לא זוכרת רצית לראות ושכחת: מכושפות לפני 42786794 שנה נרדמת באמצע שלה: לא היה שפשוט סגרת את הטלוויזיה בגללה: לא היה ולא יהיה
מהו הפורום האחרון ש...: תהית למה הוא הוקם: החלפת עטיפות אסם
התעצבנת על החברים שלו: לא יודעת חשבת שהסקר שבו מטומטם: הווהוהו! היה אחד אבל אני לא זוכרת.. צחקת על הודעה שכתובה בו: לא יודעת נכנסת אליו לפני הפורום הזה: 660 מהו המאכל האחרון ש...: אכלת: פיצה הקאת: חחחח מאיפה לי? הזמנת: צ'יפס אכלת עם חבר: במבה
זרקת על מישהו או הפלת על עצמך: צ'יפס החבר הטלפוני האחרון ש...: דיברת איתו: בר ניתקת לו/ניתק לך: לא זוכרת התקשר אליך: בר התקשרת אליו: חברה שלי ניתקת אתו כי אימאבא צעקו עליך: לא היה.. שיצעקו.. מהו הפירסינג האחרון ש...: עשית: בטבור החלפת: כנ"ל חיטאת: כנ"ל רצית לעשות: באף מהו הבלוג האחרון ש...: קראת: לא זוכרת המליצו לך עליו: כנ"ל חשבת שהבלוגר שמאחוריו אידיוט: יש הרבה קראת והזדהית איתו עד דמעות: לא יודעת מהו הסרט האחרון ש...: הצחיק אותך: שרק ריגש אותך: לא זוכרת הפחיד אותך: כנ"ל היית מוכן להרוג כדי לראות: לא להגזים..
מי החבר האחרון ש...: הצחיק אותך: ק' עצבן אותך: א' הבאת אותה בשיחת נפש: ר' חלמת עליו: לא זוכרת חשוב לך יותר מכל אחד אחר: אין מהי ההופעה האחרונה ש...: היית בה: לא זוכרת רצית להיות בה, אבל לא היה לך כסף: לא זוכרת רצית ללכת, אבל לא היה לך עם מי: לא היה רצית ללכת, אבל הי הייתה רחוקה מדי: זה לא הופעה.. כולם רצו ללכת, ורק אתה לא: אקזיט
מתי בפעם האחרונה: ערסים התנחלו לך מתחת לבית: לא היה וטוב שכך! העירו לך על איך שאתה לבוש: לא היה הבטן שלך קרקרה: לא זוכרת שמעת מוזיקה: לפני כמה שעות חלמת חלום מוזר: תמיד צחצחת שיניים: עכשיו התקלחת: עכשיו החלפת גרביים: עכשיו רצית ללכת לישון: אתמול

