נחש דו ראשי בירושלים?

Liron Samuels

New member
נחש דו ראשי בירושלים?

המורה שלי לביולוגיה אמרה שהיא ראתה אתמול בטלוויזיה שהראו נחש דו ראשי בירושלים. מישהו יודע עוד פרטים על זה?

לא ידעו לי על זה כלום מלבד...

שמישהו סיפר שאתמול הוא ראה בחדשות נחש בואה קונסטריקטור דו ראשי וזה היה בחו"ל.

RGMG

New member
בכביש 101

בדרך לאילת יש את "הכושי", 101 אני חושב...שכחתי.. אבל יש לו שם ביתן עם זוחלים, וכשהייתי שם פעם אחרונה (לפני כמה שנים את האמת..) אז היה שם נחש דו-ראשי שגם הופיע בזמנו בתוכנית של דן שילון.

woma

New member
בואה דו ראשי ...

היה השנה למכירה בדייטונה (35,000$) אם מישהו מעוניין.

09

New member
הייתי לפני שנה

אצל כושי, והנחש הזה עדיין חיי...

Liron Samuels

New member
הנה תמונה

של הנחש הדו ראשי בפארק הזוחלים ה-101. צולם בחופש הגדול.

Liron Samuels

New member
woma

אתה יודע אצל מי היה הנחש בדייטונה? היה לו תג מחיר של 35 אלף דולר? ראיתי מודעה שהיה כתוב שמי יציע הכי הרבה יקבל את הנחש (כמובן בתנאי שהמחיר גבוה מספיק...) היית בדייטונה השנה?

woma

New member
לא הייתי אבל דיברתי עם אנשים...

בזמן שהיו שם וקיבלתי דיווח בשידור חי.

09

New member
תגידו...

הנחש הזה, מתפקד כשתי נחשים שונים? כאילו אם יש שתי ראשים אז סביר להניח שיש שתי מוחות.. ומי קובע לאן ללכת ואיך?

תשובה ל09

יצא לי לטפל בנחש הזה כמעט שנתיים, הנחש עם השני ראשים הוא למעשה שני נחשים עם גוף אחד. אומנם הראשים פיזית הם חלק קטן מהגוף אבל בסופו של דבר הם בעלי שני מוחות שונים ואני מניח שלפי זה צריך לספור אותם. יש מצבים בהם הנחש לא מתקדם בצורה טובה או לא ממש מתקדם בכלל בגלל שכל ראש מושך לכיוון אחר, לכן נחש כזה לא היה מסתדר בטבע כי אפילו להתקדם זו משימה מסובכת בשבילו. הראש הימני הוא הדומיננטי אבל זה בנוגע לאכילה בנוגע להתקדמות הוא דומיננטי אבל קצת פחות.

למעלה