נזכרתי בקלאסה

kirk hammet

New member
נזכרתי בקלאסה

אתם יודעים מה באמת אהבתי כשהייתי קטן ? טאג טים. אני עד היום זוכר את השומרי יערות , המטונפים האלו , שהיו עושים תנועה מוזרה ביותר עם הידיים שאני זוכר בדיוק אותה. ולהם היה את היריבים הגדולים שלהם - הקנדים האלו עם המדים של המשטרה הקנדית. זה היה באמת יפה. ונזכרתי במישהו שהיה מאוד אהוד ב- WWF ואני לא זוכר את השם שלו - הוא תמיד היה בא עם קרש ועם דגל ארה"ב. הקהל מאוד אהב אותו.

והנה השמות ושאלת- ההשתגעת??

אוקיי דבר ראשון האיש עם המקל זה ג´ים דאגן- הסמל "האולטמטיבי" של ארה"ב שהיה מתאושש מכל דבר כשהקהל היה צועק "usa,usa, usa" והלאה והלאה, ולמרות שהוא היה נורא ואיום אני עדיין זוכר שהוא הכה את יוקוזונה במקל שלו....... שומרי היערות היו הבושווקרס, שניים דפוקים שגם היה להם קלטת מיוחדת שבה הם מלמדים איך לבנות בית, והם היו מאוד גרועים..... עכשיו להשתגעת? טאג טים זה דבר עלוב כל הקטע הזה שמישהו נכנס כל פעם אחרי ספירת 2 ונותן אגרוף או בעיטה למתאבק כל דקה וחצי זה כל כך גרוע, וזה גם נראה נורא טיפשי שבקרב של 10 דקות, כל כך הרבה פעמים כבר הולכים לספור 3(אבל אז מישהו מתערב) וזה מראה על היכולת של המתאבקים..... ואם מדברים על התערבויות היה קרב בין היטמן לדיזל שכל הזמן באו מתאבקים מבחוץ והתחילו להכות את האחד ששנוא עליהם עד שבזירה היו איזה 20 אנשים, שלא קשורים בכלל לקרב שהולכים כולם מכות..... אני זוכר את זה כי זה היה קרב נהדר.......

זה גרוע

אבל היו כמה זוגות טובים כמו רייזר ראמון ו123 קיד, או 123 קיד ומרטי ג´נטי, שון מייקלס ומרטי ג´נטי וכדומה- לא זוגות מוכרזים.. רק 2 מתאבקים שמתחברים ביחד יכולים להיות טובים

kirk hammet

New member
מצאתי לכם משהו..

אבל זה מאכזב כי זה אנדרטייקר החדש. והוא באמת פחות מפחיד.

NO-BLESS

New member
רענון זיכרון

האיש הפטריוט שבא עם קרש היה the haxu jim dugan הוא היה הראשון שהתאבק נגד יוקוזונה, והפסיד. ב-1993 היה ב"מלך הזירה" והפסיד לבם בם ביגולו. לאחרונה הוא נצפה בwcw בתור איזה שרת או משהו, אבל לא כ"כ קלטתי את הקטע הזה. עוד זוג טוב, מוכר ואהוב היו the nasty boys ומי יכול לשכוח את hok & animal הזוג שהיה להם ספייקים בחליפות האדומות שלהם.

בוזיק

New member
Hawk & Animal

הם היו LOD-The Legion Of Doom והם לא היו משהו אני תמיד אהדתי בזוגות את האחים סטיינר,(במיוחד בגלל הפרנקנסטיינר)

לא שמעתי עליהם אף פעם

אך אף פעם לא התמצאתי בזוגות... הסטיינרס היה משהו מיוחד כל שבוע הם היו מאבדים ומשיגים את התואר ממאני אינקומפריישן......

למעלה