MoNeT1

New member
../images/Emo105.gifעונה../images/Emo26.gif

מי האדם האחרון ש...: שפך עליך שתייה:חחחח לא זוכרת
זרק עליך משהו: אמממ לא זוכרת
צייר עליך משהו:אני
תרם לך תשובה במבחן:המורה לביולוגיה
איפה בפעם האחרונה...: רבת עם מישהו: בביצפר
התנשקת:נראה לי למטה לא זוכרת
אכלת: לפני חצי שעה
הלכת מכות: לא זוכרת
הצטלמת:אתמול
מה הדיסק האחרון ש...: שמעת: מארון 5
קנית:בלו לברה שלי
המלצת עליו: מארון 5
צרבת:מארון 5
שברת:סתם דיסק ישן
מה הבגד האחרון ש...: לבשת:אממ כותונת
פשטת:כותונת
קנית:גרביים
לווית מחבר: מכנס שכחתי איזה
זרקת: בטח אממ מכנס קצר שנקרע לי
מה המקצוע האחרון ש...: למדת בבית ספר: ביולוגיה
שהיה לך בו מבחן: ביולוגיה
שעשית בו שיעורים:לשון
שהברזת ממנו:כישורי חיים
שרצית לרצוח את המורה שמלמד אותו:בביולוגיה
מי קרוב המשפחה האחרון ש...: נישק אותך:אממ דודה שלי
הרביץ לך:אח שלי (בצחוק לא לדאוג)
קנה לך מתנה: אממ לא זוכרת
הכין לך אוכל:אחותי
ראה איתך סרט: אחותי
מהי תוכנית הטלוויזיה האחרונה ש...: ראית: פרויקט Y
הקלטת:פשששששששש לא זוכרת
רצית לראות ושכחת: אמממ לא זוכרת
נרדמת באמצע שלה:זוג טרי
שפשוט סגרת את הטלוויזיה בגללה:לא זוכרת
מהו הפורום האחרון ש...: תהית למה הוא הוקם: אממ לא זוכרת
התעצבנת על החברים שלו:המורדים לפני ש-נ-י-ם
חשבת שהסקר שבו מטומטם:לא זוכרת
צחקת על הודעה שכתובה בו: אלייז'ה ווד
נכנסת אליו לפני הפורום הזה: שר הטבעות
מהו המאכל האחרון ש...: אכלת: מרק
הקאת:לא זוכרת
הזמנת:מקדונלדס..
אכלת עם חבר:פיצה
זרקת על מישהו או הפלת על עצמך:מים נחשב למאכל?
החבר הטלפוני האחרון ש...: דיברת איתו: נלי
ניתקת לו/ניתק לך: דורין
התקשר אליך:דורין
התקשרת אליו: נלי
ניתקת אתו כי אימאבא צעקו עליך:אממ לא זוכרת
מהו הפירסינג האחרון ש...: עשית:לא עשיתי
החלפת:לא עשיתי|*\ חיטאת:לא עשיתי
רצית לעשות:באוזן
מהו הבלוג האחרון ש...: קראת: לא קראתי בחיים
המליצו לך עליו: אממ לא זוכרת
חשבת שהבלוגר שמאחוריו אידיוט: לא קראתי
קראת והזדהית איתו עד דמעות:
מהו הסרט האחרון ש...: הצחיק אותך: לא זוכרת
ריגש אותך:לא זוכרת
הפחיד אותך:סיינס
היית מוכן להרוג כדי לראות:לא זוכרת
מי החבר האחרון ש...: הצחיק אותך:נלי
עצבן אותך:מישהי
הבאת אותה בשיחת נפש:לא זוכרת
חלמת עליו:לא זוכרת
חשוב לך יותר מכל אחד אחר:נלי
מהי ההופעה האחרונה ש...: היית בה:של הרבה אמנים
רצית להיות בה, אבל לא היה לך כסף:אממ מארון 5 נחשב?
רצית ללכת, אבל לא היה לך עם מי: היהודים
רצית ללכת, אבל הי הייתה רחוקה מדי: מארון 5
כולם רצו ללכת, ורק אתה לא: המורדים
מתי בפעם האחרונה: ערסים התנחלו לך מתחת לבית: אתמול
העירו לך על איך שאתה לבוש: לא זוכרת
הבטן שלך קרקרה: לפני שעה
שמעת מוזיקה:לפני שניה
חלמת חלום מוזר:אתמול
צחצחת שיניים: היום בבוקר
התקלחת:אתמול בערב
החלפת גרביים:אממ הרבה זמן לא לבשתי גרביים
רצית ללכת לישון:היום בצהריים

moe7

New member
ןןאן, חתיכת שאלון שנון!

חיי משעמים להחריד, כך שלא כדאי להכריח את כולם לקרוא את תשובותיי.

Elijah Wood

New member
עונה..

