נזקים מנזילה מהשכן מעלי.

נהורית1

New member
נזקים מנזילה מהשכן מעלי.

שלום יונתן, וברכות על הפורום החדש.

יש לי בעיה של קילוף התקרה מעל מכונת הכביסה. זה, כנראה, נובע מנזילה אצל השכנה מעלי. ביקשתי ממנה מספר פעמים לבדוק את הנזילה אצלה. היא אמרה כן כן, אבל עד עכשיו לא נעשה דבר. מה הם האמצעים העומדים לרשותי להכריח אותה לבצע את הטעון תיקון?

תודה לתשובה.

--------------------------------------------------------------------------------------------
מוזמנים לקרוא פרק ראשון ברומן ההיסטורי "כחומה בצורה" בבלוג שלי.
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?entryid=1903118

נזילה

שלום רב,
מכיוון שהנזילה בחדר כביסה ,יש לבדוק ראשית אם זה לא מצינור הניקוז המשותף.תנסי לשלוח תמונה לכאן או למייל שלי.

נהורית1

New member
תמונה לתקרה מקולפת.

מקווה שהצלחתי להעביר את התמונה. (כל הפורמט של תפוז השתנה).
-----------------------------------------------------------------------------------------

מוזמנים לקרוא פרק ראשון ברומן היסטורי "כחומה בצורה" בבלוג שלי.

נזילה

היי
כפי שאמרתי בהודעה הקודמת,זה נראה מהצינור ניקוז הציבורי שבתוך הזווית.

הייתי מציע לפנות ראשית לוועד הבית שיזמין אינסטלטור ושיבדוק אם הנזילה נובעת מהצינור הזה (שהוא צינור ציבורי שעובר בין הדירות).

תעדכנו בהמשך...

נהורית1

New member
היי יונתן.

בעלי מבין בדברים כאלה, והוא טוען שזה רק מהנזילה אצל השכנה ולא מצינור הניקוז.
השאלה שלי הייתה מה הם האמצעים העומדים לרשותי כדי להכריח אותה לתקן את הנזילה אצלה. נראה שהיא מתחמקת מהעניין.
תודה לתשובה.

בעעית נזילה

היי
איך שזה נראה , אני כמעט בטוח שזה מהצינור הראשי ומניסיון

בכל מקרה,אם יש לדייר מלמעלה ביטוח דירה,הוא יכול ללא שום בעיה להפעיל את הביטוח שלו ולטפל בעניין.
אם בכל זאת הוא מתחמק מהעניין ,תשלחי לו מכתב רשום בשמך (ומתועד) לידיעה כך שתוכלי בהמשך(במידה ולא יענה) לנקוט בהליכים משפטיים דרך עו"ד או דרך תרבות הדיור ( אם אתם מנויים) .
במידה והוא הפעיל את הביטוח ,או שטיפל באופן עצמאי וגילו שהנזילה נובעת מהצינור המשותף,ניתן לדרוש מוועד הבית את תיקון הנזילה + טיפול בנזקים שנגרמו.
שלחי לי את המייל שלך ואשלח לך דוגמא למכתב

יונתן
ע.י אחזקות

למעלה