**אחרי שעניתי עצה, אל תקראו זה סתם נחמד לענות** מי האדם האחרון ש...: שפך עליך שתייה: אין לי מושג.. בטח אחותי אבל זרק עליך משהו: כנ"ל צייר עליך משהו: דנית
תרם לך תשובה במבחן: לימור WTF איפה בפעם האחרונה...: רבת עם מישהו: אממ.. חודש וחצי התנשקת: אפעם
אכלת: היום בצהריים הלכת מכות: לויודעת בכיתה ב'? הצטלמת: טיול שנתי פפפ מה הדיסק האחרון ש...: שמעת: שי גבסו ארים ראשי קנית: מורדים 2 המלצת עליו: שי גבסו צרבת: חח לא צורבת דיסקים שברת: חח לא שוברת דיסקים? מה הבגד האחרון ש...: לבשת: פיג'מה? פשטת: ג'ינס וחולצה קנית: אוברול לחתונה של דוד שלי=) לווית מחבר: שרוואל שכזה זרקת: בטח [?] מה המקצוע האחרון ש...: למדת בבית ספר: אממ.. תנ"ך שהיה לך בו מבחן: פיזיקה שעשית בו שיעורים: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח שהברזת ממנו: לא מבריזה אני חמודה שרצית לרצוח את המורה שמלמד אותו: פיזיקה מי קרוב המשפחה האחרון ש...: נישק אותך: דוד שלי יניב:| הרביץ לך: לא מרביצים הם חמודים
קנה לך מתנה: ממ ירון הכין לך אוכל: אבא ראה איתך סרט: אחותי מהי תוכנית הטלוויזיה האחרונה ש...: ראית: היד משהו עריסה חחח הקלטת: סיוט בחדר המורים רצית לראות ושכחת: פגיעה קטלנית
נרדמת באמצע שלה: לא.. יודעת שפשוט סגרת את הטלוויזיה בגללה: אם סגרתי זה בטח היה מעצבן מהו הפורום האחרון ש...: תהית למה הוא הוקם: היה משהו עם אוספים אריזות:S התעצבנת על החברים שלו: התאומות אולסן חשבת שהסקר שבו מטומטם: לא.. יודעת צחקת על הודעה שכתובה בו: חח לא מתפוז אבל פורום ספרדית נכנסת אליו לפני הפורום הזה: התאומות אולסן מהו המאכל האחרון ש...: אכלת: שוקו נחשב? הקאת: איח? לויודעת הזמנת: סטייק אכלת עם חבר: גלידה זרקת על מישהו או הפלת על עצמך: חח אטריות.. קורה.. החבר הטלפוני האחרון ש...: דיברת איתו: דנית ניתקת לו/ניתק לך: לא זוכרת התקשר אליך: אבא=) התקשרת אליו: דנית ניתקת אתו כי אימאבא צעקו עליך: לא קורה במיוחד מהו הפירסינג האחרון ש...: עשית: באוזן? החלפת: באוזן? חיטאת: באוזן? רצית לעשות: לא. מהו הבלוג האחרון ש...: קראת: לא קוראת בלוגים חלב נקסט המליצו לך עליו: .. חשבת שהבלוגר שמאחוריו אידיוט: .. קראת והזדהית איתו עד דמעות: .. מהו הסרט האחרון ש...: הצחיק אותך: אין לי מושג ריגש אותך: המורדים הפחיד אותך: הצלצול היית מוכן להרוג כדי לראות: לויודעת מי החבר האחרון ש...: הצחיק אותך: קארין עצבן אותך: חביאר:| הבאת אותה בשיחת נפש: דנית חלמת עליו: לוזוכרת חלומות חשוב לך יותר מכל אחד אחר: מממ מהי ההופעה האחרונה ש...: היית בה: המורדים 2
רצית להיות בה, אבל לא היה לך כסף: לא רצית ללכת, אבל לא היה לך עם מי: לא רצית ללכת, אבל הי הייתה רחוקה מדי: של הראל סקעת אי שם בת"א כולם רצו ללכת, ורק אתה לא: לא מתי בפעם האחרונה: ערסים התנחלו לך מתחת לבית: חח מדי יום ביומו העירו לך על איך שאתה לבוש: לויודעת הבטן שלך קרקרה: באחד הימים של השביתות רעב
שמעת מוזיקה: היום? חלמת חלום מוזר: לויודעת צחצחת שיניים: היום? התקלחת: היום? החלפת גרביים: היום? [חח די] רצית ללכת לישון: פפ בחופש הגדול

Lady Sohma

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo107.gif../images/Emo3.gif

מי האדם האחרון ש...: שפך עליך שתייה: לא היה כזה
זרק עליך משהו: שמות יעזרו לכם?
צייר עליך משהו: כנ"ל תרם לך תשובה במבחן: כנ"ל
איפה בפעם האחרונה...: רבת עם מישהו: ממזמן. בדרך כלל לא יוצא לי לריב עם חברות
אני תמיד מוותרת
התנשקת: ~_~ אכלת: לפני חמש דקות^^' הלכת מכות: לא לאלימות כן לשלום חעחע הצטלמת: אני. שונאת. להצטלם.
מה הדיסק האחרון ש...: שמעת: אני לא שומעת
קנית: כנ"ל המלצת עליו: כנ"ל צרבת: לא של שירים^^', קיבלתי במפגש פורום^^'' שברת: ~_~ בינתיים לא יצא לי. מה הבגד האחרון ש...: לבשת: חולצה מסכנה של ביצפר
פשטת: פיג'מה?
קנית: לא זוכרת-.- לווית מחבר: אני לא אוהבת ללבוש בגדים של אנשים אחרים זרקת: אה? מה המקצוע האחרון ש...: למדת בבית ספר: זהירות בדרכים
שהיה לך בו מבחן: מורשת-___-;; שעשית בו שיעורים: אנגלית שהברזת ממנו: אני תלמידה טובה חיפה
שרצית לרצוח את המורה שמלמד אותו: אירית. מתמטיקה
מי קרוב המשפחה האחרון ש...: נישק אותך: אמא[?]
הרביץ לך: O.O קנה לך מתנה: אבא שלי יחזור מחר מאמריקה
הכין לך אוכל: אני מכינה לעצמי
ראה איתך סרט: אמא. שרק 2^^ מהי תוכנית הטלוויזיה האחרונה ש...: ראית: היה לי משעמם וראיתי :חברים לרצח" אוי העליבות -___-;; הקלטת: לא יודעת איך מקליטים בוידאו העלוב שלנו. רצית לראות ושכחת: לא זוכרת
נרדמת באמצע שלה: לא זכור לי שפשוט סגרת את הטלוויזיה בגללה: נמ...לא יודעת^^''' מהו הפורום האחרון ש...: תהית למה הוא הוקם: "החלפת מפיות" התעצבנת על החברים שלו:
לא ממש חשבת שהסקר שבו מטומטם: אני בדרך כלל לא בודקת סקרים צחקת על הודעה שכתובה בו: לא זכור לי נכנסת אליו לפני הפורום הזה: פאנפיקים מהו המאכל האחרון ש...: אכלת: אורז+אפונה+צלי
יאמי
הקאת: 0.0 לא יודעת הזמנת: ממזמן לא יצא לי להזמין אכלת עם חבר: כנ"ל זרקת על מישהו או הפלת על עצמך: לאO.O החבר הטלפוני האחרון ש...: דיברת איתו: שמות יעזרו? ניתקת לו/ניתק לך: אני נחמדה מדי
התקשר אליך: לכו לראות שתי שאלות למעלה. התקשרת אליו: כנ"ל ניתקת אתו כי אימאבא צעקו עליך: לא יצא לי בינתים מהו הפירסינג האחרון ש...: עשית:אני לא עושה החלפת: כנ"ל חיטאת: כנ"ל רצית לעשות: כנ"ל מהו הבלוג האחרון ש...: קראת: אני לא קוראת בלוגים בדר"כ המליצו לך עליו: של מישהי שאני מכירה^^' חשבת שהבלוגר שמאחוריו אידיוט: יש הרבה
קראת והזדהית איתו עד דמעות:בדר"כ לא. מהו הסרט האחרון ש...: הצחיק אותך: קשה
ריגש אותך: כנ"ל הפחיד אותך: גם קשה
אבל נדמה לי שזה היה "שחר המתים"
האימהX_X היית מוכן להרוג כדי לראות: לא צריכים להגזים
מי החבר האחרון ש...: הצחיק אותך: נמאס לי כל הזמן לחזור אל עצמי. עצבן אותך: ילדה אחת מהפורום[לא הזה] שאיכשהו הצלחתי לעצבן אותה בלי כוונה
הבאת אותה בשיחת נפש: או בדיוק הייתה לי אחת לא מזמן עם חברה שלי^^ חלמת עליו: לא זכור לי<סנילית
> חשוב לך יותר מכל אחד אחר: יש לי 3 חברות הכי חשובות אם זה מעניין מישהו
מהי ההופעה האחרונה ש...: היית בה: אני לא אוהבת ללכת להופעות. רצית להיות בה, אבל לא היה לך כסף: כנ"ל רצית ללכת, אבל לא היה לך עם מי: כנ"ל רצית ללכת, אבל הי הייתה רחוקה מדי: כנ"ל כולם רצו ללכת, ורק אתה לא: כנ"ל מתי בפעם האחרונה: ערסים התנחלו לך מתחת לבית: בביצפר. יותר מדי~_~ העירו לך על איך שאתה לבוש: מה אכפת לי?
הבטן שלך קרקרה: הרגע אכלתי
שמעת מוזיקה: עכשיו^^ חלמת חלום מוזר: כל הזמן! צחצחת שיניים: אתמול
התקלחת: כנ"ל החלפת גרביים: כנ"ל רצית ללכת לישון: לא עכשיו
סופ סופ

ShiRooSh4

New member
העתק-הדבק

:p הממ.. מי האדם האחרון ש...: שפך עליך שתייה:אני..בירה שחורה.היום. זרק עליך משהו:הילה.. צייר עליך משהו:אני תרם לך תשובה במבחן:חיחי..במדעים..חן.. איפה בפעם האחרונה...: רבת עם מישהו:לא זכור לי התנשקת:בבצפרר..בלחי.. אכלת:ב6 הלכת מכות:היום,עם הילה הצטלמת:אני לא מצטלמת.. מה הדיסק האחרון ש...: שמעת:לא זוכרת.. קנית:כנ"ל המלצת עליו:כנ"ל צרבת:כנ"ל שברת:כנ"ל מה הבגד האחרון ש...: לבשת:חולצת בצפר שחורה פשטת:חולצה כתומהה קנית:5 זוגות מכנסיים.. לווית מחבר:לא יודעת זרקת:לא זרקתי מה המקצוע האחרון ש...: למדת בבית ספר:מדעים שהיה לך בו מבחן:מדעים שעשית בו שיעורים:ספרות שהברזת ממנו:אני לא הברזתי אפפעם.. שרצית לרצוח את המורה שמלמד אותו:לשון.וספרות. מי קרוב המשפחה האחרון ש...: נישק אותך:אמא הרביץ לך:אחותי קנה לך מתנה:בקרוב אני יענה על זה הכין לך אוכל:אמא ראה איתך סרט:אמא מהי תוכנית הטלוויזיה האחרונה ש...: ראית:לא זוכרת.. הקלטת:כנ"ך רצית לראות ושכחת:כנ"ל נרדמת באמצע שלה:כנ"ל שפשוט סגרת את הטלוויזיה בגללה:כנ"ל מהו הפורום האחרון ש...: תהית למה הוא הוקם:סידורי מפיות והחלפת שקיות אוסם. התעצבנת על החברים שלו:לא יודעת חשבת שהסקר שבו מטומטם:כנ"ח צחקת על הודעה שכתובה בו:אלייז'ה ווד נכנסת אליו לפני הפורום הזה:הראל סקעת מהו המאכל האחרון ש...: אכלת:טונה הקאת:חביתהבטיול השנתי הזמנת:לא זוכרת אכלת עם חבר:המבורגר זרקת על מישהו או הפלת על עצמך:כנ"ל החבר הטלפוני האחרון ש...: דיברת איתו:גלינה ניתקת לו/ניתק לך:לא זוכרת התקשר אליך:גלינה התקשרת אליו:יולי ניתקת אתו כי אימאבא צעקו עליך:גלינה מהו הפירסינג האחרון ש...: עשית:באוזן..גיל 3 החלפת:לפני חודש באוזן חיטאת:באוזן רצית לעשות:בעעעעעעעעע מהו הבלוג האחרון ש...: קראת:ענבר המליצו לך עליו:יולי חשבת שהבלוגר שמאחוריו אידיוט:יולי קראת והזדהית איתו עד דמעות:גל מהו הסרט האחרון ש...: הצחיק אותך:לא יודעתת ריגש אותך: כנ"ל הפחיד אותך:כנ"ל היית מוכן להרוג כדי לראות:כנ"ל מי החבר האחרון ש...: הצחיק אותך:הילה עצבן אותך:נופר הבאת אותה בשיחת נפש:ליהי,סי חלמת עליו:יוליה חשוב לך יותר מכל אחד אחר:הילה,סי,ליהי מהי ההופעה האחרונה ש...: היית בה: רצית להיות בה, אבל לא היה לך כסף:לא היה רצית ללכת, אבל לא היה לך עם מי:כל הופעות סקעת רצית ללכת, אבל הי הייתה רחוקה מדי:כל הופעות סקעת למיניהם כולם רצו ללכת, ורק אתה לא:רוק עצמאות מתי בפעם האחרונה: ערסים התנחלו לך מתחת לבית:לא התנחלו העירו לך על איך שאתה לבוש:לא העירו הבטן שלך קרקרה:ב6 שמעת מוזיקה:עכשיו חלמת חלום מוזר:לפני יומים צחצחת שיניים:בבוקר התקלחת:אתמול החלפת גרביים:היום רצית ללכת לישון:אתמוללללל

cutieliji

New member
טוב...

מי האדם האחרון ש...: שפך עליך שתייה: אני. זרק עליך משהו: פקצות מהאוטובוס. צייר עליך משהו: אני. תרם לך תשובה במבחן: אף אחד. איפה בפעם האחרונה...: רבת עם מישהו: עם הורים שלי ואחותי הקטנה, כל הזמן. התנשקת: עם בן המין השני? לפני כמה שנים טובות... P: אכלת: לפני כמה שעות. הלכת מכות: לא זוכרת, אבל די מזמן. הצטלמת: לפני שבוע בערך. מה הדיסק האחרון ש...: שמעת: טרייסי בונהאם. קנית: מצטערת להודות, כל הדיסקים שברשותי או צרובים או של אחותי הגדולה. רוב הדיסקים שלי הם ממנה. המלצת עליו: אמממ לא נראה לי שהיה מקרה מעולם. [: צרבת: פיונה אפל. שברת: אבריל לאבין (לא שברתי, נשבר לבד. P:) מה הבגד האחרון ש...: לבשת: כרגע אני לובשת חולצה מפוספסת בצבעים שחור לבן וירוק. פשטת: פיג'מה. קנית: וואו, מזמן לא קניתי... לווית מחבר: אני לא לווה מחברים בדרך כלל (אולי בגלל שאין לי הרבה.) זרקת: בגדים ורודים בעיקר.P: מה המקצוע האחרון ש...: למדת בבית ספר: ספורט. שהיה לך בו מבחן: ספרות. שעשית בו שיעורים: מתמטיקה. שהברזת ממנו: ערבית (חחח הברזתי היום עם חברה שלי, היה סבבה.) שרצית לרצוח את המורה שמלמד אותו: ספרות. מי קרוב המשפחה האחרון ש...: נישק אותך: אחותי הקטנה והקרצייה. הרביץ לך: כנ"ל. קנה לך מתנה: כנ"ל... הכין לך אוכל: אמא. ראה איתך סרט: חברה שלי. מהי תוכנית הטלוויזיה האחרונה ש...: ראית: אדיר מילר (ככה זה שאין כבלים.) הקלטת: הסימפסונים... רצית לראות ושכחת: אמממ... לא יודעת. נרדמת באמצע שלה: לא היה מקרה מעולם. שפשוט סגרת את הטלוויזיה בגללה: לא זוכרת. מהו הפורום האחרון ש...: תהית למה הוא הוקם: פורום אסיפת מפיות. התעצבנת על החברים שלו: פורום של ספנג'בוב בהייד פארק (בגלל שהם שונאים חתולים...) חשבת שהסקר שבו מטומטם: לא היהי מקרה מעולם. צחקת על הודעה שכתובה בו: לא זוכרת. נכנסת אליו לפני הפורום הזה: פורום הארי פוטר. P: מהו המאכל האחרון ש...: אכלת: שוקולד. הקאת: אני יודעת שהקאתי לפני כמה ימים, אבל אני לא זוכרת מה. הזמנת: לבית? בדרך כלל אם אנחנו אוכלים אוכל לא בבית אז הוא גם מחוץ לבית, במסעדה. אבל הדבר האחרון שהזמנתי במסעדה היה רוגעלך ושוקו בקניון עזריאלי. אכלת עם חבר: היום הייתי אצל חברה ואכלנו ארוחת צהריים לא צימחונית במיוחד. כי לא מרשים לי להיות צמחונית. זרקת על מישהו או הפלת על עצמך: לא זוכרת. החבר הטלפוני האחרון ש...: דיברת איתו: טל. ניתקת לו/ניתק לך: טל (לא אותה טל, וזה היה מזמן...) התקשר אליך: טל (הראשונה) התקשרת אליו: טל (כנ"ל) ניתקת אתו כי אימאבא צעקו עליך: לא קרה לי עדיין. מהו הפירסינג האחרון ש...: עשית: באוזן, עגיל שלישי באוזן השמאלית. החלפת: באוזניים (כי אין לי במקום אחר פירסינג) חיטאת: די מזמן האמת. רצית לעשות: בגבה. מהו הבלוג האחרון ש...: קראת: את הבלוג שלי כדי לראות אם יש תגובות חדשות. המליצו לך עליו: לא ממש המליצו לי על בלוגים אי פעם... חשבת שהבלוגר שמאחוריו אידיוט: הווווו יש הרבה. כדי לא להעליב את הבלוגרים אני לא אגיד. קראת והזדהית איתו עד דמעות: היו הרבה מאוד מקרים. מהו הסרט האחרון ש...: הצחיק אותך: ממממממ... סיוט בחדר המורים. ריגש אותך: לא יודעת. אולי המופע של טרומן... סרט יפה. הפחיד אותך: עד עכשיו לא ראיתי סרט אימה מפחיד מידי. אני עוד אראה. היית מוכן להרוג כדי לראות: כמעט טיפשים. נשמע אחלה סרט. מי החבר האחרון ש...: הצחיק אותך: טל. עצבן אותך: טל. הבאת אותה בשיחת נפש: דניאל. חלמת עליו: לא זוכרת. חשוב לך יותר מכל אחד אחר: לא מצליחה להחליט. מהי ההופעה האחרונה ש...: היית בה: לא הייתי אף פעם. :( רצית להיות בה, אבל לא היה לך כסף: אוונסנס... :( רצית ללכת, אבל לא היה לך עם מי: :( רצית ללכת, אבל הי הייתה רחוקה מדי: די, אתם תגרמו לי לבכות!!! כולם רצו ללכת, ורק אתה לא: ארג. מתי בפעם האחרונה: ערסים התנחלו לך מתחת לבית: אני גרה בקצה המושב, אין להם מה לחפש פה. העירו לך על איך שאתה לבוש: לא קורה הרבה. נתנו לי שבוע שעבר אבל מחמאה על החצאית החדשה והגותית שלי... הבטן שלך קרקרה: עכשיו. שמעת מוזיקה: בבוקר. חלמת חלום מוזר: כמעט כל לילה. צחצחת שיניים: בבוקר (עוד מעט שוב.) התקלחת: אתמול. החלפת גרביים: כנ"ל. רצית ללכת לישון כנ"ל אחלה שאלון.

למעלה